Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 17:41

Matikasia wisi na drzwiach od szafy i codziennie skreslam sobie jeden dzień.

[ Dodano: 2010-04-08, 17:43 ]
Koło fajne, ale drogie. :ico_szoking: Ja na basen się nie wybieram, nie mam stroju, poza tym chyba bym się wstydziła teraz. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 kwie 2010, 18:54

ja już poprasowałam , a miałam niezły stosik zebrany :ico_wstydzioch:

Kasia90, ja też mam sobie wydrukować i skreślać
a czy któraś próbowała już dłużej wykonywać te ćwiczenia i czy widać jakieś rezultaty ?

Kasia90, minki Kingusi śliczne :ico_haha_02:

matikasia, fajne i pomysłowe to kolo , ale cena nie ciekawa :ico_noniewiem:

mój Loluś ma dziś powera i nie chce wogóle leżeć , już mam dośc :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 19:00

Wiolaw Ja robiłam 5 dni i było widać efekty, małe, bo małe, ale w końcu te ćwiczenia trzeba robić 40dni, a nie tylko 5, ale były chrzciny i nie miałam czasu i siły. Ale robiłam przed ciążą i doszłam do 14 dnia, to ze zwykłego brzucha, nie grubego, ale bez widocznych mięśni, zrobił mi się taki fajny, płaski i było widać mięśnie, także wiem, że działa na brzuch, nie wiem tylko jak na nadmiar skóry po porodzie.

[ Dodano: 2010-04-08, 19:06 ]
mój Loluś ma dziś powera i nie chce wogóle leżeć , już mam dośc :ico_noniewiem:
Moja zaś spała od 10:00 do 13:00 i potem już w ogóle. Ale była bardzo grzeczna. Czasami zastanawiam się jak to możliwe, że to dziecko jest takie grzeczne. Normalnie na kolanach za nią dziękuję. :ico_sorki: Teraz już wykąpana śpi, zresztą wstawię fotki. Wzięło mnie dziś na cykanie. :-D

[ Dodano: 2010-04-08, 19:30 ]
A więc fotki po kąpieli. Zrobiłabym podczas kąpieli, ale ktoś musiał trzymać dziecko, a ja sama w domu. :-D
Obrazek
Obrazek


A tu wstydzioch. :)
Obrazek

Tutaj mój golas na łóżku. :)
Obrazek

Obrazek

A tu już śpi.
Obrazek

A tu w łóżeczku. :) Na swoim ulubionych brzuszku.
Obrazek

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

08 kwie 2010, 19:42

Kasia90, zdjęcia rewelacyjne, tzn modelkę masz świetną do zdjęć :D


Ja dziś jestem wykończona. Robiłam dziś przemeblowanie :-) i nowy koncik dla Gracjanka.
Dziękuję Wam kochane za trzymanie kciuków za interes. Póki co nikomu nie mówię co to będzie ale jak tylko się rozkręci to napewno Was poinformuję z czym się tak męczę. Mam nadzieję, że będzie warto....

Emika to forum dla kobiet z kulturą, piszemu tu po to aby wymieniać się swoimi obawami, żalami, troskami, radościami, szczęściem. Doradzamy sobie wzajemnie. Jeśli chcemy zostawić coś dla siebie to poprostu nie klikamy w klawiaturę, to chyba proste. Dla Ciebie będzie lepiej jeśli już nie będziesz tu zaglądać i wyrażać swoich złych emocjii. Proponuję udać się do jakiegoś specjalisty, napewno Ci pomoże, my raczej już nic nie zdziałamy.... :-D


Matko :ico_szoking: wy wszystkie ćwiczycie tylko ja taki leniuch.... Brak mi mobilizacji, skąd wy czerpiecie te siły!! :ico_haha_02:

Chyba ten dom mnie tak przytłacza. Ale mam nadzieję, ze już niedługo przyjdzie ten czas kiedy się na aerobik się zapiszę, bo żadne siły mnie nie zmuszą do samodzielnych ćwiczeń...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 20:38

modelkę masz świetną do zdjęć
No modelka pierwsza klasa. :)
Brak mi mobilizacji
Ja czerpie mobilizacje patrząc w lustro i podnosząc bluzkę. :-D Jakbyś widziała to co ja, też zaczełabyś ćwiczyć. :ico_placzek: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 kwie 2010, 20:49

Ja już po ćwiczonkach.

Kasia90 ja też czerpię mobilizację z tego powodu co Ty. Potwornie nie mogę zaakceptować siebie takiej. Na dodatek ciepło się robi, bluzki mam obcisłe, te z ciąży już wyrzuciłam bo się zmechaciły i chyba znów ze 2 trzeba kupić by ukryć ten brzuch.
Kasiu zdjęcia super. Mam lubi pstrykać fotki to i córcia odpowiednia się urodziła :ico_brawa_01:

Jutro T mi druknie te ćwiczenia w pracy i też zacznę.
:ico_olaboga:
Dziś dzwoniłam do dentysty i będę robić dwie koronki porcelanowe na moje wybite jedynki. Cena 1000 zł za sztukę :ico_szoking: była sobie mundurówka

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 20:56

wybite jedynki.
Jak to wybite? :ico_szoking:
Potwornie nie mogę zaakceptować siebie takiej.
Ja też, mąż już nie może wytrzymać, bo non stop narzekam, ale co ja poradzę? :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-04-08, 20:58 ]
A ja podobno młodo wyglądam, przyszła dziś do mnie babka od ubezpieczeń i z tekstem "są rodzice?" :ico_haha_01: :ico_puknij: :ico_wstydzioch: Ludzie są mądrzy. Wyjaśniłam, że nie, że wolę mieszkać sama z mężem i córką niż się gnieść z rodzicami, że lepiej na swoim, zrobiła dziwną minę i zaczeła się tłumaczyć, ze młodo wyglądam. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 kwie 2010, 21:04

Kasaia90 ja też tak wyglądam i nikt nie wierzy, że 28 na kartku:) a jeszcze ze 3 lata temu to mi dawali max 19:) Matiego już miałam a babka dowód chciała w sklepie jak mężowi piwo kupowałam:)

A ząbki wybiłam sobie na w-fie w podstawówce. Mam przyklejone, ale to się odbarwia i brudzi, więc chciałabym mieć ładny uśmiech, a to kosztuje i to słono.

Ja tez ciąglę marudzę z tym moim brzuchem, a T każe być cierpliwą, ale ileż można...

[ Dodano: 2010-04-08, 21:28 ]
Moja tygrysica:) szlafroczek kupiłam w lumpku za 12 zł, ale normalnie chyba nowy był.
Obrazek

i śpiąca królewna:)
Obrazek

W płaszczyku od babci. Wyobraźcie sobie, że jak go zobaczyłam pomyślałam drogi musiał być, a mama mówi tak całe 2,99 euro :ico_szoking:
Obrazek

Uciekam spać, dobrej nocki:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 21:53

Matikasia Jejciu jakie śliczne zdjęcia! A jeśli chodzi o te zęby to zawsze to drogie.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 kwie 2010, 22:50

Kasia90, Matikasia foteczki przepiękne , a modelki zawodowe :ico_oczko:

ja też od jutra zaczynam na dobre i ćwiczenia i dieta MŻ :ico_wstydzioch:
dziś już nie dałam rady ,bo dopiero co ujazmilam dzieciaki , Lolek spał już o 21 i przed 22 już się wyspał i zaczepał Alę , która sobie umyśliła że śpi dzis ze mną ( zawsze jak wraca z noclegu od babci to pierwszą noc śpi ze mną ), więc jak Lolo zobaczył i tatę i Alę na łózku to chcial sie bawić i dopiero co usnoł :ico_noniewiem:
a ja jeszcze nawet nie umyta , jakaś dziś nie zorganizowana jestem :ico_wstydzioch:

a temat dentysty to temat rzeka, mnie zaczyna pobolewać ten do wyrwania ale jeszcze muszę czekać , bo Lol nadal na samej piersi , chociaz już za jakiś tydzień wprowadze mu pierwsze jedzonko :ico_haha_02:

dobranoc do jutra

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości