Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 gru 2007, 22:40

Witajcie,
och, naprawde jak tu na watku pieknie sie robi, romantycznie i milosnie :ico_brawa_01:

hah, u mnie tez zmiany , ale jest problem ze ja nic do tej osoby nie czuje, widac za malo czasu minelo, chociaz z nim znamy sie juz sporo lat, kto by mogl pomyslec, ze tyle czasu przyjaznilismy sie, a nie moglam pomkysliec ze cos do mnie czuje, a tu niespodzianka,
ale przykro ze ja jeszcze nie gotowa na nowy zwiazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

30 gru 2007, 00:11

lulu... pomalutku wszystko samo sie ulozy... :ico_oczko: :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 gru 2007, 00:34

Monik :ico_oczko:
Dziewczyny, fajny on jest, przystojny, cialo jakie ma, achhhhh, az sie dziwie ze zainteresowal sie mną :ico_puknij:
pociaga mnie, ale niestety na tym moje uczucia sie konczą
wyznal mi milosc a nie wiem jak sie zachowywac, powiedzial ze po prostu musial to powiedziec, bez zadnych zobowiazkow.
moze mu przejdzie, bo mieszka daleko, i na razie do swiat wielkanocnych sie nie zobaczymy

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

30 gru 2007, 10:23

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: laseczki i lece was doczytac:)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

31 gru 2007, 19:35

Obrazek

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANE :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 gru 2007, 22:33

[shadow=orange][glow=red]Kochane moje w nadchdzącym roku życzę Wam dużo zdrowka, szczęścia i radości! Spełnienia wszelkich marzeń, aby Nowy Rok był dużo lepszy od tego i był pełen miłych niespodzianek i miłości!!!
No i oczywiście szampańskiej zabawy do białego rana :-D :-D :-D :-D :-[/glow]D [/shadow] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

31 gru 2007, 22:40

:-) dzieki natalka moja zabawa juz sie skonczyla... wykapana i w pizamkach wypilam pol lampeczki winka :ico_wstydzioch: i ide spac :ico_oczko:
:-)
cos tegoroczny sylwester chyba nie przejdzie do historii, ale mam nadzeieje ze rok 2008 bedzie lepszy od poprzedniego :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 sty 2008, 17:15

cześć dziewczyny w nowym 2008 roku :ico_tort:
Nasz a zabawa skończyła się wczoraj ok 1 w nocy...i musze Wam powiedzieć e Antoś był bardzo dzielny, bawił się balonami, podrygiwał, miał nawet koleżankę :ico_oczko: Dał nam nawet potańczyć, poznaliśmy fajnych ludzi , z któþrymi będziemy utrzymawyć kontkaty, no i wreszcie poznaliśmy taką fajną POLONIĘ, naprawdę z prawdziwego zdarzenia :ico_oczko:
były polskie piosenki... było super :one:

[ Dodano: 2008-01-01, 16:15 ]
MONIKAB fr pisze:mam nadzeieje ze rok 2008 bedzie lepszy od poprzedniego :ico_haha_01:

Monika i to najwazniejsze :one:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

01 sty 2008, 17:51

hEJ kOCHANE wszystiego naj naj!!!
a mój niuniuś przespał o 19 do 3 bez przerwy i nic go nie ruszyło rzadne hki i petardy:)
Lulu a dlaczego aż do wielkanocy? a chciałabyś wcześniej? wiesz niby la chcącego ic trudnego no a może go odwiedzicie z synkiem? wiesz nawet jak nic nie czujesz ale go lubisz to czemu sobie nie uprzyjemnić czasu co masz całymi dniami siedzieć w domu?
Meg super że poznaliście niwych znajomych :ico_brawa_01:
Moni a jak Wiktorek na brzusio reaguje?
Nat a Wy jak się bawiliście?
El a co to się porobiło że ostatnio tylko nam kawke serwujesz i uciekasz? opowiadaj co u Ciebie?

[ Dodano: 2008-01-01, 16:52 ]
a co do mnie to mam jakieś zle przeczucia... kurcze kocham tego J. on mówi że kocha ale coś dzisiaj czuje że to się posypie nie wiem czemu jakiś dół noworoczny czy co...?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 sty 2008, 18:22

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Fillipa tez nie ruszaly rozne huki i wystrzaly, spal mocno

Lemoni napewno dolek po switeczny, napewno sie ulozy
a ten moj wielbiciel to w Irlandii mieszka, to raczej nie pojade , hihi

Ale tak ogolnie mam kiepski poczatek roku, dowiedzialam sie ze moja mama jest chora, i to powaznie, nie moze chodzic na jedna noge i cos z watrobą :ico_placzek:
i to dluzszy czas juz, gadamy przez telefon codziennie, i ona nic nie mowila, dopiero od kogos innego sie doiedzialam, :ico_placzek: jaka by ona nie byla, ale kazdy popelnioa bledy i to przeciez moja mama :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość