Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 paź 2012, 16:54

Hej

U nas wkradlo sie chorobsko. Emilia ma opryszczkowe zapalenie gardla. Boli ja potwornie. Podaje jej co 3h przeciwbolowe i modle sie zeby Borys tego nie lapnal. Wczoraj goraczke miala prawie 40 stopni, masakra...

Beatka najlepszego kochana, a piesek sie wylize. Strasznie pechowe sa te pieseczki. Jak juz bedzie wszystko ok z wasza psinka to przypomnij mi to ci opowiem co sie wydazylo znajomym z yorkiem :)
Mad brawa dla Martynki :) moj to tylko stekac potrafi ;)
Dzwoneczek fajnie ze Patrykowi apetyt wraca :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 paź 2012, 21:34

U nas wkradlo sie chorobsko. Emilia ma opryszczkowe zapalenie gardla. Boli ja potwornie. Podaje jej co 3h przeciwbolowe i modle sie zeby Borys tego nie lapnal. Wczoraj goraczke miala prawie 40 stopni, masakra.
oj to straszne...biedactwo męczy sie...oby szybko wracała do zdrówka...i oby Borysek sie nie zaraził....

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 paź 2012, 22:03

No i Borys nie śpi :/
Zasnął przed 19 i spał do 21.30. Obudził się z płaczem i nic nie pomagało. Dałam mu wkońcu przeciwbolowy i butle ale nie śpi. Widzę ze jest spiacy ale nie moze zasnac.
Ogladamy myszke miki :)
Mam tylko nadzieje ze to zeby a nie opryszczka...

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 paź 2012, 23:26

Aga dzieki , kurcze a co to za choroba co ma Emilka bo nie slyszalam o takim zapaleniu gardla?
zdrowka dla niej

psina nasza po operacji
jutro ja odbieramy, 12 tyg w gipsie bedzie, dlugo co ?
jesli wszystko dobrze sie zrosnie to lapka zostanie,
ale nie wiem dlaczego wet. cienko to widzi :ico_noniewiem:

Mad :ico_brawa_01: dla Martynki, i tata dumny bedzie napewno

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 paź 2012, 08:35

Beatka78 moze lekarzowi chodzi o to ze to szczeniak i ciezko ograniczyc go ruchowo bo ciagle chce sie bawic ?
Aga26 tez pierwsze slysze o takiej chorobie, Zdrowka !
Gabi fajne takie urodziny szkolno przedszkolne :) zawsze je lubialam

Wczoraj u nas padal snieg z deszczem ! Masakra jak ja nie znosze zimy, ciapy etc :/

Rpozmwialam wczoraj z nasza eSKą. Macie wszystkie pozdrowienia i zajrzy w wolnej chwili. Mały nie daje jej spać w nocy budzi się bardzo często i chodzi niewyspana do pracy :(

A dzis dla odmiany leje... takze dzien w domu sie szykuje. Nie lubie tak...

:ico_buziaczki_big: :ico_tort: dla 10 i 9 miesięczniaków :-)
Naprawdę czas gna !

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 paź 2012, 21:52

brawa dla Lili za 10 miesięcy...i dla Martynki i Filipa za 9 -skończonych miesięcy... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

..........i u nas już biało...już dostałam pierwszą śnieżką od Dawidka :-D
(i nieodmiennie pytam kiedy to zleciało :ico_oczko: )
ja też :ico_szoking: :ico_brawa_01:
jutro ja odbieramy, 12 tyg w gipsie bedzie, dlugo co ?
oj bardzo długo...ale rzeby choć łapka sie zrosła


buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 paź 2012, 22:34

Cześć i czołem :-D świetny mam nastrój :-D nie nie, nic nie piłam :-D nie wolno mi :-D
mój 9-miesięczniak śpi słodziudko, zaraz do niego dołączam, bo ostatnio nocki strasznie kiepskie :/ od tygodnia walczymy z katarem, a teraz jak już w zasadzie przechodzi, to jakiś kaszel się zaczął :ico_szoking: najbardziej rano, tłumaczę sobie, że to ten katar jeszcze mu tam gdzieś spływa...
Filip zaczyna raczkować :ico_brawa_01: powolutku, odkrył w końcu, że to tak można się też przemieszczać, a nie tylko turlanie :-D
poza tym znowu ma buzię obsypaną krostami (znowu, bo to się już zdarzyło 2 razy), ale tak fatalnie jak teraz to jeszcze nie było :ico_placzek: i próbujemy dojść do tego, od czego, pomysłów jest wiele - albo uczulenie na coś (tylko na co?), albo go komar pogryzł (choć na komara to nie wygląda), albo cokolwiek innego go pogryzło... tak się przeraziłam tą jego buzią, że w czw. poszliśmy do lekarza, który stwierdził, że oczywiście dziecko jest przez coś pogryzione, bo pogryziona jest tylko buzia, główka, pod brodą i trochę rączka, czyli wszystkie odsłonięte miejsca. ciężko w to uwierzyć, bo nas w nocy nic nie gryzie i nie widać, żeby cokolwiek latało po pokoju... :ico_noniewiem: tak czy siak, dziś Filip miał pozować do zdjęcia jak co miesiąc, a tu takie bąble na buzi :ico_puknij: trza będzie wyretuszować bobasa :ico_olaboga:
nie wiem co tam jeszcze miałam pisać...
aa, Beatka, kurcze, ale masakra z tym pieskiem, aż mi skóra ścierpła :( biedny, mi zawsze tak szkoda jak się zwierzęciu coś złego dzieje, a tu taki głupi wypadek... :ico_puknij: mam nadzieję, że dojdzie do siebie.
kurcze no, ale mi wesoło :ico_brawa_01: wlazłam właśnie przed chwilą na wagę i jestem zachwycona, bo zgubiłam 3 kg w 9 dni :509: zebrałam się w końcu i pojechałam do dietetyczki, bo mnie to po prostu ktoś (obcy) musi dosłownie kopnąć w zad, żebym zaczęła coś z sobą robić. no i faktycznie, wstrząsnęła mną porządnie, od zeszłego pt jestem na diecie i takie efekty :ico_brawa_01: z drugiej strony nie ma się co podniecać, bo do zgubienia mam jeszcze sporo, ojjjj sporo :ico_noniewiem: ale najlepsze jest to, że to jest jak najbardziej do wytrzymania, i w żadnym wypadku nie chodzę głodna :ico_nienie: :-D tylko tej czekolady żal.... :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 paź 2012, 22:44

A moja mycha ma na pupie dziwne kropeczki akby pęcherzyki i całą zarumienioną pupę. Wysmarowałam ją Tormentiolem, wcześniej obmyłam nadmanganianem i zobaczymy jak jutro. Te kupy ktorych mamy około 6 dziennie są zabójcze :(
nostromo20 gratuluje postepu i zycze kolejnych na minusie kg :-) Powiedz mi duzo kosztuje taka porada dietetyka ? Ukladala Ci diete ?
Beatka jak psinka w tych gipsach ?

U nas sypie snieg :( masakra... jakis nie tego nastroj mniedopadl. Ale to chyba wraz z @ w komplecie dostalam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 paź 2012, 23:03

Mad, no niestety tanie to to nie jest :/ bo za pierwszą wizytę zapłaciłam 120zł, a kolejne kosztują 80zł, bo oczywiście trza się umawiać i kontrolować postępy :ico_puknij: trzeba, nie trzeba no, ale jeśli ma być efekt, no ja to chcę do końca doprowadzić. to był jeden z argumentów, żeby iść - umówię się, zapłacę kupę kasy, więc jej potem będzie szkoda, żeby się zmarnowała, więc trzeba się pilnować! :-D no i jak widać działa. oczywiście dostałam obszerną listę rzeczy, których mi nie wolno jeść, a które są bardzo wskazane, rozpiskę co i kiedy jeść, itd... jest dobrze :ico_oczko: może w końcu coś zmienię na plus w tym moim nędznym żywocie...
Ostatnio zmieniony 27 paź 2012, 23:07 przez nostromo20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 paź 2012, 23:07

a jeśli jeszcze o czerwoną pupę chodzi, bo o niej piszesz... ja ostatnio się dałam bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo Filip też prawie non stop miał zaczerwienioną, krem nie dawał rady (ani jeden, ani drugi...), a używaliśmy ich od urodzenia i zawsze było ok. w końcu postanowiłam kupić puder, którego nigdy wcześniej nie używałam, i jestem zachwycona (i Filip też;) ) - takiej pupci eleganckiej to on chyba nigdy nie miał! kupiłam Johnson's Baby, rewelka naprawdę, choć puder też ponoć nie każdemu dziecku podchodzi...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość