Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 kwie 2008, 17:16

Zulcia, 800 zl za polozna :ico_szoking:
Monisiu to i tak mało,bo na Madalińskiego biorą 1200,a na Żelaznej chyba 1000zł. :ico_puknij: Nie mówiąc o tym,że większość sal jest pojedynczych i przez to płatnych.
To jest przykładowy cennik dla osób ubezpieczonych.A sala podwójna jest tylko jedna :ico_puknij:
http://www.szpitalzelazna.pl/index.php?id_page=118

[ Dodano: 2008-04-15, 17:18 ]
Monisiu albo do Ciebie przyjadę,albo do Łodzi do szczako :-D Miała mi miejsce zaklepać :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 kwie 2008, 17:27

Zulcia, zapraszam :-D , moge robic za tlumacza :ico_oczko: albo bedziemy rodzic wspolnie...lozko obok lozka :-D mysle ze wrunki panujace w "moim" szpitalu sa bardzo przyzwoite... i wszystko za darmo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 kwie 2008, 17:31

MONIKAB fr, nie ma sprawy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-15, 17:32 ]
Zmykam,bo mąż się dobija do komputera,będę wieczorkiem,papa

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 kwie 2008, 18:03

witam was
dziekuje Moniczko i felicity za zyczonka-nie wazne ,ze spoznione i zapomniane,ale jakze milo je nawet po urodzinkach dostac :-D

kurcze Zulcia faktycznie zdzierstwo ,zreszta w Polsce dlugo jeszcze dobrze nie bedzie a pytanie ogolne,czy w ogole bedzie?? :ico_zly:

moze i ja nic nie zaplace ,nawet jesli bym chciala znieczulenie to tez nic,ale opieka jest troszke odbiegajaca od prawidlowosci,zwlaszcze jesli chodzi o te 9 miesiecy ciazy

Ewelka jak juz ci kiedys chyba pisalam,nic sie nie boj-kazdy porod jest na prawde inny,wiec sie nie wzoruj prosze-najwazniejsze jest twoje nastawienie,wiec jesli nastawisz sie pozytywnie,ze bedzie ok to bedzie i tego ci oczywiscie z calego serca zycze
mnie osobiscie porod nie przeraza,choc nie powiem,ze w ogole o nim nie mysle,ja mam chyba z was do tego waznego dnia najdalej,wiec nie mysle sobie glowy zaprzatac :-D

babe_boom Majunia to przesłodka i prześliczna dziewuszka-ale ja pragnę córci ,kurcze no coż nie dane mi było,w zasadzie to chciałabym może żeby Natanek zamienił się w dziewczynkę-w końcu jak sama wiesz jest to możliwe :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 kwie 2008, 20:28

witajcie , ja juz pozalatwialam wszystko :ico_sorki: usg mam na 17 kwietnia :ico_sorki: :ico_sorki: troche za wczesnie, bo zalecenie bylo na 37 tydzien ale akurat na ten czs terminow wolnych nie maja... mysle ze tych kilka dni roznicy nie bedzie mialo znaczenia :ico_noniewiem:
Emalia, istnieje szansa ze Natanek okaze sie Natalia :ico_oczko:

ja tez zajrze jeszcze pozniej bo musze Wiktorka uspic , meza boli zabek :ico_olaboga: wiec troszke go pozale :ico_oczko: mam dzis dwoch mezczyzn na glowie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 kwie 2008, 22:21

Ja się wreszcie dostałam do komputera :ico_haha_02:
Emalia, istnieje szansa ze Natanek okaze sie Natalia :ico_oczko:
Wszystko jest możliwe :-D
meza boli zabek :ico_olaboga:
Oj,to współczuję i mężowi i Tobie.Mój D jak go coś boli,to jest gorszy od Zuzy.
kurcze Zulcia faktycznie zdzierstwo ,zreszta w Polsce dlugo jeszcze dobrze nie bedzie a pytanie ogolne,czy w ogole bedzie?? :ico_zly:
Właśnie,jak na razie to służba zdrowia zamiast na lepsze,to niestety na gorsze się zmienia :ico_zly: Lekarze strajkują,oddziały zamykają :ico_puknij: itd.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 kwie 2008, 22:31

Oj,to współczuję i mężowi i Tobie.Mój D jak go coś boli,to jest gorszy od Zuzy.
Zulciu, chyba kazdy facet w chorobie staje sie dzieckiem... :ico_oczko: moj to jak sie pochoruje to kilka razy dziennie by temperaturke mierzyl :ico_olaboga: i taki jest wtedy bezbronny :ico_noniewiem:
bol zeba jest ponoc najgorszym z boli (a mezus ma z nim problem juz od dwoch tygodni i jest juz po dwoch wizytach stomatologicznych :ico_olaboga: ), dlatego nic nie mowie i cierpliwie znosze jego zachcianki...

[ Dodano: 2008-04-15, 22:34 ]
ja juz dzis mowie dobranoc, ide wziasc szybki prysznic i odpoczac troche :-)
kolorowych snow dziewczynki

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 kwie 2008, 23:04

Dobranoc Monisiu,śpij dobrze.

[ Dodano: 2008-04-15, 23:24 ]
To i ja uciekam spać,bo już ledwo na oczy patrzę.Dobranoc i do jutra.
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 kwie 2008, 23:29

Emalia, istnieje szansa ze Natanek okaze sie Natalia :ico_oczko:
-kurcze fajnie by bylo :ico_haha_02:

no i ja zmykam
jutro wprawdzie wolne mam,ale pojade z moim M. na jego rozmowe w sprawie pracy a po niej wskoczymy do sklepow ,moze dostawa byla pieluch z tetry
spokojnej nocki wiec i bez ekscesow

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-16, 08:52 ]
witam

dzien sie zapowiada super,niebo bez chmur,choc jeszcze chlodno
zmykam pod prysznic a pozniej sniadanko itd

milego dnia kochane

do pozniej
Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 kwie 2008, 09:33

witajcie laseczki :ico_haha_01:
ja dalej :ico_ciezarowka: choc caly czas po glowie chodzi mi porod :ico_oczko:
jestem dzis w rewelacyjnym humorze :-) nawet pospalam sobie :ico_brawa_01: Wiktorek w nocy mnie nie wolal, a na siku tez tylko raz szlam,bo nie chce mi sie po schodach biegac noca, wiec ide jak juz strasznie musze :ico_wstydzioch:
moj biedny mezus gorzej... ale wlasnie siedzi na fotelu stomatologicznym :ico_noniewiem: najgorsze jest to, ze zab teoretycznie jest zdrowy a wszystko dzieje sie od korzenia :ico_chory: ja nigdy nie mialam problemow jako takich z zebami i nie wiem co to prawdziwy bol, ale wspolczuje kazdemu kto ma problem w buzi :ico_noniewiem:

pogoda u nas rewelacyjna... ach, gdybyscie blizej mieszkaly to na dzisiaj zapowiedzialabym zlot u siebie na tarasie na kawusie i ciasteczka :-)
pewnie nigdy nie uda nam sie zorganizowac spotkania w realu... a szkoda :ico_noniewiem:

Emaliajesli pragniesz corci, to mocno trzymam kciuki aby twoje marzenie sie spelnilo...a jesli okaze sie ze na 100 % chlopczyk... to kolejne malenstwo z pewnoscia bedzie dziewczynka :ico_sorki:
zycze powodzenia Twojemu mezowi na dzisiejszym spotkaniu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość