NICOLA_1985

25 lip 2011, 19:37

hej
no proszę ja tu zaglądam a tu takie nowiny :-D :-D :-D Tibby biegiem po test i pisz szybko bo umieram z ciekawości :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 lip 2011, 21:18

:ico_brawa_01: dla Krystianka!

tibby, czekamy na wieści :-)

Martalka, fajny ten Wasz domek! Niech Wam się w nim szczęśliwie mieszka! Mam też ulubione dwie foteczki - ta gdzie cała trójka jest na zjeżdżalni i ta gdzie jesteś Ty z Milcią na huśtawce :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 lip 2011, 22:22

Witam!!!
tibby czekamy na wiesci
my niedawno wrocilismy do domku wesele bylo wielka porazka mam nadzieje ze juz nigdy nie bede na podobnym bylo 80osob i 50 sie nacpalo muzyka byla jak na dyskotece a jedzenie do kitu
a na wakacjach w miare tylko ze pogoda byla 4 dni i prawie caly czas lało a zdjecia wstawie jutro

[ Dodano: 25-07-2011, 22:23 ]
aaaa zuzia ma juz 16zebow zostały tylko piatki

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

25 lip 2011, 22:28

hej Kobietki :-)

:ico_brawa_01: dla Tobiaszka i Krystianka! :-)

Martalka, potwierdzam, super foteczki i super domeczek :-) A Szkraby cudne! :-)

Tibby, mnie ostatnio też się spóźniał okres, dwa tygodnie i też byłam pewna, że jestem w ciąży :ico_oczko: Ale dwa testy pokazały jedną kreskę a dwa dni później okres się pojawił :ico_oczko:
W takim razie tylko czekam na wyniki Twojego testu :-) Pisz szybciutko :ico_sorki:

Co do rozwoju naszych pociech, to Nikoś też od jakiegoś już czasu wchodzi z powodzeniem na kanapę :-) i nawet nieźle sobie radzi ze schodzeniem :ico_oczko:
Przytula się, oj jak najbardziej, szczególnie do mamusi :-D tak mnie ściska mocno mocno łapkami :-) No i zdarza Mu się ostatnio przygryzać mamę, a ile przy tym radości jest :-)
No i CHODZI CHODZI i CHODZI :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 lip 2011, 07:14

test z pewnością kupię dziś, bo denerwuje mnie ta niepewnośc. miałam kupic wczoraj, ale zapomniałam karty do bankomatu :ico_zly:

mam nadzieję jednak na 1 kreskę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 lip 2011, 08:46

mam nadzieję jednak na 1 kreskę
w takim razie trzymam kciuki za jedną kreseczke
ale tak po cichu to nawet jak beda dwie to wydaje mi sie ze fajniej jest jak dzieci sa zblizone wiekowo do siebie maja ze sobą fajny kontakt :ico_oczko:
No i CHODZI CHODZI i CHODZI
oj to cieszy cieszy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas pogoda dalej pod psem ale wczoraj aktywnie spędzaliśmy czas
ubraliśmy wszyscy gumiaki i szaleliśmy po kałużach jeszcze dumam czy nie kupić Julci takiego ubranka na deszcz
Obrazek
A oto cechy produktu:
materiał: 100% Nylon Weave 2layer.
wszystkie szwy podklejone
podszewka z tafty
rozmiar kaptura można regulować w dwóch kierunkach
regulowane mankiety i dół kurtki zabezpieczają przez chłodem
osłona suwaka pod szyją chroni dziecko przed "uszczypnięciem"
odpinany kaptur

bo jednak spodenki mokną trochę drogi jest :ico_noniewiem: ale mysle ze po tem Bartoszek jeszcze go poużywa :ico_noniewiem:

poniewaz my wychodzimy w każdą pogodę no chyba ze jest naprawde paskudnie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 11:59 przez gozdzik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 lip 2011, 11:28

tibby, ja też liczyłam na jedną kreskę... :ico_oczko:
Oczywiście, tak jak pisze gozdzik, fajnie jak jest niewielka różnica wieku między szkrabami, więc cieszyłabym się niezmiernie z drugiej ciąży, tym bardziej, że niedługo planujemy, ale przeraziła mnie myśl, że miałabym odstawić Nikosia od cyca... :ico_olaboga: Nie chciałabym Go odstawiać dlatego, że muszę, tylko jakoś tak naturalnie... No ale na szczęście musimy jeszcze troszkę poczekać na kolejne Maleństwo :ico_oczko: A mój Mężuś już wybierał imiona :ico_oczko:

gozdzik, fajna ta kurteczka ze spodniami na deszcz :-) Rzeczywiście dosyć droga, ale Bartoszek skorzystałby po Julci bo kolorki neutralne :-)

U nas dziś pięknie, słoneczko od rana grzeje :ico_brawa_01: w końcu! :-) gozdzik, mam nadzieję, że i u Was kalosze się dziś nie przydadzą :ico_oczko: JA od rana pobiegłam z Teściową porobić sobie wszystkie badania krwi, bo już tyle karmię, a jeszcze ani razu nie robiłam...
Nikoś teraz śpiocha, jak tylko wstanie uderzamy na dworek :-)

Miłego, słonecznego dzionka dla Wszystkich!!! :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 lip 2011, 11:49

:ico_wstydzioch: link juz usunęli :ico_wstydzioch: chyba firmie zrobiłam reklamę
U nas dziś pięknie, słoneczko od rana grzeje
a to macie fajniutko u Nas dalej byle jak niedawno nawet ciapało deszczem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
teraz jakby troszkę niebo sie wypogodziło
jak patrze na to zdjęcie Nikosia to nie moge sie napatrzeć na jego oczka
cudne ma :-D
co do badań to ja tez jeszcze nie robiłam żadnych a faktycznie by sie przydało
bo po dzis dzień karmimy sie namiętnie z Bartoszkiem :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Choć juz szereg osób mi mówiło ze powinnam przestać go karmić :ico_noniewiem:
choć nie wiem co im do tego
Ostatnio zmieniony 26 lip 2011, 11:52 przez gozdzik, łącznie zmieniany 1 raz.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

26 lip 2011, 11:50

gozdzik, może spróbuj samą fotke wkleić .
Niestety musiałam usunąć bo od tego jestem, ale zasady ustalił administrator. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 lip 2011, 11:51

aa i stawiam :ico_tort: za 15 miesiąc mojego cycoka :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość