Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 paź 2007, 11:49

Frydza :-D :-D :-D :-D dziękuję w imieniu córci :-) :-) :-)

[ Dodano: 2007-10-29, 10:51 ]
napisałaś w podpisie Helenki?? Małe sprostowanie niunia ma na imię Emilka, chyba że to była pochwała Helenki od Ani :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

29 paź 2007, 12:04

hej dziewczyny ja piję kawkę, szybciochem...bo dziś mój mąż idzie do pracy od 14 i zawiezie nas do koleżanki i tam posiedzimy do wieczora, aż nas odbierze...zawswze coś innego.Taki mam bałagan w domu, ale przekładam sprzątanie na jutro, tylko wstawiłam pranie
Dziewczyny bardzo ładne zdjęcia Waszych pociech...
mój Tomek teraz śpi, w w nocy jakoś teraz budzi się 2 razy, a już budził się raz... nie wiem?Ale to chyba to że jest na piersi...bo chyba na butli by już przespał całą noc...
no cóż...dobra życzę miłego dnia...najwyżej zajrzę jutro...

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

29 paź 2007, 12:05

Asiulka to Miłosz się kąpał a Jula tylko mu kibicowała z trybuny

Wiecie mi tez się dziecko popsuło przez te przesunięcie czasu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 paź 2007, 12:08

agniecha nie mowilas ze na mydlicach! ja cale zycie mieszklam na mydlicach pn a teraz niewiele dalej bo przy szpitalu :-) a twoi rodzice gdzie, bo nie wiem co masz na mysli? w domkach? gdzie chodzilas do szkoly podstawowej i sredniej?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 paź 2007, 12:08

Aciu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: musiałam niedoczytać wybacz

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 paź 2007, 12:58

czesc mamuski.. hihi

karla brawa dla dzielnego plywaka bulki hihi

aciu no ja tez bylam z leosiem w takim mini aqua parku , bylo bardzo cieple powietrze wiec nie balam sie o niego...
moze i ty sprobuj hihi

kamila ja tez nie znosze jazzu a lubie ani mru mru hihih takze nie wiem skad ten sen??

lucy no tragedia.... rozmawiaj z kumpela.. i sprobuj jakos ja pocieszyc, bo taki depresyjny nastroj moze zle wplynac na malucha i przyspieszyc porod... oby bylo dobrze!!!

frydza buziole dla siedzacej wiki!!! :ico_szoking:

dziewczyny wiecej nie pamietam hehe
ja juz wstalam przed 10, wykapalam sie.. i mam chwile dla was.
ale zaraz uciekam sie ubierac.. hihi leos moze utnie sobie drzemke..
tesciowie poszli do centrum a my mamy do nich wkrotce dolaczyc z leonkiem na zakupki hihih
leos dzisiejszej nocy zbudzil sie juz o 23 :ico_zly: potem 1, 5... i dalej n ie wiem bo padl mi kom.. ale chyba ok 8-9..
i przed 10 juz wstalismy hihih
chyba ten czas tez nam rozregulowal noc..
ale on i tak czesto sie budzi
zmienil sie na maxa
i chyba chce czesciej jesc
adas w nocy mowi ze musimy dac mu butle zeby spal dluzej hihi bidak nie ma sily wstawac.... nie dziwie mu sie
bo mnie tez sie nie chce
ale mopge sie pomeczyc
byleby spal do 10 conajmniej to dam rade hehe

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 paź 2007, 13:08

Madziorka udanych zakupów

A Emi śpi, ucięła sobie dziś już drugą drzemkę, iśpi już 40minutek :ico_szoking: , dziwnie sie dziś zachowuje na zmiane śpi i drze sie. No i pobawi sie jakieś 10 minut :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 paź 2007, 13:18

asiula moze kolejne zabki ida???
leos juz jeczy i marudzi i wydaje mi sie ze to dziaselka...
bo jak wepch cos do buzi to jest spokoj hihi
wczoraj posmarowalam mu zelem po dziaslach hihi ale mlaskal hihi

a teraz zasnal. hihi ja wysuszylam sobie wlosy a on uspokojony suszarka odlecial hehe
ja sie ubieram, maluje itd
jak sie obudzi to cyc i idziemy
oj nie pamietam kiedy ostatnio tak wczesnie z domu wyszlam hihi
jutro tez szybka pobudka bo idziemy po miesiacu na wazenie hihi

papa

[ Dodano: 2007-10-29, 12:19 ]
asiu dzieki :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 paź 2007, 13:26

Madziorka na ząbki mi to nie wygląda bo górne dziąsełka są ok. Ale kto wie, wszystko jest możliwe, mi na górze wyszły 4 zęby naraz :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to jak Emi całkiem się w tych sprawach na mnie poda to moze i ząbki jej dokuczają. A może marudzi przez pogode

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 paź 2007, 13:43

No to jestem :-D

Kurcze chyba zacznę zapisywac.. jak czytałam poamiętalam wszystko, a jak zaczynam pisać to juz pusteczka w głowie hehe

Karla tak mi przykro z powodu Wsaezj stuacji.. wszytsjkie mądre rady zostałe dane, nie zostaje mi nic innego jak się pod nimi podpisać ;) Szczesra rozm,owa moze zdizałać cuda! Moze juz rozmawiałaś z męzem? Napsz konieczkie!! A no i gratulacje dla kolejknego nazego pływaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy.. zal mi tej kolezanki.. wesprzyj ją jak mozesz, mam nadzieje, ze złe myśli mina...

Dziewczyny tak Wam współczuję ze dzieciaczki nie przesypiają nocek... Moja mimo zmiany czasu wczoraj obudziła się o 8 a dzisiaj o 7 (le to dlatego, ze wczoraj na noz zjadła jedyne 70 ml :ico_szoking: )

Kamilko śliczne foty, gratulacje dla Tomusia, ze był dzielny i się nie ptrzestraszył !!! Moze będzie pierwszy jeździec na czerwcu 2007 ? :ico_oczko:

Frydza utulanka czad!! A teściowa.. brak słów.. matko czy naprawdę (prawie) wszytskie teściówki muszą być wiedźmami?? Ech nie wspomnę o mojej.. wiecie co powiedział Karolowi? Ze jak my przyjedziemy do niej, to będzie musiała z domu ucioekać, bo krzyk dziewca, marudzenie, nocne pobudki jej przeszkodzą... Nigdy nawet nie zapyta jak gada przez telefon z Karolem o Wanesske.. obawiam się ze nawet jej imienia i daty urodzin nie wie.. Echh temat rzeka..

Coi tu jeszcze było..
Aniu, no faktycznie Helenka Ci się rozregulowała.. oby wszystko wróciło na stare miejsca :ico_oczko:

Co do zmiany czasu, to wg mnie jest to tpotalna gfłupota!! Na Litwie jakieś 12 lat nie przestawiali zegarów.. dopiero do ubiegłego roku chyba znów zaczęli.. A tak było fajnie bez tego przesuwania! Teraz to i ciemnieje wcześniej.. bezsens.. na jesien powinni do przodu przestawiać zegar! Zeby dłuzej widno było :ico_oczko:

Madziorka.. jak dokarmiasz, to mi się wydaje ze mozesz na noc dawać butę.. (ja bym tak zrobiła) Leoś przespi noc, Wy będziecie bardziej wypoczęci :ico_oczko: no chyba, ze znów masz wystarczająco pokarmu :-D

A my byliśmy u lekarza.. Z ta niby skazą.. Od piatku podawałam jej bebilon pepti, to jeszcze gorzej się zrobiło.. Przepisała nam nutramigen :587: i jakąś maść do zrobienai.. zobaczymy.. tak mi jej zal, bo te melka są tak paskudne :587: No i będziemy podawać owocki juz i kleik ryzowy :-D :-D :-D szkoda tylko, ze tatusia przy tym nie będzie :ico_placzek: No właśnie.. tatus tak mnie wkuzrył w przychodni!! Ja mówię, ze Wanesska robi ok. 5 kup dziennie, a on "nie przesadzaj, przeciez robi ze 2 , 5 kup to kilka razy jej się zadrzyło!! " :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: potem pytam, coto Wanesska ma za uszkiem (taka czerwona plamka, która się powiększa i grubieje (matko jak się napatrzyłam na tego Wiktorka to mi serce staje, jak zaczynam myśleć...) no i mówię, ze pojawiła się jakiś miesiąc temu, a Karol "nie ona ma od urodzenia!!! " następnie, ja mówię ,ze pod kolankiem ma zgięcia zaczerwienione i łuszczące się, a on na to, ze ja przesadzam, ze to jej juz dawno przeszło!!" no kur... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: myślałam, ze go rozszarpię tam!! Przed lekarką robi ze mnie debilkę, która wyszukuje u dziecka choroby, podwaza moje zdanie! Myslałam, ze się pokłócimy tam! Powidziałam tylko, ze często go w domunie bywa i nie wie dokładnie co się z dzieckiem dzieje!!!! rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Z dobrych rzeczy :ico_oczko: Wanesska została małym kinomanem!!! Wczoraj byliśmy na "ratatuj się kto moze" :-D :-D :-D Tak się gapiła w ekran jakby rozumiała co się dzieje, nie marudziła wcale! Potem dostała butle i chyba z 30 minut spała, mimo głośnej muzyki :-D :-D :-D
Na marginese bajki spodziewałam isę ciekawszej i śmieszniejszej, ale cieszyłąm się,ze wreszcie wyleźliśmy z domu, gdzieś byliśmy.. bo przeciez Karol nonono z domu najlpeiej by nie ruszył! :ico_zly: nigdie mu się nie chce,, ani piknik, ani plaza, ani spacer, ani kino, ani urlop..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość