Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 maja 2007, 21:13

W końcu chwilkę znalazłam...
O siadaniu widzę, pisałyście. No więc Jagódka siedzi już niemal samodzielnie :ico_brawa_01: Wystarczy ją za jeden łokieć lub jedno przedramię podtrzymywać, bo jeszcze brak równowagi ją czasami gubi, ale robi łobuziara postępy :-D W ogóle widać, ze przebojowa z niej lasencja wyrośnie. Wczoraj kupując w sklepie buty miałam ją na ręku i nie zauważyłam gdy za nami stanęła jakaś kobietka. A Jagusia ją cap za palec i drugą rączkę do niej wyciąga (juz wyciąga rączki gdy chce do kogoś iść), potem zaczęła za bluzkę ciągnąć a na koniec w głos sie śmiać zaczęła do tej babki. Furorę w sklepie zrobiła. Wszystkim na chłopca jakoś z zachowania, gdyby nie ciuszki, bardziej pasowała... :ico_oczko:

Ale co najważniejsze - już nie płacze z powodu mojej nieobecności. Od początku tygodnia musi zostawać z moją mamą po 5 godzin dziennie (ja mam szkolenie) i jest wniebowzięta. Na tyle, że gdyby nie konieczność cyca podania, nie zauważyłaby mojej nieobecności :-D W związku z tym za miesiąc zaczynam pracy szukać a od jutra zacznę za opiekunka sie rozglądać :-)
A właśnie moniś jak tam rozmowa i zmiana pracy?

I chciałabym obalić stereotyp - niedzielne dziewczynki nie są leniwe!!! :ico_brawa_01: Wiem to po sobie samej :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 maja 2007, 21:44

Ewe na razie pracy nie zmieniam, chyba ze cos sie trafi, ale na siłe nie szukam.
Ostatnio było ogłoszenie, byłam na rozmowie. Rany miałam wrażenie że z idiotami rozmawiam. Póżniej zadzownili do mnie aby umówic sie na druga rozmowe, ale podziękowałam i powiedziłam ze nie ejstem zainteresowana.
W sumie to po wakacjach zaczne szukac, bo chcemy jechac w góry, a w nowej pracy to tak od razu nie dostane urlopu. Ewuś a czemu nie wracasz do starej pracy??

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 maja 2007, 18:36

Moniś bo ja miałam umowę na zastępstwo i ta sie skończyła w kwietniu. wprawdzie firma przebąkiwała, ze mogę zmienić stanowisko pracy (byłam asystentką prezesa), ale nie uśmiecha mi się w księgowości pracować :ico_noniewiem: Poza tym - tam czasami po 10 godzin trzeba było pracować, jak do Prezesa jakaś wizytacja z centrali we Francji przyleciała czy raport natychmiast trzeba było opracować. I stres ogromny. Praca pod presją ciągłą. Przy dziecku - nie do przejścia.

ania24
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 16 maja 2007, 09:35

26 maja 2007, 10:06

KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA!!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 maja 2007, 14:16

To ja się przyłączam życząc nam uśmiechów na buźkach naszych i Maluszków, zdrówka żadnymi choróbskami nie zmąconego i każdego dnia dużą dawką miłości wypełnionego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 maja 2007, 22:23

Ewe na twoich fotkach widać że w spacerówce Jagudka prawie siedzi, że wysoko ma oparcie. Czy nie zawcześnie troszkę? Nasza Marti też chce siedzieć, ale narazie trzymam ja płasko w wózku ewentualnie o jeden szczebelek wyżej ,ale to i tak pozycja półleząca.
Jagódka pewnie tak samo ciekawa świata jak Marti :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 maja 2007, 22:39

Moniś to nie jest spacerówka tylko fotelik samochodowy. mam możliwość montażu go na stelażu od wózka i na krótsze wycieczki nie biorę gondoli, tylko we foteliku Małą trzymam. A co do siadania. Ja wiem, ze to wszystko za wcześnie jakoś, ale ja Jagusi nie przyspieszam. Nie sadzam jej na siłę, nie podnoszę za rączki (no, może sporadycznie, ale wyjątkowo rzadko). Ona po prostu sama z siebie tak robi. Na leżaczku jak ją w pozycji półleżącej położę, to ona się sama do góry podnosi do pozycji prawie pionowej, choć bez oparcia traci równowagę. Dziś np. podparła się jednym łokciem i bokiem o M. , w drugiej rączce miała zabawkę i tak sobie siedziała bez żadnej asekuracji z tyłu czy przodu...

[ Dodano: 2007-05-27, 15:17 ]
Na dowód-to dzisiejsze zdjęcia. Podtrzymuję Jagódkę za lewę ramię i troszkę plecki. Cala reszta w siedzeniu należy do niej :-)

Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 maja 2007, 22:26

Brawa dla Jagódki :-)

Dzisiaj bylismy nad wodą. Mielismy ubaw z Marti. Leżała sobie na kocyku i jak zwykle kręciła się we wszystkie strony, nózkami wywijała i kopała, w końcy skopala kocyk. Jakie było zdziwienie gdy poczuła piasek pod stopkami :-D chyba się jej spodobało bo zaczeła jeszcze bardziej dokazywać. Juz nie moge sie doczekać kiedy będzie chodzić hehhe i poznawać nowe rzeczy.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

27 maja 2007, 22:39

Moniś mówisz jak mój mąż. On cały czas zagaduje Małą "a kiedy Ty żabko będziesz chodzić?", " a kiedy zaczniesz zrozumiale do nas rozmawiać?" I tak w kółko :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 maja 2007, 21:17

Dziewczynki kochane :-) te które karmicie butlą, powiedzcie mi jaka macie butelke i smoczek jeżlei zagęszczacie mleczka kaszką, kleikiem. Ja dostaje białej gorączki, nie moge dopasowac smoczka zeby dobrze przepływało. Niby sa trójprzepływowe i mają szybki przepływ, ale i tak nie jest tak jak powinno być. Marti sie denerwuję i nie chce ciągnąć. Dzisiaj znalazłam w aptece smoczek do papki z Nyko, ale niestety on jest "spłaszczony" i obawiam sie że Marti sie niespodoba bo ona nauczona okragłe doić :ico_haha_02: Z Avant ponoć też sa dobre, ale czy to prawda???

Dzisiaj Marti jadła zupkę na obiad a na kolację zjadła kleik ryżowy z jabłuszkiem :ico_brawa_01: oczywiscie mojej roboty.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość