Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

01 mar 2010, 09:28

hormiga, kochana to juz koniec :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: boziu jak ten czas leci :-D :-D :-D :-D
juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze twojego synulka :-) :-) taki upragniony i wyczekanyi juz w zasiegu "reki"
Trzymam kciukiiiiii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 mar 2010, 09:32

MARCÓWECZKI DO DZIEŁA!!!!!!!!!!!!
WASZ CZAS NADSZEDŁ! TRZYMAM KCIUKASY ZA BEZBOLESNE PORODY!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 mar 2010, 10:58

ja mam antybiotyk i zatkane ucho
wczoraj zaliczylam pogotowie bo juz nie mogłam wytrzymac
a dzisiaj po nocy zauwazylam krwawy wysięk z z ucha więc popędzilam do swojej lekarki
ona dala mi skierowanie do laryngologa i dzieki bogu kolejka mnie przepuścila bo przecież M musial juz jechac
na szczescie dalismy rade w godz załtwic dwóch lekarzy w tym specjaliste
CUD!!!!!

dzisiaj mama przyjezdza juz sie doczekac nie moge

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 mar 2010, 11:39

widz ekochane, ze u was wielkie odliczanie do gdoziny "zero" :ico_brawa_01:
jak samopoczucia? :-)
życze szybko i bezboleśnie :-D

słuchajcie kochane, ja sie przypętałam z pewną propozycją :-)
ponieważ nas na lutóweczkach została garstka a do tego jedna lutóweczka bedzie marcóweczką, wasza marcóweczka wskoczyła w luty to moze na noworodkach i niemowlętach połączymy nasze meisiące, hm? :-) i zrobimy watek lutowo-marcowy co by wiecej i weselej nam było, hm? :-)

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

01 mar 2010, 11:44

dzień dobry!
No wreszcie się zaczęlo coś kręcić na naszym wątku....
jagodka24, Boże, co ci się na koniec ciąży porobiło... Na szczęście załatwiłaś to wszystko...Dbaj o siebie teraz...To twój mąż dopiero wyjechał? Czyli dopiero teraz sama zostałaś? Ale na szczęście mama przyjeżdża, trochę cię odciąży i będziesz mogła zadbać o siebie...jakieś straszne zapalenie ucha czy co? Pewnie boli, nie... Przykro mi..

Ewka_82, oj tak, końcóweczka. Najtrudniejsza jeśli chodzi o niecierpliwość. Tak bardzo na synka czekam... Ale czekałąm tak długo to i tyle wytrzymam...Twój Synuś istne cudo, zdjęcia przepiękne!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zubelek tylko zaglądaj tu do nas!

tibby hurra, już marzec!!!Trzymaj za nas kciuki, trzymaj, potem my przy karmieniu maluchów będziemy trzymac za ciebie! Oj nie mogę się doczekać aż nasza tabelka będzie pełna..

Zborra zaginęła w akcji "dzidziuś", Qanchita odpoczywa w szpitalu po cc, a o riterce nic nie wiadomo... Chyba zaraz jej napiszę smsa, może coś się dzieje. Biedna, pewnie jest już wykończona....

U mnie bezsenna noc, Tymek tak wepchnął rączkę chyba że pół nocy chodziłam bo leżeć się nie dało, ból jak cholera. A teraz od rana mam bóle jak miesiączkowe, ale ciągle takie mam więc się nie łudzę że się coś zaczyna.
8 marca mam wizytę umówioną u mojego doktorka i pewnie do niej dotrzymam, a myślałam że nie... Trudno.

eve.ok ja jestem jak najbardziej za połączeniem wątków, myślę, że dziewczyny też nic przeciwko nie będą miały, tylko zanim ja tam dotrę, to ho ho!!! Najpierw muszę zmusić dziecko do wyjścia na świat :-D Ale jestem za

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 mar 2010, 11:52

ok, to założę wspólny :ico_haha_01:

hormiga no Ty już finiszujesz na całego :ico_brawa_01: a nic się nie zapowiada na szybkie rozwiazanie? :-D żadnych skurczy, rozwarcia, nic?
no ja Tymka w 38 tyg. rodziłam, więc jeszcze nie było nerwowo, chociaż niecierpliwiłam się dużo wcześniej, ale córę przenosiłam tydzień wiec wiem, że im blizej terminu i dalej po nim to i psychicznie i fizycznie jest gorzej. Ale przynajmniej wiesz, że rewelacyjne warunki stworzyłas Tymkowi, skoro nie chce z nich rezygnowac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

01 mar 2010, 11:56

hormiga, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bardzo dziekuje :-D a wiem co znczyty takie czekanie, bo dwa dni mlodego przenosilam i myslalam ze umre z niecierpliwosci :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 mar 2010, 11:56

Jak już się wypakujecie marcóweczki kochane - zapraszam :ico_haha_01:

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 25#5187125

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

01 mar 2010, 12:05

eve.ok, skurcze były ale przeszły :-D O rozwarciu nic nie wiem, tzn 2 tygodnie temu było na 1 palec, poza tym tylko ciągle bóle jak miesiączka i nic więcej. Czopu też nie zauważyłam, więc czekam ...

SMS OD RITERKI: Lekkie rozwarcie, ale jutro znowu kroplówka, trzecia, już mam dość bo skurcze lekkie są, trzymajcie się, buźka

Biedna kobitka ta nasza riterka... To już chyba lepiej jakby w domu była i spokojnie czekała, w końcu wczoraj dopiero był jej termin, więc po co ja tak męczą...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 mar 2010, 12:32

no to się riterka wymęczy :ico_olaboga: w sumie jakby chcieli to zrobiliby wszytsko, zeby raz dwa urodziła - zastrzyk na rozwarcie, podkręcona oksytocyna, przebicie pęcherza. masaż szyjki i w góra 10 godzin Maluszek na świecie, ja tak i z Jaga i z Tymkiem miałam, ale to przy prywatnej położnej, bo inaczej tez by mnie wyhuśtali przez kilka dni pewnie :ico_noniewiem:
ale życzymy, zeby szybko już po bólu było :ico_sorki: i zdrowy Maluszek zawitał na swiecie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość