Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 13:15

link dziala, ale jak wchodzę na POZNAŃ to mi sie nic nie otwiera...

my od 20.03 już zaczynamy zajęcia w szkole rodzenia :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 13:25

hej dziewczyny :-)

dzis z samiuskiego rana pojechalam na badanie tej glukozy :ico_sorki: ciezko mi bylo wypic po raz kolejny to ochydztwo ale jakos musialam dac rade. przed wypiciem glukozy pielegniarka pobrala mi krwe zeby najpierw sprawdzic jai mam cukier na czczo i jak wkroplila tak dla sprawdzenia na glukometr to pokazalo 82 z tym ze mowila ze to taki jest zblizony wynik bo i tak reszte krwi wziela do badania zeby inaczej sprawdzic. potem sie meczylam z ta glukoza ale wypilam i po 2 godzinach siedzenia drugi raz mi pobrala krew ale nie wiem jaki jest wynik bo wynik bedzie juz u lekarza wiec sie dowiem na wizycie jak pojde 19.03 do tego czasu bede sie modlic zeby byl nizszy wynik od poprzedniego zebym nie przekroczyla normy. trzymajcie caly czas kciuki bo sie okropnie boje jesli wyjdzie znowu cos nie tak to wezmie mnie gin. do szpitala i beda mi tam robic krzywa cukrowa :ico_noniewiem: bylam taka glodna w przychodni ze sobie nie zdajecie sprawy. jak wrocilam do domu to pierwsze co zrobilam to jak sie dorwalam do lodowki to tak buszowalam po niej zeby cos zjesc. zjadlam porzadne sniadanie i wypilam herbatke ciepla. w drodze powrotnej dzwonil tez do mnie polozna srodowiskowa i odwiedzila mnie. wlasnie niedawno byla i juz poszla. pospisywala co miala spisac popatrzyla w karte ciazy kilka rzeczy sie popytalam ja sama co mnie nurtowalo. jak zobaczyla moja hemoglobine ktora wynosi 10 to zapisala sobie ze mam anemie i dziwila sie ze lekarz nic mi na to nie powiedzial. moze przeoczyl ten wynik albo poprostu dla niego to normalne. sama nie wiem ale mam sie go zapytac na tej mojej wizycie 19.03. podpowiedziala mi tez polozna jakimi domowymi sposobami moge podreperowac sobie hemoglobine :-) jak bede jesc duzo jakis wedlim czerwonych czy mies, cwikly i orzeszkow ziemnych to powinna mi pojsc w gore hemoglobina. moja polozna jak byla w ciazy to wlasnie orzeszkami ziemnymi sobie podniosla hemoglobine tylko musze byc nie solone. wiec musze sobie zakupic te orzeszki a ja bardzo je lubie i bede wcinac sobie :-)

Dziekuje ze trzymalyscie kciuki :ico_sorki: ale mozecie jeszcze potrzymac do 19.03 :ico_oczko:

misia skoro mialas na czczo cukier 64 a po 2h 121 to czyli mialas dobry! wiec co mial Ci lekarz mowic?

jenny :ico_brawa_01: za 12tydz. :ico_brawa_01: teraz bedzie leciec z gorki juz :-)

przepraszam jesli do ktorejs z Was osobiscie sie nie zwrocilam i nic nie napisalam ale ciezko mi wszystko teraz jakos ogarnac i przeczytac bo jestem jakas taka padnieta i nie wyspana bo pol nocy tez nie moglam spac przez to ze myslalam caly czas o tym badaniu i sie przejmowalam :ico_noniewiem: ide sie polozyc bo padam normalnie. musze naladowac akumulatory i moze popoludniu bede jakos lepiej funkcjonowac.

jeszcze z mezem sie rano popsztrykalam bo zaczal mi jakies problemy robic ze mnie zawiezie na to badanie a wczoraj problemu mi nie robil tylko dzis ze musial tak rano wstac kiedy on ma wolne :cry: z laska jak ja to mowie mnie zawiozl i siedzial ze mna ale malo co gadalismy ze soba i jakos nie mam ochoty teraz siedziec wiec ide sie polozyc. bede moze jeszcze potem jak jakos dojde do siebie. trzymajcie sie. zdrowia dla Was!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 14:03

Hej!

Odebrałam wyniki:

hemoglobina-11,5
mocz- tak jak ostatnio bakteria w moczy, liczna- biedzimy leczyć
TSH- spadło na szczęście do 2,54, bywało niższe ale ok i tak dobrze

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 14:05

właśnie na jednej z grup fb gdzie laski sprzedają ciuszki wyszukalam ten komplet h&m:
Obrazek
teraz sobie czekam za przesyłką :)


a oto foty z wczoraj z Tobikowego przedszkola:

tu robił stempelki z tatą na sukience pani Wiosny:
Obrazek

a tu zabawa kuchnią, czyli to, co Tobiko lubi najbardziej :D
Obrazek
Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 14:48

witam
jenny za 12 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moje jelita to moja pięta Achilesowa od wielu lat mi dokuczają 3 razy byłam na pogotowiu z podejrzeniem wyrostka, bo zawsze boli w podobnym miejscu. Jak nie jestem w ciąży to wiadomo można każdy lek wziąć. Jeden z gastrologów stwierdził, że mam zespół drażliwego jelita i tyle. .
a gdzie Cię dokładnie boli??, bo ja też mam problem z jelitami, gdzyż prawie codziennie boli mnie w nadbrzuszu pod lewym łukiem żebrowym, w lipcu byłam w szpitalu małam gastroskopie, gdzie na żołądku była świeża blizna po wrzodzie, a na dwunastnicy mały wrzód , no i bakteria helriobakier pyroli(nie wiem jak to sie dokładnie pisze :ico_haha_02: ) dostałam serie leków, a ból nadal występuje, a i miałam kolonoskopię tylko do połowy, gdyż z powodu podwójnej pętli esicy i bólu nie mogli mi dalej zrobić, ale na tym odcinku wszystko oki, a ból nadal jest, nieraz to aż na plecy promieniuje, dr rodzinna stwierdziła, że z powodu tej podwójnej pętli mnie tak boli i mam stosować dietę,
dziś właśnie wstałam z wielkim kłuciem lewej strony brzucha, ale po wypróżnieniu ustało, teraz tylko pobolewa pod żebrem, jak juz mam tego dość, bo nie wiem bo to jest, ale mnie wnerwia ten ból mimo, ze nie jest aż taki mocny ,

nie będę więcej smęcić o tym bólu :ico_haha_02: ,

Monika trochę masz czekania na te wyniki, ja bym chyba zwariowała, no ale oby wyszedł w normie :ico_sorki: ,

ja jutro wybieram się na badania, ale na razie zrobię morfologię, cukier i mocz,

tibby widzę, że synek zajęty zabawą :ico_brawa_01: a Wy tam w środku czekaliście czy na zewnątrz?

ja może dziś podskoczę do Szymka przedszkola po kwotę do zapłaty i podanie i muszę zobaczyć co tam się dzieję, do już ponad 2tyg. nie chodzi , a w poniedziałek chciałam już go dać,

misia mój mały w ciągu dnia mało się rusza, ale późnym wieczorkiem wariuje na całego :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 14:56

donatka, rodzice sa w sali, w środku. wczoraj zachęcaliśmy go, by poszedł sam się bawic, ale jednak co jakiś czas nas szukał. dziś zajęcia z tańca, to może jakoś "zapomni" o nas :P

gratuluję odliczania od 120! ;) teraz czuc, ze to coraz blizej, prawda?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 15:21

tak pytałam, bo u nas jak już Szymek się dostał to tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego mieli takie dni adaptacyjne(po 1h,) pierwszy dzień my byliśmy w nimi w sali a na drugi dzień to już sami, pamiętam prawie wszystkie dzieci płakały, z dnia na dzień było lepiej, ale był to ciężki czas i dla mnie też, teraz jak mi idzie do przedszkola po dłuższej przerwie (chorobie) to gdzieś 2 dni płacze, ale tylko na wejściu do sali, potem niby już spokój i się bawi, ale powiem Ci, że gdyby miał wybierać dom czy przedszkole to wybrałby dom, no ale taki typ mam nadzieję, ze będzie coraz lepiej :ico_sorki: ,

no 120dni zostało, fajnie, choć gdyby było bez dolegliwości to jakoś bardziej bym się cieszyła :), ale damy radę, musimy :),

jeśli chodzi o położenie łożyska to też mam z przodu, a mały ostatnio był ułożony miednicowo, zobaczymy jak będzie w poniedziałek :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 16:10

U nas w przedszkolu nie mają takich dni ale fajnie, że są takie :-)

Tibby maluszek ma duuużo czasu na przefikłokowanie główką w dól i zrobi to jeszcze ze 100 razy nim sie właściwe usadowi. Nie wiem natomiast jak to jest z łożyskiem, ale pewnie nie będzie to miało wpływu.

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 16:31

Witam
My jestesmy w trakcie przeprowadzki wiec wpadam od czasu do czasu. Ja za 2 tygodnie bede miał USG i wszystkie badania moczu i kwi zonaczymy jak to wszystko wyglada bo powim wam że mam coraz mniej siły ale pozatym wszystko dobrze. Moja mała dzidzia też rusza się mało w ciagu dnia ale jak sie położe spać to szaleje.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 17:47

Eh, robię synkowi masaż logopedyczny, zawsze zasypia przy tym.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość