Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lut 2012, 16:57

jak na nie patrze to aż chce mi się córeczki

hihi Ninka teraz wieczory zimne i długie, Alankowi bedzię raźniej :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 17:09

hihi Ninka teraz wieczory zimne i długie, Alankowi bedzię raźniej :ico_oczko:
ojej lepiej żeby nie :). Za wcześnie. Ja po cc to tak szybko chyba się nie powinno. A poza tym wieczory zimne i długie a mi się odechciewa :P jakoś większą ochotę na te sprawy mam wiosną i latem, wtedy libido mi rośnie, jesienią też jest w miarę, ale teraz za zimno chyba :-P hehe

A u mnie dziś jazda była niezła. Dla sąsiada z góry zamarzła woda. Nie wiem jakim cudem zostawił odkręconą i pojechał do pracy. Słońce grzało w południe i odmarzło i zaczęło cieknąć na korytarz i od razu zamarzać, bo korytarz nie jest w żaden sposób ocieplony i mamy teraz lodowicho. Była akcja z miskami i łapaniem wody ale i tak co ściekło to zamarzło :-P

[ Dodano: 03-02-2012, 16:12 ]
i teraz sama z obiadkiem siedze przed kompem bo mąż poszedł pomagać - bo ten sąsiad to jego brat :-P

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lut 2012, 17:15

Ja po cc to tak szybko chyba się nie powinno.
no podobno przynajmniej rok dać sobie odpocząć,,,
bo ten sąsiad to jego brat
hahaaha dobra jesteś :ico_oczko:
jakoś większą ochotę na te sprawy mam wiosną i latem,
ale statystycznie więcej dzieci rodzi sie po zimie :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 17:17

ale statystycznie więcej dzieci rodzi sie po zimie :-D
teraz rozumiem czemu mama na mnie mówiła "odwrotek" u mnie zawsze wszystko na odwrót. Ludzie mają ochotę na seks zimą a ja latem heheh :P

[ Dodano: 03-02-2012, 16:18 ]
zirafka Majcia śliczna w podpisie, a teraz jeszcze bardziej widać jaka ona do Kuby podobna

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 lut 2012, 17:37

dziewczyny macie cudne dzieciaczki, a zdjecia bombowe:)

ja słucham wiadomości o madzi - ale ja wczesniej w ogóle sie tym nie interesowałam tyle co na forum przeczytałam, ale nie pisze nic, rozumiem was, ja dzis rano syna wziełąm i tuliłam i cąłowałam ze łzami w oczach mówić, ze go kcocham.

a jedzonko od kąd zaczęłam dawać daje codziennie, obiadek i owocki i czasem kaszkę na noc robię i wiecie co juz widac że mały okraglejszy hihihi, ale jak nie będę w domu w czasie kiedy podaję słoiczek to spoko nic sie nie stanie, mam jeszcze cycki ze sobą hihihihi

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 lut 2012, 17:57

A u mnie dziś jazda była niezła. Dla sąsiada z góry zamarzła woda.
Łoo no to nieźle

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 lut 2012, 18:15

ja podwieczorek wciągłam teraz popijam kawusię i w końcu rozebrałam choinkę :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 lut 2012, 18:28

w końcu rozebrałam choinkę :ico_wstydzioch:
No coś ty .Dopiero teraz ??
U mnie to już nie wiem nawet kiedy rozebrałam ale dawno.Bo moja się sypała bo żywa była.

Chlebek sobie rośnie . Dziś znów inny rodzaj robię a mama robi paczki . Dla siebie zrobię wieczorem chyba bułeczki grahamki.

Mała zasnęła dopiero na drzemkę .Kurde moja od jakiś 3 dni mało co śpi .Może ze 2 razy w ciągu całego dnia i zasypia z płaczem.A kiedyś zasypiała co godzinkę i sama bez problemu.Coś się jej poprzestawiało.
Aha i powiedzcie mi od kiedy można sadzać dziecko ? Kiedy zaczyna siadać? Bo moja mama się mnie czepia że przesadzam że nie pozwalam jej sadowić chociaż na chwilkę na kolanach .
Czy wasze dzieci jak wyciągacie raczki do nich to tez wyciągają? Bo już nie wiem czy moja w tyle jest w rozwoju czy to normalne.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 lut 2012, 18:36

Bo moja się sypała bo żywa była.
moja też :ico_wstydzioch:
Może ze 2 razy w ciągu całego dnia i zasypia z płaczem.
u mnie jest to samo :ico_olaboga:
chociaż na chwilkę na kolanach .
my od czasu do czasu sadzamy Izę zresztą Ona się strasznie rwie do tego, na ręce nie chce leżeć musi być w pionie alb chce siedzieć, jak jej dam swoje rączki to próbuje się podnieść :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 lut 2012, 19:07

szkieletorek, mój mały czesto siedzi na moich kolanach, albo zabawy mamy, że trzymam za rączki i ciągnę do siebie i mówię "siadamy" kładę "lezymy" on już się rwie do siadania mocno od dośc długiego czasu, nawet w foteliku jak siedzi, na pół leżąco, to po chwili widze, ze juz się do przodu przechyla, bo nie chce leżeć chce siedzieć, ćwiczy kręgosłup, ale nie oznacza to, ze Twoja źle się rozwija, każde dziecko rozwija się inaczej, mozna sadzać na kolanach i by sie o nas opierało, ale oczywiście nie na długo by nie obciażać kręgosłupa

ja też chclebek robie ale w maszynie:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość