kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

09 paź 2007, 17:16

czesc dziewczyki, przepraszam ze was tak zaniedbalam, ale jakos nie mam od paru dni nastroju. tak piszecie i rozmawiacie o bolu glowy.. ja oprocz mdlosci zgagi to nic wiecej nie mialam, ale czesto sobie leze jak mam okazje, by organizkm odpoczywal, czesto nawet robie sobie dzemke bo to tez dobry sposob na moje zmeczenie.

dzis robilam pranko to mnie to powaznie wykonczylo, niby nic niby pralka pierze ale wez tu wyciagnij powies na lineczkach potem posciagaj, echhh...

pozdrawiam was moje drogie.

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

09 paź 2007, 18:21

kamila_torun, ja tez popoludniami robie drzemki :-D teraz wrocilam z apteki bylam po witaminki bo mam zacząc juz brac :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

09 paź 2007, 22:37

Witam. Ja tez już biorę witaminki. Od jakiś 2 tygodni ale jakoś czasami mi sie zapomni.
A co do spania w dzien to ja już zrezygnowałam z tego bo zauważyłam że jak się zdrzemnę w dzień to nie mogę potem spac w nocy - budze się około 3 i do około 5 nie śpię. Zresztą z moim malcem nie mam czasu na spanie a prani efaktycznie męcząca rzecz. Niby nic bo pralka pierze ale troszkę roboty jest

[ Dodano: 2007-10-09 ]
Dziewczyny a jakie witaminki bierzecie??????? bo ja mam teraz feminatal a w pierwszej ciąży brałam materne. Może coś polecacie?

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

10 paź 2007, 09:05

Ja od samego początku biorę feminatal. Lekarz mi go polecił. Trochę mi ulżyło, że Was też męczą przyziemne obowiązki :-) Bo ostatnio męczę się odkurzając dom albo nawet myjąc włosy pod prysznicem, potem susze itp... tragedia :ico_szoking: Cieszę się, że nie jestem w tym sama :ico_haha_01:
W poniedziałk byłam u lekarza na usg, ale moje maleństwo nie chciało pochwalić się płcią, więc dalej nic nie wiem. Może za 4 tygodnie, bo wtedy mam usg 4d w Gdańsku :-) Czy Wasze brzuszki są jeszcze tak nisko jak na początku, bo ja cały czas czuję ucisk na pęcherzu. Lekarz powiedział, że faktycznie jest nisko, ale na granicy szyjki więc nie ma z tego powodu zagrożenia. Ale co to znaczy?
pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 paź 2007, 10:29

nic sie nie martw ja tez miałam nisko dzidziusia po prostu taki urok
a jak masz jakies pytania to pytaj kobieto pytaj swojego ginekologa masz takie prawo on ci najlepiej wszystko wytłumaczy i wyjasni trzymam za was wszystkie kciuki
kurcze jak sobie pomysle jak ten czas zapitala to aż uwiezyc nie moge jeszcze tak niedawno nosiłam swoja Juleczke pod serduszkiem a teraz jest juz z nami dobre 7 miesiecy
Co do witaminek to całą ciąze brałam Feminital N i sobie chwaliłam teraz biore Prenatal z racji ze karmie cycem swoja małą też dobre witaminki hihi ale najbardziej wskazane witaminki w ciazy i nietylko to jabłuszka ,pomarańczki bananki itp brokułki marchewki .... :-D

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

10 paź 2007, 10:41

a ja biore FEMINATAL N jak chyba wiekszosc tu sie wypowiadajacych kobitek, nie narzekam na nie. predzej bralam kwas foliowy FOLIK bralam to juz od marca a skonczylam na poczatku wrzesnia, i od tamtej pory wcinam Feminatal N i mam go brac do konca ciazy, pewnie w czasie karmienia to i tez by trzeba bylo brac.. :-) ach juz sie nie moge doczekac mojej wizyty u mojego ginka 19 pazdziernika, jeszcze tylko 9 dni i moze zobacze plec swojej fasolinki, rany jak mi sie odkreci tylkiem fasolka i bedzie sie wstydzic to ja sie rozplacze...tak bardzo czekam na to by juz wiedziec ze szok. ech..

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 paź 2007, 11:12

A ja łykam Elevit

Sylwia O. rozmawiałaś z koleżanką, tą co nie wypłacili jej za macierzyński?

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

10 paź 2007, 13:06

Kamilko, ja też już bardzo chciałam wiedzieć, ale cóż. Moje maleństwo postanowiło fikać koziołki przez całe badanie :ico_haha_02: Ale na pocieszenie machało mi rączką i nóżką zresztą też :-) I widziałam jak otwiera i zamyka buzie, więc mi nie było zbyt smutno :-)
Gozdzik, dziękuję za otuchę :-) śliczna ta Twoja malutka :-)
A martwie się troszkę dlatego, że jak chodziłam z moim synkiem, to od 5 miesiąca miałam szlaban na wszystko, bo miałam skurcze więc teraz chyba troszkę na zapas się obawiam :ico_oczko: A mój synek w maju skończył 4 latka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 paź 2007, 14:55

Moja dzidzia tez nie chciala ujawnić płci na usg a szkoda bo jestem bardzo ciekawa.
Emilia7895 w niedzielę się z nią zobacze dopieroA co do witaminek to ja przez pierwsze 3 miesiące ciąży brałam folik a teraz dopiero od miesiąca feminatal N

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

10 paź 2007, 15:26

Obrazek

JA BRAŁAM FOLIK, A TERAZ RANO ŻELAZO A WIECZOREM PRENATAL.
JA TEŻ MAM OSTATNIO KŁOPOTY ZE SNEM. KŁADĘ SIĘ SPAĆ 0 22 I DOŚĆ SZYBKO ZASYPIAM, ALE JAK BUDZĘ SIĘ W NOCY ŻEBY ZROBIĆ SIUSIU TO JUŻ NIE MOGĘ ZASNĄĆ ZA ŻADNE SKARBY.DOPIERO JAK MĄŻ WYCHODZI O 7 DO PRACY I MAM CAŁE LÓŻKO DLA SIEBIE TO JAKOŚ UDAJE MI SIĘ ZASNĄĆ NA 2 GODZINKI. W DZIEŃ NATOMIAST WOGÓLE NIE MOGĘ SPAĆ. CZYLI CHODZĘ NIEWYSPANA :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość