Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2011, 18:45

Martalka, wow :ico_szoking: Porod w domu,szacun :ico_sorki:

A na sklepowe wyprawy to i ja sie nie wybieram - ja wszystko na allegro kupuje :ico_oczko: A gdyby sie okazalo,ze synek,to pewnie po lumkach polatam za ciuszkami dla niego albo kupie jakas pake na allegro :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 lis 2011, 18:46

Martalka, Ty masz chyba za duzy odstep miedzy suwaczkami w podpisie,dlatego 4 nie mozesz dodac :ico_sorki: Czytalam Twojego posta na innym watku i teraz mi tak do glowy przyszlo :ico_sorki: Sprobuj zmiejszyc odstepy,wydaje mi sie,ze suwaczek Milenki jest po kilku enterach jesli wiesz o co mi chodzi :ico_sorki:
w podpisie tak to właśnie wygląda... ale jak edytuję, to nie ma ani jednej spacji między suwaczkami, więc nawet te trzy powinny być jeden obok drugiego teoretycznie...
Nie wiem, chyba muszę je od nowa po jednym wklejać...

[ Dodano: 11-11-2011, 17:51 ]
Martalka, wow :ico_szoking: Porod w domu,szacun :ico_sorki:

A na sklepowe wyprawy to i ja sie nie wybieram - ja wszystko na allegro kupuje :ico_oczko: A gdyby sie okazalo,ze synek,to pewnie po lumkach polatam za ciuszkami dla niego albo kupie jakas pake na allegro :-D
Położna jak zobaczyła, że miałam 3 porody o terminie, silami natury, bez komplikacji, od razu mnie zaczęła namawiać. Potem dodatkowo dzwonily do mnie położne od por. domowych, żebym się u nich zapisała na poród :ico_haha_01: I jeszcze sie okazało, że ja nigdzie nie musze iśc na wizytę, one przyjdą do mnie do domu, nawet pobiorą krew :ico_oczko:
Trochę się boję, bo wiadomo... ale już Milcie marzyłam by rodzić w domu, ale jakoś tak... nikt nie potrafił mnie w tym wesprzeć. Teraz wręcz mnie "nękają" :ico_haha_01:

No fakt, może internet pójdzie w ruch. :-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

11 lis 2011, 18:59

No , ja tez Martalka pełen szacun, nie odważyłabym sie na poród w domu, zresztą w moim przypadku to wykluczone, bo po poprzednich porodach miałam krwotoki, ale i tak bym sie nie zdecydowała. Wczoraj tak dla przypomnienie obejrzałam filmik z porodu i juz zaczełam sie bać:0

Muszynka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 11 lis 2011, 19:10

11 lis 2011, 19:16

Witajcie dziewczyny:)
Dołączam do Was. Mam termin na koniec maja.
Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2011, 19:17

Teraz wręcz mnie "nękają" :ico_haha_01:
- wiesz,jak sie nic nie dzieje,to jest git,u was chyba i tak lekarza nie ma przy porodzie? i wypuszczaja was szybko? Kto wie,pewnie w takiej sytuacji i ja bym sie zdecydowala,zawsze to lepiej,a nie w szpitalu,gdzie tlumy osob zagladaja miedzy Twoje nogi :ico_oczko:
i juz zaczełam sie bać:0
- :-D

[ Dodano: 11-11-2011, 18:18 ]
Muszynka, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

11 lis 2011, 19:21

witaj Muszynka!! czuj sie jak u siebie w domu.
Rybko - Tu nie ma z czego sie smiać;)

[ Dodano: 11-11-2011, 18:40 ]
A że dziś piątek - to mój brzusio":)
Obrazek

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 lis 2011, 19:48

Muszynka, witaj.

Dziewczyny i zaczęło się..., wczoraj Wam pisałam że od poniedziałku remont a rano okazało się..., że przecież trzeba wszystko uszykować, poznosić, poprzenosić, powystawiać itd..., więc właśnie usiadłam od rańca :ico_placzek: Jestem padnięta, marze o drzemce ale o tej godzinie to chyba już nie warto bo co ja w nocy będę robiła. Mężulec zaczął podłogi stare zrywać i futryny więc hałas w domu niesamowity. Ale przy tej okazji, mam pół kotłowni niepotrzebnych rzeczy wywalonych do spalenia :-D

Właśnie kingoza jutro ten dzień, trzymam kciuki, żeby wszystko się udało i poszło po Twojej myśli.

Martalka, podziwiam za odwagę - mam na myśli poród i oddanie wyprawki w męża ręce. Mój to nie rozróżnia bodów od śpiochów :-D choć od dłuższego czasu tłumacze mu, że śpiochów wogóle nie mamy.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2011, 19:58

agasio, sliczny i nie duzy brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

biniu_s, tylko nie szalej z tym remontem :ico_nienie:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 lis 2011, 20:08

biniu_s, tylko nie szalej z tym remontem :ico_nienie:
no już mi się go odechciało, ale teraz już nie ma wyjścia..., na posadzce został beton i pokoje bez drzwi :-D
Ale są tego plusy, w szafach znalazłam kilka fajnych ubranek po moich siostrzeńcach i bratankach, nowe pościele do łóżeczka i trochę zabawek :-)

[ Dodano: 11-11-2011, 19:08 ]
agasio, brzucio super i chyba mniejszy od mojego.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 lis 2011, 20:09

witam :ico_haha_01: jak milo ze pamietalyscie :ico_buziaczki_big: juz juztro bede mezatka :ico_szoking: ...a zamiast sie cieszyc to caly dzien zamulam i chce mi sie plakac z byle powodu :ico_olaboga: :ico_placzek: nie wiem dlaczego, to nie chodzi o to ze nie chce albo ze nie kocham t. ale mam dzis strasznego dola .... :ico_wstydzioch: to chyba stes :ico_sorki:
witamy nowa mamusie :ico_brawa_01: :-D muszynka opowiedz cos o sobie
agasio boski masz ten brzuchaczek :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Harrysoorn, Jacobbopsy, Semrush [Bot] i 1 gość