szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 lut 2012, 15:19

U na dziś w nocy około 3 było -31 stopni.A o 9 było - 26 tak że masakra.
Teraz biorę się za pieczenie chlebka

[ Dodano: 03-02-2012, 14:21 ]
Oglądałam w tv jakiś lekarz czy ktoś się wypowiadał że dziecko jak spada to swobodnie bo nie wie że leci i nie napina mięśni przez to może mniej krzywdy sobie zrobić niż dorosły który jak się wywraca napina mięśnie.
dokładnie, małe dziecko jest"elastyczne" i jak to jakas babka w tv powiedziała, że może się okazac , ze to dzievko nie zmarło w skutek orażeń z powodu upadku tylko, że po prostu zamarzło... nawet mi się myslec o tym nie cche bo to jest straszne i przerażające!
Dokładnie to widziałam i słyszałam.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 15:48

proszę was nie piszcie o tym, bo ja nie mogę tego czytać. Specjalnie wyłączam tv, żeby tego nie słuchać. Ja mam za słabe nerwy na coś takiego. Potem strasznie przeżywam, po nocach mi się śni :ico_placzek:

[ Dodano: 03-02-2012, 14:52 ]
teraz jak popatrzyłam na Alanka to aż się popłakałam, nie wyobrażam sobie takiej tragedii, że coś mu się dzieje, że ktoś mi go zabiera albo że umiera. Straszne i jeszcze raz straszne

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lut 2012, 15:58

No to koniec tematu Madzi, bo mi też jest bardzo bardzo smutno i strasznie to przezywam.
A u nas w mieszkaniu mamy namiot rozłożony i wszzyscy sobie w nim lezymy i Kuba to nawet zupę w nim jadł bo tak mu się podoba a i dzisiaj powiedział, że bedize w namiocie spał hahaha jesteśmy jak na wakacjach :-D

[ Dodano: 03-02-2012, 14:59 ]
oo a tak sobei w leżaczku siedzę
Obrazek

Obrazek

i teletubiś hiuhi
Obrazek

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 lut 2012, 16:01

No to koniec tematu Madzi, bo mi też jest bardzo bardzo smutno i strasznie to przezywam.
jestem jak najbardziej za :ico_sorki:
mamy namiot rozłożony
o to u Was już wakacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i najnowsze zdjęcie niuni

Obrazek

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 16:19

dziękuję bo już nie mogłam tego czytać :ico_sorki:

a dziewczynki przecudne, obie z takimi długimi włoskami, jak na nie patrze to aż chce mi się córeczki :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 16:21

dziękuję bo już nie mogłam tego czytać :ico_sorki:

a dziewczynki przecudne, obie z takimi długimi włoskami, jak na nie patrze to aż chce mi się córeczki :ico_brawa_01: ale bym miała zabawę żeby je czesać w różne fryzury :)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

03 lut 2012, 16:22

ja jeszcze tylko wtrace moje trzy grosze: mowicie, ze jak ja zakopala w taki mroz, ale przeciez pisalo, ze jej nie zakopala tylko polozyla pod drzewem.. co do kurtki to Olis nosi nieraz ciuszki 9/12 wiec roznie to bywa.. nie wiem jak ja bym sie zachowala, ale nigdy przenigdy nie zostawilabym go samego gdzies pod drzewem :ico_zly: to chore.. :ico_zly: jak mogla nie probowac jej ratowac???? dzwonic po karetke??!!! ale mam nadzieje, ze jak mowi szkieletorek to specjalnie ukartowane, zeby porywacz nie bal sie oddac dziecka, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jednak jeśli chodzi o księży to chyba ostra przesada!
ja nie mam nic przeciwko gejom (jedynie uwazam ze nie moga miec praw do adopcji), ale skoro ksieza uwazaja ze zycie par heteroseksualnych (jak to Bog nakazal) bez slubu koscielnego jest grzechem to co dopiero ksiadz ktory jest gejem, przeciez pary homoseksualne sa potepiane przez kosciol, jak wiec taka osoba moze byc wyslannikiem Boga?
jemu tylko 2 razy, a ja wstaje po tyle, o co biega??
Oli czasami ma noc, ze wstanie tylko raz wiec moze akurat Dorianek lepiej dzisiaj spal i na Twojego meza wypadlo :ico_noniewiem:
a mam pytanie jak karmicie stałymi posiłkami to co dziennie dajecie?
ja daje codziennie, ale w sumie nie dlatego, ze Olis sie nie najada, ale zeby uczyc go nowej konsystencji i nowych smakow, czasami jak mu kaszki nie dam na sniadanie czy na wieczor to i tak nie wyglada jakby byl glodny. to tylko takie dodatki :ico_oczko:
aniawlkp86 napisał/a:
sorki,że się wtrącę :ico_sorki:
przecież ojciec może być w kościele na ślubie,komunii wziąć nie może skoro i tak niewierzący :ico_noniewiem: zauważyłaś w kościele,że nie wszyscy przyjmują komunię a jakoś są na mszy :ico_noniewiem:

No ale komunie przyjmować i nie być wierzącym? Tylko dla przyjemności córki przyjmować ?No cos tu nie gra.
no przeciez pisze, ze mozna isc do kosciola i NIE przyjac komunii.. :ico_noniewiem:

zirafka, kwiatunio super dziewczynki :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 16:22

dziękuję bo już nie mogłam tego czytać :ico_sorki:

a dziewczynki przecudne, obie z takimi długimi włoskami, jak na nie patrze to aż chce mi się córeczki :ico_brawa_01: ale bym miała zabawę żeby je czesać w różne fryzury :)

[ Dodano: 03-02-2012, 15:23 ]
no to wysłałam heheh :P i nie mogę usunąć żadnej :)

[ Dodano: 03-02-2012, 15:26 ]
Cytat:
aniawlkp86 napisał/a:
sorki,że się wtrącę :ico_sorki:
przecież ojciec może być w kościele na ślubie,komunii wziąć nie może skoro i tak niewierzący :ico_noniewiem: zauważyłaś w kościele,że nie wszyscy przyjmują komunię a jakoś są na mszy :ico_noniewiem:

No ale komunie przyjmować i nie być wierzącym? Tylko dla przyjemności córki przyjmować ?No cos tu nie gra.

no przeciez pisze, ze mozna isc do kosciola i NIE przyjac komunii.. :ico_noniewiem:
no tak ale dla szkieletorka chodziło o to, że właśnie ten pan poszedł do kościoła i przyjął komunię pomimo, że uważa się za niewierzącego, dlatego ją to dziwi

[ Dodano: 03-02-2012, 15:29 ]
jeju moje dziecko dziś wcale nie chce jeść. Co mu się stało. Zjadł troszkę zupki i nie zapił cyckiem, nie chciał, poszedł spać. Wstał po 2godzinach, dałam jabłuszka troszkę i chciałam dać cyckę do popicia i znów nie chciał, pociumkał i się wygina, że nie i koniec. I jeszcze dyskutuje ze mną :ico_szoking: ....

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

03 lut 2012, 16:35

[ Dodano: 03-02-2012, 15:23 ]
no to wysłałam heheh :P i nie mogę usunąć żadnej :)
a co wyslalas?
no tak ale dla szkieletorka chodziło o to, że właśnie ten pan poszedł do kościoła i przyjął komunię pomimo, że uważa się za niewierzącego, dlatego ją to dziwi
aa no chyba ze tak :ico_noniewiem: to raczej nie powinien przyjmowac..

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 16:41

a co wyslalas?
zobacz w górę ile wiadomosci tych samych :P

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość