Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 sie 2007, 10:48

Karola chwal sie corą caly czas :-))

Qunick to dzialaj jak by co to pisz do mnie na maila

Iwonko witaj
u nas na spacerkach jest rewelacyjnie
Dominis siedzi cichutenko
tak jakby dziecka w wozku nie bylo ;-))
i ja przypinam Dominisia jak lezy pasami tylko tymi co sa na dole (bo ja mam pieciostopniowe) ja siedzi to juz musze go przypiac wszystkimi bo mi probuje wstawac

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

21 sie 2007, 10:55

Iwona77, Mirelka zawsze jest zapięta nawet jak śpi no i ona głownie siedzi na spacerach leżeć nie chce :ico_noniewiem: A niby jeszcze sie nie powinno sadzać póki same nie siadają no ale chyba jej nic nie bedzie :ico_noniewiem:

qunick, nie wiem czy masz ta stronę z pomocą to jest blog tam wszystko możesz znaleźć na temat tego Corela http://jpo.blog.onet.pl/2,ID175054031,D ... index.html

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 sie 2007, 11:02

karolas Właśnie się wgrywa ale coś dłuugo idzie i na 50 % mi się zatrzymało ...hmhmh...zobaczymy...

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 sie 2007, 11:03

Izuniu dokladnie...
na tym blogu jest najwiecej instrukcji
wszystko co potrzebujesz wiedziec na temat tego programu
oraz co i jak zrobic

[ Dodano: 2007-08-21, 11:07 ]
Malgosiu a wgrywasz na tym Phorobuckerze??

bo tam jest limit
mozesz zaladowac filmik, ktory ma maksimum 5 minut
lub pojemnosc do 100 mb

sprawdz moze przekroczyl ktorys z tych limitow

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

21 sie 2007, 11:21

MALGOSIU no własnie moze przekroczyłas limit i jest za duzy ten filmik albo za długo trwa bo mi wczoraj tez doszło do 50% jeden film i stanęło i mi EVE powiedziłą ze pewnie przekroczyłam rozmiar filmu i miała racje ;)
zobacz tylko ile ma ten twoj filmik? jak bedzie za duzy to musisz inny dac krótszy i mniejszy
Juz nie moge sie doczekac ale mamy teraz zajęcie no no, ja juz nagrałam nowy filmik ale wkleje po południu go dopiero jak maz wstanie i mi wgra do kompa bo ja nie wiem jak za duzo kombinowania :)
iwona77 ja Amelke przypinam tylko tymi na dole jak siedzi jak spi nie przypinam jej bo ona spi na boczku zawsze wiec by ja pasy cisnęły a tymi szelkami na kaltce piersowej jej nie zapinam narazie bo ona ładnie i grzecznie siedzi,nic nie kombinuje a tylko te szelki obgryzała z początku jak miała na sobie hahaahhha.
iza@ sliczne zdjęcie to twoje z Mirelką, naprawde super dziewczyna z ciebie jaka laska ja nie wiem co ty od siebie chcesz, buzke masz sliczną i w ogóle, Mirelka podobna do ciebie :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 sie 2007, 11:38

Eva_1977, karolas No chyba za długi bo wielkościowym jest ok ...nagram inny i się zobaczy ... Też na 50 % mi stanęło po raz kolejny !

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 sie 2007, 12:55

Małgosiu to ja czekam
uwielbiam ogladac takie filmiki :-))))

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 sie 2007, 13:08

hej dziewczyny
alescie sie rozpisaly! niedlugo nam 300 stronek poleci!

pocieszylyscie mnie ze nie tylko mi Julcia wykreca numery, ale wlasnie trzeba cos dzialac w tym kierunku....poczytam dzis ksiazke o maluszkach i zobacyzmy co tam radza,

Julie jakby sie cofnela, wycwanila sie i zamaist raczkowac to sie podciaga bo u nas mamy panele to slisko to ona sie odepchnie i frunie po podlodze a tak to sie slizgala kolankami, tylko u tesciowki na dywanie raczkuje normalnie, siedziec jeszcze tez nie siedzi ale mam nadzieje ze juz niedlugo zacznie, ale ona tak bardziej raczkami kombinuje, uwielbia male detale w zabawkach, guziczki, nawet wlos z podlogi podniesie,

Amelka no ona swietna po prostu kobita jest! i bardzo szybko to sobie wsyztsko wykombinowala, zaraz biegac nam bedzie hihihi, no ale te filmiki siwetne i Amelcia takie minki robila ze ja niemoglam jak za tym mloteczkiem dralowala hihihi, wklejaj nam wiecej filmikow !! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 sie 2007, 14:23

Karolas brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Amelki - zdolniutka ta twoja córcia :ico_brawa_01: a Joasia leniuszek nie raczkuje jeszcze - jak popróbuje ze 3 razy i jej się nie uda to płacze :ico_puknij:

Za to uwielbia sobie siedzieć na fotelu ( tak jak wtedy co wam pokazywałam fotki ze sznurkiem) i bawi się tam różnymi zabawkami i jest bardzo skupiona właśnie tak jak Julcia na malutkich szczegółach - najbardziej ją interesują metki i tasiemki tych zabaweczek, albo cieniutkie wąsy misia :-D i tak śmiesznie manewruje tymi swoimi paluszkami i przekłada z jednego paluszka do drugiego te tasiemki hihi
Ostatnio zmieniony 21 sie 2007, 20:35 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

21 sie 2007, 15:01

A ja zamiast jechać do mamy jadę do kuzynki uczyć sie wzornictwa paznokci już wam kiedyś pisałam ze będę robić kurs moja mam jedzie ze mną będzie tam pilnować Mirelki jakoś nie mogę jej zostawić to tylko 2 godziny drogi mam nadzieje ze wytrzyma :-)

Te wasze maluszki to naprawdę zdolne Amelka jest dosłownie przecudowna i jaka sprytna mój len obkreci sie na brzuch trochę sie tak pobawi i za chwile płacze nawet na raczkach za bardzo sie nie podpiera czasem jej sie uda ale rzadko chyba jeszcze trochę potrwa zanim zacznie manewrować po pokoju :-)

[ Dodano: 2007-08-21, 15:03 ]
Moja Mirelke komary pogryzły w 8 miejscach na twarzy :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości