Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

19 kwie 2007, 21:01

czesc kochane, przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam al;e czasu kurde jakos malo a do tego od poniedzialku ide na praktyke i bedzie go jesczez mniej :ico_noniewiem:

kurde nie doczytam tego co naskrobalyscie bo ostatni raz czytalam na stronie 179 :ico_olaboga: takze prosze o jakies streszczonko mam nadzieje ze wszytscy zdrowi

[ Dodano: 2007-04-19 ]
u nas wsyztsko ok chociaz Monika dalej lenia i nie chce raczkowac, no i juz od kilku dni nie je zupek ze sloiczka tylko te co my jemy juz pomidorowa wcinala krupniczek rosolek :)

dalej ma dwa zeby i wazy 9.5 chociaz ta waga to rozna moze byc bo nie zmiescila sie jej nonono na siedzaco na tej wadze dla malych dzieci hihi

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

20 kwie 2007, 08:36

hej dziewczyny wiec na poczatku pozdrawiam was ..a tak mi sie jakos teskno zrobilo
ja od wczoraj umieram ....dostalam @ a do tego mam potworny bol glowy to chyba migrena .... :ico_olaboga: i jakos przez to wszystko tracae cierpliwosc .....
justynka :ico_pocieszyciel: nic sie nie martw bedzie dobrze ....babosy maja racje idz do innego lekarza ....a pozatym tak jak pisza u takich maluszkow wszystko nalezy sprawdzic ....wiec badz dobrej mysli dbaj o adusie i wysciskaj ja od nas :ico_buziaczki_big:
iza trzymaj sie zobaczysz bedzie dobrze z mezem a u dziadkow odpoczniesz sobie i bedzie lepiej ....
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla kurosha za apetyt
abbys nic sie nie martw nawet nie zauwazysz kiedy mala zacznie zasowac .....az bedziesz tesknic do okresu jak sobie lezala .....u nas to dopiero poczatek a ja juz wymiekam przy malym :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 kwie 2007, 09:08

Cześć Baby.
Oj puściutko tu dziś, puściutko :ico_placzek:
U nas pogoda straszna: okropnie wieje i co chwilę pada deszcz ze śniegiem (taki drobniutki) :ico_olaboga: . Przez to za oknem ciemno i nie nastraja to pozytywnie do życia.
justyna25, Maggie, ma 100% racji. Musisz iść do innego lekarza i zobaczyć, co Ci powie.
diem, :ico_brawa_01: dla Kourosha za apetycik.
iwonap, ja też dziś z bólem głowy-chyba pogoda ma na mnie zły wpływ...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 kwie 2007, 09:40

WITAJCIE MAMCIE.aLE MNIE TU DAWNO NIE BYŁO :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: o sorki za capsa :ico_wstydzioch: Duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla waszych szkrabów za postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas ząbków nadal ni ma :ico_noniewiem: za to kolczyczki już mamy :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D Gabi zasówa po domu trochę po meblach,trochę na 4 jak się zapomni to się puszcza,kroczek dwa i bac,jak ją dopilnuję to troszkę tych kroczków zrobi.Teraz ma zapalenie oskrzeli,zuza też chora więc siedzimy w domku,antybiotyki,inhalacje i cała apteka :ico_placzek: .Ja coś źle spałam i mnie bardzo szyja boli :ico_placzek: A i czekam na nową spacerówkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w poniedziałek ma przyjść :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2007, 09:42

witam :ico_haha_01:
Adusia nocke przespała spokojnie na szczęscie :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzisiaj ma straszny kaszel jeszcze gorszy niz wczoraj :ico_olaboga: ale zaczym leki zaczną działać to trzeba poczekać conajmiej 3 dni.
ja jutro mam ranek ale będe dzis dzwonić i będe się starała z kimś zamienić żeby być w domku.Oby sie udało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 kwie 2007, 09:44

justyna25, nawet jak jakieś szmery są to to się zdarza u małych dzieci.Za to moja Zuza miała wadę i operację ale lekarze nigdy szmerów nie wysłuchali,dopiero na neurologi przypadkiem przy usg pokazało wadę.Lekarze jak chcą to słyszą jak nie to nie :ico_puknij: nic się nie martw i idź z nią na usg to będzie jasne.Puki co bez paniki bo wiele dzieci ma szmery a nie są groźne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2007, 09:45

Aniu duzo zdrówka dla twoich dziewczynek :ico_buziaczki_big:
Jak widać duzo dzieci teraz choruje .Pogoda taka pokrecona :ico_olaboga: .Jeden dziń upał a drugi zimno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 kwie 2007, 09:47

justyna25, no właśnie u nas tylko 6 stopni :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 kwie 2007, 09:59

zubelek, czy ja dobrze widzę? Rocznicę ślubu masz dziś Kochana? :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 kwie 2007, 10:28

Witajcie Mamosy-Babosy... :ico_haha_02:
U nas nocka była dobra pobudka o 3 a potem to już nad ranem, ogólnie pospaliśmy do 8 także :one:
Justynka To dobrze że Adusia przespała spokojnie nockę :ico_brawa_01: Miejmy nadzieje że z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
:ico_brawa_01: Czyli Gabi juz zakolczykowana :ico_brawa_01:
Iwonuś ja też dzisiaj umieram z powodu @ wszystko mnie boli, a tu cały ciężki dzień przede mną :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości