Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 20:49

Z nestle dostałam 2 saszetki kaszki z lipą (uczula małego) i kupony do rossmanna. Przyszło z bebilonu-próbki mleka i 2x z hippa-też mleko.
to jednak coś dostałaś :ico_brawa_01:
zadzwoń i mu przypomnij
sam sobie przypomniał i zrobił zakupki :-) ale jutro rano chyba pójdę z dziećmi bo coś na obiad muszę zrobić,myślę nad gołąbkami albo zupka ze słodkiej kapusty :ico_oczko:
jak przyjedzie na weekend to pewnie cały przyszły tydzień jeszcze im zejdzie, a jak nie przyjadą, to może w środę by wracali.
ja bym w takim razie wolała żeby na weekend nie przyjeżdżał tylko szybciej skończył :ico_sorki:
na spacerze nie spał wcale, ostatnio właśnie nie chce spać za bardzo na dworze a jeśli już to 30min, ciekawi go wszystko dookoła, rozgląda się na wszystkie strony, a najbardziej podobają mu się liście na drzewach :-D
ma chłopak rację,co będzie przesypiał spacer jak może tyle ciekawych rzeczy obejrzeć :ico_brawa_01:

Milenka mnie zszokowała teraz
jadła po 16 mleko jak wstała,i jak o 19 zaczęła marudzić do spania to zrobiłam jej kaszkę mannę i tylko 150 ml,bo jak robiłam 200 to i tak góra 130 zjadała :ico_noniewiem: a tu zjadła te 150 kaszy i jeszcze 60 MM musiałam jej dać bo głodna była :ico_szoking: teraz w łóżeczku już i śpi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 16-11-2011, 19:50 ]
w końcu też @ zawitała dzisiaj i zaczynam przygodę z plastrami :-D oby bez żadnych wpadek i zero stresu teraz :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lis 2011, 21:10

ja kuponów do rossmanna nie miałam, pewnie były z tych ankiet z drugiego pudełka, którego nie dostałam.
Nie wiem z której ankiety to było bo ja miałam ich tyle, że z 30-40 min wypełniałam a położna na każdym obchodzie jak kat przypominała o wypełnieniu :ico_puknij:
Krzysiu wykąpany, po kolacji i śpi :-) na spacerze nie spał wcale, ostatnio właśnie nie chce spać za bardzo na dworze a jeśli już to 30min, ciekawi go wszystko dookoła, rozgląda się na wszystkie strony, a najbardziej podobają mu się liście na drzewach :-D
Mateusz też śpi od 15 min. Na dworze jak były jeszcze liście to też oglądał i nie spał, najbardziej mu się podobało jak spadały z drzew to wteyd wydawał zdziwione "ooooo". Teraz chwilę popatrzy i śpi bo u nas liści już brak.
ja bym w takim razie wolała żeby na weekend nie przyjeżdżał tylko szybciej skończył :ico_sorki:
Ja też. A z Milenki dziś mały łakomczuszek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 21:13

Nie wiem z której ankiety to było bo ja miałam ich tyle, że z 30-40 min wypełniałam a położna na każdym obchodzie jak kat przypominała o wypełnieniu :ico_puknij:
faktycznie było co wypełniać,mi położna też przypominała :ico_sorki: a na koniec jeszcze dostałam kilka stron A4 do wypełnienia o pracy szpitala itp :ico_olaboga:
A z Milenki dziś mały łakomczuszek :ico_oczko:
tylko dziś,bo tak to zjada cokolwiek w wielkości do 150 ml :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 lis 2011, 09:50

Witam,
ja dziś pierwsza? :ico_szoking: Młody jak usnął wieczorem tak wstał o 7 :ico_brawa_01: , koło 4 płakał przez sen ale dałam mu smoczek i szybko się uspokoił, wypluł smoka i spał dalej. Teraz próbuje usnąć.

Miłego dnia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2011, 10:10

czesc

u mnie srodowiskowa w ogole nie byla, u Marcela tez nie :ico_noniewiem:

nie wiem co na obiad

pochmurno u nas ale nienajgorzej, chociaz szyby auta trzeba bylo skrobac

nie spytalam czy moge z Tosia wychodzic na spacer, jak myslicie?
malutka juz chyba dobrze sie czuje, tzn nie placze, ale kaszelek ma nadal

dziewczyny myslalyscie juz o prezentach dla dzieci? macie cos upatrzonego?

milego dnia

[ Dodano: 17-11-2011, 09:11 ]
Młody jak usnął wieczorem tak wstał o 7
ja tez tak chce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
pieknie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2011, 10:18

Cześć :-)

My dziś pospaliśmy do 7:40 :ico_brawa_01: z jedną pobudką o 5.15 :ico_brawa_01: więc wszystko wróciło no normy :-)
Nic mi się nie chce, nie lubię takiej ponurej niedzieli..... później na spacer pojedziemy, bo chcę Maksiowi na obiad kupić rybkę. Wczoraj cielęcinkę mu ugotowałąm- bardzo lubi :-)

markotka, to już za długo Krzyś na te liście nie popatrzy :ico_oczko: Maksio całe spacery przesypia, ale my jeszcze w gondoli, więc jest zabudowany i mniej widzi.

Murchinson, też dostałąm takie paczki, jeszcze coś z bobovity, już nie pamiętam dużo ich było. Zrobiłam to mleko z hippa, żeby zobaczyć jakie jest i jest bardzo dobre.

Aniu, i co dziś na obiadek robisz? Ja mam pomidorówkę od wczoraj i muszę coś jeszcze na drugie uklecić.

Ojj biedny Filipcio, męczy się bardzo. Zdrówka dla niego :ico_sorki:

Popołudniu idę do fotografa wybrać pozycje, które i się podobają :ico_brawa_01: pewnie na początku przyszłego miesiąca już je będę mieć :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2011, 10:20

My dziś pospaliśmy do 7:40 :ico_brawa_01: z jedną pobudką o 5.15 :ico_brawa_01: więc wszystko wróciło no normy :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie lubię takiej ponurej niedzieli.....
chyba czwartku :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2011, 10:20

nie spytalam czy moge z Tosia wychodzic na spacer, jak myslicie?
Jak już jej przeszło to chyba tak, choć taka pogoda najgorsza na infekcje :ico_sorki: Gdyby był lekki mrozik powietrze byłoby dużo zdrowsze.
dziewczyny myslalyscie juz o prezentach dla dzieci? macie cos upatrzonego?
Właśnie o to samo chciałam zapytać. muszę przejrzeć allegro bo chcemy kupić Maksiowi jakąś fajną zabawkę :-)

[ Dodano: 17-11-2011, 09:23 ]
chyba czwartku :-D :-D :-D :-D :-D
Miałam napisać pogody.... a pewnie myślałam coś o niedzieli hehe :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2011, 10:23

Właśnie o to samo chciałam zapytać. muszę przejrzeć allegro bo chcemy kupić Maksiowi jakąś fajną zabawkę :-)
wiem, ze chrzestna kupila Tosi Migocząca Hula-Kula - do nauki raczkowania VTech
a chrzestna Antosi niedlugo bedzie rodzic, fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2011, 10:27

a chrzestna Antosi niedlugo bedzie rodzic, fajnie :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super! Muszę obczaić tą Hule- Kule, bo nie wiem cóz to :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości