emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 cze 2011, 08:58

dziewczyny jak u Waszych amluszkow wyglada odczyn po sczepieniue, ktore mieli w szpitalu? u nas sie uwypuklil i jest czerwony, polozna mowila ze ok

a jak z ciemieniucha? Tosi juz z brwi prawie wszystko zeszlo, ale ma na prawym uszku :ico_noniewiem: dziwnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 18-06-2011, 09:00 ]
Zoola wszystko mozliwe, ze to od drzemu, pewnie w nim sa jagody jezyny truskawki - a jak wiadomo one uczulaja bardzo, sprobuj z niego zrezygnowac na kilka dni, zastap go moze brzoskwiniowym, co?

a masz mozliwosc zamowienia fryzjerki do domu? ja wlasnie tak zrobilam i jestem bardzo zadowolona, od razu sie lepiej poczylam i nie musialam kombinowac co z dziecmi

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

18 cze 2011, 09:28

Zoola ale gadasz głupoty kochana na pewno nie jest tak źle z wyglądem wszystkie mamy tak samo bynajmniej ja :-) włosy mam ciemny bląd a maluję na czarno a odrosty takie że szok :-D a z ubraniami mam to samo więc nie masz co się martwić nie Ty jedna idz na te dni miasta zrelaksuj się i olej wygląd :*

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 cze 2011, 09:32

dziewczyny jak u Waszych amluszkow wyglada odczyn po sczepieniue, ktore mieli w szpitalu?
U mnie nic nie widać jak narazie.
a jak z ciemieniucha?
U nas narazie nie ma.

Zoola może kup sobie jakiś fajny ciuszek który na teraz będzie dobry i będziesz się w nim dobrze czuła. Dobry pomysł ma Emilka z tym fryzjerem do domu!
Też źle mi się kojarzą spotkania i wyjazdy integracyjne w pracy. U mnie też były takie organizowane i nigdy na nie nie jeżdziłam, bo bez męża się nie ruszam na takie wypady.
A dźem odstaw najlepiej bo pewnie uczula.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 cze 2011, 09:40

witam

u nas ciemieniuszki tylko troszkę na czubku głowki :ico_sorki: a po szczepieniu na nóżce i rączce wyczuwam małą kuleczkę ale nic poza tym :ico_sorki:

Koroneczka zdrówka dla Maksia,biedaczek się namęczy,oby szybko mu przeszło :ico_sorki: i duży chłopaczek z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zoola27 też mam dni,że czuję się okropnie ale mąż zauważył,że poprawia mi się nastrój coraz częściej :ico_sorki: na pewno nie jest tak źle jak mówisz,a wypad na dni miasta na pewno by ci poprawiły humor :-)

Motylek22 ja bym chyba zawału dostała jakby Milenka mi tak zwymiotowała :ico_olaboga: ale na szczęście sobie poradziłaś :ico_sorki: mi mała nie ulewa ani nie wymiotuje :ico_sorki:

mama Izuni już ci pisałam,że lepiej idź do lekarza bo to może być też refluks :ico_sorki:

dalej nie pamiętam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

sukienka kolor fioletowy będzie bo inna na długi rękaw mi się nie podoba tak samo jak bez rękawów bo jakaś zieleń jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 cze 2011, 09:50

dzem odstawie na pewno.......

mopj brat zabrał własnie małą.........poszli na plac zabaw.......ostatnio bardzo go lubi.....
chyba sie zdecyduje poprosic go na chrzestnego dla Tymona....bedziemy miec problem z chrzestna bo nie ma na prawde kogo poprosc....

ide chyba ufarbowac te włosy moze mi sie uda..niestety nie znam nikogo kto by przyjechał do domu a fajnie by było zeby mnie ktos obciął :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 cze 2011, 10:15

zoola27 no to już jednego chrzestnego masz,a chrzestna na pewno się jakaś znajdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

18 cze 2011, 10:23

Zoola zadzwoń do jakiegoś fryzjera i zapytaj czy istnieje taka możliwość żeby w domu zrobić włosy może sie uda... ja sama sobie obcinam to nie mam problemu tylko z czasem gorzej

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 cze 2011, 10:24

hej

Ja na szybko, bo mała w końcu mi usnęła, bo od rana udawała tylko :ico_oczko: , postawiłam rosołek i muszę lecieć włosy umyć.

Nocka najlepsza póki co dziś była :ico_sorki: , pobudki o 12 po 2 i koło 5, pospaliśmy do 6.30, mogłoby byc tak codziennie. Bez noszenia, stękania itp :ico_sorki:

Mąż z Polą na zakupach, po południu jedziemy do rodziców na imieniny taty a jutro znajomi przyjeżdżają.

mamaizuni ja tez radzę wizytę u lekarza z tym wymiotowaniem :ico_sorki:
U nas sie ulewa, czasami serek wyleci, Pola częściej ulewała.

zoola jak masz z kim zostawic dzieci to wyskocz na miasto do fryzjera , na zakupy :ico_sorki: , a z figura to spokojnie to tylko kwestia czasu :ico_oczko:

Ciemienuchy u nas poki co nie ma, oczka też ok.

motylek u nas przy oczkach Poli przeszło po soli własnie i rumianku (choc z nim ostroznie, bo może uczulać)

emilia u nas po szczepieniu póki co czerwony ślad, ale bedzie on ropieć i to normalna rzecz, połozna mówiła, ze nie trzeba niczym smarowac , tylko raczej nie kłaśc małej na tym ramieniu

Z moimi uszami juz ok., bardzo uważam na przeciągi :ico_sorki:

Gdyby mi sie nie udało wpaść to życzę przyjemnego weekendu :-)
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 10:25 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 cze 2011, 10:24

Hej,
u nas noc spokojna, ranek też. Na 11 idę do fryzjera.
Zoola popieram dziewczyny-idź na te dni miasta, odskocznia bardzo się przyda. Wiem, że ciężko olać wygląd ale trudno jesteś po porodzie i Tobie można wyglądać inaczej co wcale nie oznacza źle! Uczulenie pewnie po dżemie. Zadzwoń może do jakiejś fryzjerki i spytaj czy mogła podjechać do Ciebie.
Emilia ja to się najbardziej obawiam u małego tej alergii pokarmowej. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać a jak nie to w czwartek podjedziemy do ciotki bo ta moja pediatra to nic poza potówkami nie widzi (bo nie oglądała go ostatnio dokładnie), a w kółko wypomina mi karmienie butelką. Ciemieniuchy już nie mamy. Odczyny poszczepienne-szczepienie w szpitalu na gruźlicę-zrobiła się czerwona plamka, później kulka i pojawił się pęcherzyk. Nic się z tym nie robi, normalnie myje się dziecko. Pęcherzyk u nas już pękł. Czekamy aż wszystko zniknie. Po ostatnim szczepieniu w miejscu wkłucia zrobiło się pod skórą zgrubienie-wystarczy masować i znika po 2-3 dniach.
Motylku jeśli dalej Pawełek będzie tak ulewał to zgłoś to lekarzowi. Czasami przy mocnym i częstym ulewaniu proponują odciąganie mleka i zagęszczania specjalną mieszanką. Mam nadzieję, że to szybko przyjedzie.
Zmykam do fryzjera.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 cze 2011, 10:37

3 raz podchodzę by coś napisać :-) Mały już lepiej, choć katar doskwiera i pewnie tak jak piszecie może to jeszcze potrwać. Niestety z katarem tak bywa, tylko najgorsze jest to, że dziecko się męczy.

aniawlkp86, sukienka bardzo ładna, fioletowy kolor super, ja też muszę coś na chrzciny sobie kupić, ale nie wiem jaka będzie pogoda- może kupię coś takiego co wynoszę później, bo pierwotnie chciałam kupić sukienkę ale wiem, że potem leżałaby w szafie :-)
Wczoraj zamówiłam już torta i ciasto na chrzciny, akurat fajnie trafiłam, bo weszłam do cukierni z której zawsze zamawiam i okazało się, że pracuje tam moja koleżanka :-) Dzięki temu popróbowałam wszystkiego co chciałam i łatwiej było mi wybrać- wyszłam pełna :ico_wstydzioch:

zoola nie przejmuj się kochana, najważniejsze to pozytywne nastawienie. Musisz koniecznie zrobić coś dla siebie, zamów sobie tego fryzjera do domu. A festyn fajna sprawa, jesteś świeżo po porodzie, wagą się nie przejmuj i idź z uśmiechem.

Murchinson, Maksiowi też ostatnio bardzo się buźka wysuszyła i ma pojedyncze chrosteczki. Nie wiem czym mogę ją smarować? U nas butelki avent też się nie sprawdziły, a mam ich chyba z 6 ( dostałam ). Może któraś chce?
dziewczyny jak u Waszych amluszkow wyglada odczyn po sczepieniue, ktore mieli w szpitalu? u nas sie uwypuklil i jest czerwony, polozna mowila ze ok
U nas czerwona mała kulka wypukła- jak najbardziej w porządku!

[ Dodano: 18-06-2011, 10:40 ]
Murchinson, ale masz łądniutki suwaczek :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość