Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 cze 2008, 22:10

pinkodo godziny 12 spalam ..maz tez..a potem jezcze Maksiu dolaczyl..

wooow :ico_szoking: to się wyspaliście... hehehehe też bym tak chciała, nasz rekord (mój i Uli) wynosi 9:30 :-)

[ Dodano: 2008-06-29, 22:15 ]
Fintifluszka, ale Ci kolo namieszał, też bym się wkurzyła, po co On się do Waszego kompa dobierał, następnym razem mu nie pozwól, jak tak można cudzą rzecz zepsuć i tylko sorry powiedzieć :ico_puknij: .

[ Dodano: 2008-06-29, 22:18 ]
Dobra dziewczynki, uciekam pod prysznic i spanko, jutro rano musimy wcześnie z Poznania wyjechać, bo Jarek na 13 do pracy a ja na 13 z Ulą na masaż....
spokojnej nocki....

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 cze 2008, 22:18

no... już jestem...

U nas był dzisiaj mój tato, Kuba jak zwykle cały dzień nieobecny.

Poszliśmy z tatą nad rzekę-pies się wykąpał i zrobiliśmy kilka zdjęć
Pinko to wymagającego masz teścia :ico_oczko:
ja dzisiaj zamontowałam moskitierę w oknie, bo wczoraj jak stuknięta godzinę ganiałam po pokoju za komarami, żeby mi dziecka nie pokąsały

Gabik tez ma już dwa zębole, chciałam zdjęcie wstawić na którym je widać, ale internet mi coś szwankuje i bardzo długo się ładuje-na szczęście drugi nie wychodził z takim płaczem jak pierwszy... ale jest go bardzo malutko więc może jeszcze wszystko przed nami

co do zwierzaków to Gabriel bardzo lubi naszego psa, a Puma generalnie uwielbia dzieci i pozwalam jej Gabciocha lizać po kończynkach i po buzi też, chyba, że Gabi nie ma na to ochoty, sadzamy Go Pumie na grzbiecie i prowadzimy-nasza sunia jest wtedy bardzo cierpliwa i w ogóle wybaczam jej wszystko co nam zniszczyła i co jeszcze nam zniszczy, bo jej stosunek do Gabriela i ogólnie do dzieci ją całkowicie rozgrzesza :ico_oczko:

a jedzenie? :ico_haha_01: Gabriel już doskonale kojarzy jak to wygląda jak mama je i jest bardzo zainteresowany i jeśli mam jakiegos owocka to zawsze mu daję spróbować-jadł nawet czereśnie-oczywiście tylko troszkę do possania dostał i owoce akurat mu zawsze bardzo smakują

K@tka miło, że zajrzałaś do nas, a Wiktorek ma sliczne niebieskie oczka i takie długaśne super włoski

miałam jeszcze dużo rzeczy napisać... nie pamiętam już teraz :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-29, 23:14 ]
Obrazek

fotosik jakiś error miał... jak wam się będzie chciało kliknąć na zdjęcie to się włączy w pełnym rozmiarze i tak widać dwa zębole Gabiego-takie ciemne kreseczki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 cze 2008, 06:42

czesc wszystkiego najlepszego dla Martynki :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: zmykam do pracy a wam stawiam :ico_kawa:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

30 cze 2008, 07:37

Cześć dziewczyny!!!
Wszystkiego najlepszego dla Martynki i Hani :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent:

Niestety Dawidkowi nadal ropieje i łzawi oczko, caly czas mu przemywam sola, a poprawy nie ma :ico_placzek: :ico_placzek:
Uciekam bo mały marudzi.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 cze 2008, 07:40

Dzien dobry.

Stawiamy :ico_tort: na ukończenie 5 miesiąca przez Martynkę :-)

Wiecie co?tak sobie ustawiła poranne wstawanie ze nie musze patrzec na zegarek bo wiem ze na pewno jest 5:50 :-) Dzien w dzien tak sie budzi.
Wczoraj zrobiłam jej kaszkę bananową na noc, zjadła wszystko z wielkim smakiem ale tak jak u Pinko raczej nie ma rewelacji w dłuzszym spaniu.Zasnęła po 20 i obudziła sie po dwunastej.Ale tez juz daję bo widze ze jej smakuje. Wy robicie na wodzie? Bo ja robie ze swoim mlekiem, nie ma problemu zeby odciągnąć, zajmuje mi to 5 minut.
Ale zastanawiam sie czy z wodą tez moge zmieszac.

Ide z Patrykiem na dziesiątą do pediatry, umawiałm go w tamtym tygodniu bo chciałam zważyc i zmierzyc no i pogadac o tym jego niejedzeniu no i przy okazji niech obejrzy go z tym przeziębieniem. Wczoraj cały dzien gorączkował, nie wiem jak jest teraz bo jeszcze spi. A skąd się wzięła gorączka nie mam pojęcia, w tamtą niedziele bylismy nad tym jeziorem ale nie wiem czy to możliwe ze wzięło go po paru dniach :ico_noniewiem:

Pinko dobrze zrobiłas w związku z tesciem :ico_brawa_01:
Serduszko wklejaj zdjęcie z blond włosami, jestem ciekawa bo ja tez uwazam ze bardzo dobrze Ci w ciemnych włosach
Justyna ale kolega Ci narobił :ico_olaboga: Zabiłabym :ico_zly:
Gosia jak tam po chrzcinach?
Gonia my tez dajemy polizac Martynce dobre rzeczy, tez tak na nas patrzy ze az zal nie dac. Zawsze łapie smaka

uciekam na razie bo Patrys sie obudził

[ Dodano: 2008-06-30, 07:58 ]
K@tk@, Wiktorek jest przesliczny. Ma super włoski i wpatrzoną w niego ciocie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
misia85, moze przejdz sie z małym do pediatry :ico_noniewiem:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

30 cze 2008, 08:02

Serduszko Wiktorek to mój siostrzniec :ico_haha_02:

madziarko81 wszystkiego naj dla Martynki :ico_prezent:

Pozdrawiam :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 cze 2008, 08:30

K@tk@, super zdjęcia :ico_brawa_01:
no kurcze chciałam napisać to mnie wzywa, jak uśnie to napiszę :/

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

30 cze 2008, 08:33

madziarka81 pisze:misia85, moze przejdz sie z małym do pediatry :ico_noniewiem:

chyba po południu z nim pojadę

K@tk@, cały czas Wam kibicuję i trzymam kciuki :-) , a Wiktorek śliczny, te niebieskie oczka...słodziak :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 cze 2008, 09:20

Będę pisać na raty :ico_oczko:
My wczoraj popołudniu wybraliśmy się do mojego brata, tego co urodził dwa tyg temu :-) znaczy no bratowa rodziła :-D I malutki Jakubek (chyba?) taki tyci, już nawet się nie pamięta że nasze były takie malutkie. Fajnie jej śpi, babcia cały czas (dziecka,czyli mama bratowej) jest tak z nimi, kąpie małego, usypia, wogóle wszystko robi a w nocy robi tylko 3 pobudki, a mojemu bratu jeszcze źle :ico_haha_02: No dobra to tyle o nich. Ale jeszcze fotka :-)
Obrazek

justyna no super widać te ząbki że idą :ico_brawa_01: Arturowi nie da się tak uchwycić bo języczek do przodu pcha jak otwiera paszczaka :-)

misia ja też pomyślałam że może jednak pediatra by jeszcze jakieś kropelki przepisała bo może to jakieś zapalenie :ico_nienie:

Sto lat dla dzisiejszych solenizantów :ico_tort: :ico_tort:
I nowe fotki Artura
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 cze 2008, 10:06

cześć dziewczyny, Gabriel póki co śpi na podwórku, Kuba już w pracy...

Misia faktycznie powinnaś iść z Dawidkiem do pediatry :ico_noniewiem:

Gabrielowi ząbki idą, ale niestety nie tak łagodnie jak Ulci-w nocy nie dał spać... kwękał i stękał, wiercił się w końcu zaczął płakać, posmarowałam dziąsło i przytuliłam-jakoś pospał chwilę biedaczek...

dzisiaj rano na tvn style oglądałam mamo to ja i tam pani podała taką statystykę, że 70% wypadków śmiertelnych u niemowląt do pierwszego roku życia zdarza się gdy dziecko śpi z rodzicami w łóżku :ico_szoking: nie wiem czy to o uduszenia chodzi, czy, że dzieci też z tych łóżek spadają, ale zabrzmiało groteskowo-mimo wszystko ciężko mi przestać spać z synkiem-lubię gdy jest obok, czasami się śmieję, że bardziej ja Jego potrzebuję niż On mnie :ico_oczko:

Renia super zdjęcia, Arturek lada moment będzie siedział zupełnie samodzielnie :ico_brawa_01: i On też ma całkiem długie włoski :ico_haha_01:

Sto lat dla naszej naczelnej damy Martynki :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość