Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 kwie 2010, 22:51

Wpadam wieczorkiem godzine temu wrócilam dopiero do domku :ico_zly: od godziny 16 siedziałam na policji :506: wswieta ukradli mi na parkingu pod blokiem wloty powietrza z maski zakup nowych to 250 zł :ico_szoking: nie mam narazie takiej rezerwy jeszcze spłukani po swietach jesteśmy. Dzis jechalismy na działke patrze a stoi beemka z moimi wlotami (były charakterystyczne bo sygnowane znaczkami z nazwiskiem pierwszego własciciela) zadzwoniłam po policje przez godzine ustalali czyje to auto póxniej szukali własciciela więc następne pól godziny :ico_zly: zjawiła sie baba która odrazu sie darła że czego ja od niej chce ze ona nie jest złodziejka :ico_olaboga: grzecznie wyjaśniłam pani ze o nic jej nie oskarzam tylko poznałam swoja rzecz a juz policja ustali co dalej i w jaki sposób sie znalazły u pani :ico_noniewiem: pojechalismy na policje pani twierdziła ze auto posiada w takim stanie od 100 lat - nawet policjanci pukali sie w głowe jak to usłyszeli :ico_puknij: w miedzyczasie przyjechałam do domu po brif, papiery zakupu w niemieckim autohauzie i zdjecia jeszcze z wlotami - zawiozłam to wszystko na policje i okazało sie ze to słaby dowód :ico_zly: pani ma na wlotach wgnioty w tych samych miejscach gdzie ja mam szramy na samochodzie po jakims sróbokrecie czy czymś takim czym ktos je wyrwał i w dodatku posiadam jeden ułamany zatrzask którego brakuje tej pani - ale to chyba zamało :ico_olaboga: tyle spisywania nerwów i szarpania sie o swoje a i tak nic nie zdziałałam :ico_placzek: teraz mam czekac na dzielnicowego co dalej z ta sprawą - słów brak nawet gdybym złodzieja za ręke złapała to i tak by nic nie zrobili słów brak :ico_placzek:
Przepraszam ze tak sie naskrobałam ale musiałam to z siebie wyrzucic bo nerwy mnie nosza na masakre :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a tu jeszcze wchodze na forum a tu jakies cyrki emikaw wyprawia :ico_puknij:

Kasia90, - zdjecia przepiekne modelka ekstra ale i mega zdolna mamusia :ico_brawa_01:
Matikasia - tygrysiczka przesłodka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-08, 22:53 ]
śpi dzis ze mną
mój M ma nocki i Niki codziennie melduje sie w moim łózku :-)

[ Dodano: 2010-04-08, 22:55 ]
ktos pytał o grzechotke konika na biegunach to SASSY w TESCO kupilismy tzn. zajac :ico_haha_01: chyba 15 zł ale Ida bardzo ja polubiła ma przyssawke i przykleja sie do blatu a konika mozna obracac o 360 stopni :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-04-08, 22:57 ]
Nic uciekam spac niech ten dzień się skończy - moze jutro bedzie lepiej najwazniejsze że ogródek cały przekopany zajeło mi to cztery godzinki ale jest czyściutko i pieknie moze jutro kupie kilka baratków i stokrotek to sobie dosadze :-) dobranoc :ico_spanko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 23:02

Edulita no to nieciekawie. :ico_szoking: Można się wściec za taka pomoc. :ico_zly: A dziękujemy za komplement. :))

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 kwie 2010, 23:04

edulita, szok normalnie , ale to polskie prawo i policja :ico_szoking:
nie dość że im złodzieja przyprowadzisz to jeszcze do ciebie pretensje będą i nic z tymi dowodami i faktami nie potrafią zrobić :ico_noniewiem:

a za ogród :ico_brawa_01:

no dobra teraz to już naprawdę dobranoc ,lece pod prysznic :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 kwie 2010, 23:26

edulita, współczuje, wiem coś na temat policji
na dwa tygodnie przed slubem piotrowi ukradli portfel z dowodem osobistym na boisku gdzie był monitoring - oczywiscie nie chciało im sie pojechać zobaczyc i sprawa umorzona a ślub wzielismy na zaświadczenie z gminy,policji i karte wędkarską :D

emikaw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 kwie 2010, 10:09

08 kwie 2010, 23:42

bede do was pisac z innego loginu hihi nawet nie bedziecie wiedziec ze to ja hehe

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 kwie 2010, 23:59

emikaw, dziewczyno ty musisz sie udac do specjalisty i to jak najpredzej !!!!!

emikaw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 kwie 2010, 10:09

09 kwie 2010, 00:30

hahaha nastepna sie znalazla hehe ktora bedzie mnie umoralniac :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

09 kwie 2010, 08:21

Czesc mamuski, wczoraj was doczytalam a bylo tego z 10 stron :ico_szoking: :ico_szoking: i juz nie mialam siely odpisac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Moje dziecie zdrowieje, zostal mu tylko kaszelek, ale bylismy wczoraj u lekarki i wszystko w jaknajlepszym porzadku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mielismy probl;em z jedzeniem, bo lobuz na widok butelki padal w szal i przez caly dziec wypijam 250ml mleczka i nic wiecej :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale widze ze z dnia na dzien jest lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

isiawarszawa, na karte wedkarska :-D :-D :-D ale sie usmialam :-D

wiolaw, ale twoje dziecie urzadza sobie pobudki :ico_olaboga: :-D moj jak idzie spac o 19:30 do do 6 nie zamierza wstawac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasia90, foteczki boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mala modeleczka, ale i tak twierdze, ze cala mamusia. A historia z rodzicami fajna, kobiecie musialo sie glupio zrobic :-D

edulita, brak slow :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i potem sie dziwic ze ludzie nie maja szacunku i zaufania do policji. Oni zamiast pomagac, wszystko utrudniaja i olewaja, nasza polska rzeczywistosc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no i brawa za ogrodeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i za drugi zabek Idusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

matikasia szlafroczek super a plaszczyk tez beski, to tylko widze, ze u nas takie kosmiczne ceny malych ubranek :ico_olaboga:
A co do zabkow, to raz sie wykosztujesz a usmiech juz zawsze bedzie piekny, bedziesz zadowolona :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 kwie 2010, 08:24

WITAM ZANIM DZIS COS NAPISZECIE PROSZE ODCZYTAJCIE PRYWATNE WIADOMOSCI KTÓRE DO WAS WYSŁAŁAM

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

09 kwie 2010, 08:27

magduś81 chlopcy bosccy i ty tez super wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i duzo zdroweczka chlopakom zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zaczarowana trzymam kciuki za udany interesik, a tescie to bez komentarza, u mnie tez tak jest ze dziecko siostry A jest bardziej faworyzowane, bo jak tesciowa twierdzi ze dziecko corki to nie to samo co syna :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Sabcia o ile pamietam to mielismy ujrzec foteczke z przed diety i obecna, chwal sie kochanaaaa, bo jest czym :-D :-D :-D
A z cwiczonkami to uwazaj bo szkoda pleckow :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości