Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 gru 2010, 15:02

Witam i ja.

Rano byłam u lekarza bop glosu prawie nie mam. Zapalenie gardła. Wszyscy u nas chorzy, ale na szczęście nikt nie obłożnie, także normalnie funkcjonujemy.
Byłam z dziećmi 1,5 h na spacerku, a teraz avatara włączyli.

Magda33 oj to święta niezbyt u Was miłe. Kurcze strasznie jest jak taka atmosfera sie zrobi. Nic już nie cieszy człowieka, a mama zawsze najgorzej cierpi.

Kala witaj. Jak tam sobie radzisz z maluchami??
Mi sie też wydaje, że hasło było takie jak napisałaś.

Isia ja bym jutro powtórzyła test, ale ten brak może być też związany z tym zamieszanie rpzedświątecznym co nie??

Wiolaw z dodatkowymi zabawkami zawsze jest problem...
Milenka dostała 2 lalki i wózeczek mały, do tego 2 bluzeczki, a Mati hoot whelsy różnych rozmoarów także spoko i jeden problem duży tor dla wyścigówek, który rtzeba raz rozłóżyć i spokój, ale dużo miejsca zajmuje do tego musi być przy kontakcie bo jest na prąd :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 gru 2010, 15:21

Kala u nas czwórka, na rysunku też zaznaczona czwórka, moze dlatego ,że takie małe, to inaczej widac, a już wychodzi lewa dolna "4" i prawa dolna "3" :ico_szoking:

matikasia oj niemiłe takie święta, niemiłe, ale co zrobić, jak i takie coś chodzi po świecie...dużo by o nich pisać, ale szkoda czasu

isia mi w ciązy z Zosią pierwszy test wyszedł negatywny, na następnym była ledwo widoczna druga kreska, ale poczekaj jeszcze jakis czas i gdyby @ się nie pojawiła, to zrób kolejny test. Kup ten o największej czułości :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 gru 2010, 15:56

Magda33, to nie 4 to juz 10
a nigdy wiecej nie spozniał mi sie wiecej jak 3 dni

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 gru 2010, 19:23

to nie 4 to juz 10
wim wiem, po prostu czytałam i pracowalam i tak wyszło, ale juz się poprawiłam :ico_oczko: zrób test za jakieś dwa dni, ale z rana

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 gru 2010, 19:28

Magda33, za dwa dni to nie wytrzymam
zrobie jutro z samego rańca :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 gru 2010, 22:06

Isia czekamy na dobre wieści :ico_haha_01:

Moje szkodniczki juz śpią. Czekam aż się kibelek zwolni i siusiu i spać :ico_haha_01:

jutro brat z bratową zostają pół dnia z dziećmi, a ja z mamą jadę na zakupki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 gru 2010, 23:42

cześc dziewczyny
bardzo spóźnione zyczenia świąteczne dla wszystkich!
cóż nabawiłam się paskudniej anginy przed samymi świętami, więc w świeta nic nie tknelam. Nawet siły nie maiłam tu zajrzeć. I nerwy miałam straszne. Kłopoty z mężem. Teraz chwilowo jest ok ale świeta bez atmosfery i bardzo bardzo niemile. Zobaczymy co będzie dalej.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 gru 2010, 02:09

witam nocnie i poświątecznie

widze że nie wszędzię święta udane
u mnie niby było gościnnie i rodzinnie , ale podobnie jak u kilolka zmężem chłodno

jest mi smutno i wogóle nie czuję że te święta mineły
nastrój sylwestrowy jeszcze gorszy
dziś byłam jeszcze raz po sukienkę i nic nie kupiłam, jutro jeszcze jedno podejście i koniec
najchętniej to powiedziała bym że nigdzie nie idę i tyle ale dlaczego mam siebekarać i skazywać na jego towarzystwo :ico_zly:

isiawarszawa, czekamy na dobre wieści :ico_oczko:

Magda33, jedna małpa i świąteczna atmosfera pryska :ico_noniewiem:

jutro pościągam fotki to pokarzę Lolka chodzącego z odkurzaczem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

28 gru 2010, 07:51

to ja
no i wyszedł na nie...
wiec juz sama nie wiem, niby mi na reke taki wynik bo u mnie jest teraz BARDZO NIE ODPOWIEDNI MOMENT[ na drugie dziecko, no ale jesli by było to przeciez jakos bysmy sobie poradzili
i nie wiem czy sie cieszyc że udało mi sie wymigac czy tez drążyć dalej temat...
niby proste pojsc do lekarza ale u mnie w łukowie same konowały :ico_zly: chyba zadzwonie zapisze sie do swojego do wawy
sama juz nie wiem :ico_noniewiem:
nom nic, ide do pracy - a chce mi sie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-28, 06:52 ]
ps (właśnie zaliczyłam moj 1200 post) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 gru 2010, 08:00

Witam i ja,
isia na pewno dalibyście radę, ale skoro sama czujesz, że to nieodpowiedni moment, to chyba dobrze, że test negatywny :ico_oczko:

kilolek, wiolaw życzę Wam ocieplenia relacji z mężami :-)

wiolaw małpa to za mało powiedziane :ico_oczko:
pokarzę Lolka chodzącego z odkurzaczem
czekamy :ico_brawa_01:

A u nas śniegu od cholery - 9 cm, bo P rano zmierzył. Masakra jakaś, ale na ulicach, mimo że biało, to jedzie się dobrze. Zosia wczoraj tradycyjnie płakała w żłobku do południa, wołała "mama"i ciągle by spała, a po południu jak ręką odjął :ico_noniewiem: bawiła się, wygłupiała. Jednak największa radość była, jak zobaczyłą mamusię :ico_brawa_01: Dzis rano trochę popłakuniała, ale nie krzyczała tak jak wczoraj :-) W ogóle bardzo mało dzieci było wczoraj w żłobku - tylko 5. I chyba tak będzi do końca tygodnia, bo dużo ludzi ma urlopy. Dobrze, bo przynajmniej więcej uwagi poświęcą konkretnemu dziecku :-D

[ Dodano: 2010-12-28, 07:03 ]
isia jakie Oli ma śliczne kucyki, w ogóle cała jest śliczna - słodziak mały :-) Ja się nie mogę doczekać takich kiteczek u Zosieńki, ale sobie jeszcze poczekam, bo jej dopiero zaczynają rosnąć włoski...ponoć ja też długo byłam łysiolkiem, a teraz mam włosów od groma, a jak byłam w podstawówce, to miałam tak gęste włosy, że nie mogłam ich obciąć krótko, bo od razu miałam afro :-D dopiero jak zaczęłam farbować i raz zrobiłam trwałą, to mi się przerzedziły, ale nadal jest ich bardzo dużo, więc mam nadzieję, że i Zosia będzie miała takie włosy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-28, 12:44 ]
gdzie jesteście ?????

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość