ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 wrz 2007, 10:16

MIli juz od jakichs 20 min :555:, ja na :ico_kawa: czekam az mezus wstanie juz połtora godz i chyba sie nie doczekam, a nie lubie za bardzo pic sama kawy...
Włączam jakis serial...

gosia mysle ze mozna juz kaszki, choc niby na kazdej pisze po 4 m-cu lub od 5 m-ca, moze sprobuje najpierw mleczko z kleikiem i zobaczysz jak mały Hubertus zareaguje na taka nowosć,a jak mu bedzie pasowac to potem kaszki... :ico_noniewiem:
Ja mam dwie kupione, ale jeszcze nie dałam, z tym ze ja na pewno bede robic na gesto zeby podawac łyżeczką, a jak ty chcesz w butelce, to nie wiem..
Acha i mysle ze kleik czy kaszka raczej nie przejdzie przez smoka 2, chyba ze to zalezy od firmy, bo z aventu 2 ma dwie dziurki, a kleik jest za gesty, ja kupiłam smoczek trójprzepływowy - na 1 Mili pije samo mleko, na 2- kleik, na 3 - pewnie spokojnie kacha przejdzie...

ide robic se kawe...

[ Dodano: 2007-09-12, 10:19 ]
bebilon faktycznie jest najlepszy, ale w cholere drogi, u nas znow podrozał :ico_olaboga: , wiec ja mleko nastepne sprobuje z HIPP..mam nadzieje ze bedzie MIli pasowało... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 wrz 2007, 10:21

heja! Dzieki za rady, przekażę je wizażystce to może jeszcze pokombinujemy.

Ja dziś w teorii powinnam iść pierwszy dzień do pracy........ złożyłam dwa tygodnie temu wniosek o urlopy i jeszcze mi nie odpowiedziała franca jedna........ tyle dobrze że jak mi nie udzieli urlopu to mam iść złożyć skargę do PIPu i i tak musi mi udzielić.

Nocka u nas standardowa od 22.30 do 6.30. Potem karmienie i spanko do 9.40. ObrazekTeraz Ala śpi dalej wyciągnięta na moim łóżku.

Dziś chcąc niechcąc muszę iść na spacerek.... do sądu.... okazało się że zgubili moje podanie o wydanie odpisu wyroku przywracającego mnie do pracy Obrazek i muszę iść złożyć jeszcze raz. Przy okazji zrobię im awanturkę.

dobra zmykam na śniadanko

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

12 wrz 2007, 10:29

ja wlasnie tez sie zastanawiam,jak to z tym zageszczaniem??
bo ja nie dawno przeszlam na butle,ale nie zageszczam bo po co??
moze tylko to ze maly strasznie ulewa,i tylko dlatego moglabym mu podac
ale narazie nie probuje,podaje narazie jabluszko,i marchewke wiec nowosci jak narazie starczy przynajmknie dopoki nie bedzie mial 4,5 miesiaca narazie jest ok...
wszystko zjada ze4 smakiem,jabluszko bardzo mu smakuje,gorzej z marchwka
a kaszek jeszcze nie probowalam...
mam pytanko czy wasze bobasy,tez tak strasznie ulewaja??
bo moj to praktycznie zwraca,ale tak bylo zawsze tzn tak od 2 miesiaca...
daje mu znowu debridat,chociaz on nie pomaga,jaka moze byc przyczyna ze on tych kupek nie robi??naprawde martwie sie,bo lekow juz tyle nabral,a tu nic nie pomaga :ico_placzek:
i esputicon,debridat,czopki roznego rodzaju,i nonono :506:
teraz zasnal,ale pewnie nie na dlugo,a wczoraj dostal na noc butle niestety bez cyca sie nie obeszlo i musialam mu jeszcze cyca dac...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 wrz 2007, 10:35

ANES, moja ulewała tak do 1,5 miesiąca. Położna poradziła nam żeby w trakcie jedzenia bekała. Nieraz zdarzało się ze była bekania nawet 3razy w trakcie jednego posiłku. Po miesiącu może trochę więcej przestała ulewać. Teraz czasami ale bardzo rzadko coś tam pójdzie. Najczęściej jak nie zdąży wszystkiego z buzi połknąć a my bierzemy na ramię do beknięcia.

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

12 wrz 2007, 10:42

ja tez moje biore do bekania,moze nie tak czesto ale jednak i jak narazie nic....
ehhh...
narazie koncze bo musze sie domem zajac poki maly spi...
dozobaczenia....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 wrz 2007, 10:44

ja juz po spzrataniu ... hihihi ale cos sie chmurzy wrrrrrr

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 wrz 2007, 10:48

Obrazek
tak sie kapie moja malenka

laseczki ja tez kupilam kaszke ale kuk ryzowa poki co nie dalam ale sie zastanawiam
tak wogule to zostaly mi 2 puszki mlek 1 i sie zastanawiam czy potem moge juz przejsc na 2 bo nie chce mi sie isc po recepte

chyba jak mała bedzie miela ponad 3,5 mies to moge jej juz dac 2 nie?

moja mala jadla juz marcheweczke i jabluszko i oba jej pasowaly bo to straszny zarłok

[ Dodano: 2007-09-12, 10:50 ]
ANES, moja tez ulewała teraz juz jest lepiej ale to po przejsciu na nutramigen
a dotychczas jej zageszczałam zwykle mleczko nutritonem i to tez pomagało
a próbowałas podawac mu mleczko ar?

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

12 wrz 2007, 11:15

JAGODKA nie probowalam,bo ja od niedawna daje z butli,do tej pory byl tylko cyc,ale nie starczalo mu wiec dokarmiam butla...
jeszcze wiec nic nie probowalam...
ale jak pojde do lekarza,to zapytam moze cos mi da....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

12 wrz 2007, 12:01

szlag by trafił te ulewania, mój tez ulewa, wczoraj zapytałam się lekarki a ona na to ze normalne... :ico_zly: bo dzieciom jeszcze sie coś tam nie wykształciło i dlatego... zadzwonie do innego lekarza zobaczymy co powie....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 wrz 2007, 12:39

mam urlop wypoczynkowy,13 dni a potem ObrazekwychowawczyObrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości