Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 gru 2007, 11:07

Hej niedzielnie.

Chloe ja daję Joachimkowi Bebiko3 i Bebiko3-bananowe.Jak się skończą zapasy to spróbujemy Nestle z wanilią lub miodem.

Spokojnej i leniuchowatej Niedzielki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 gru 2007, 12:46

Witam z "ranka" :ico_oczko:

Chloe ja też daję Bebiko 3 zwykłe i bananowe :-) ,zresztą od urodzenia takie daję.(oczywiście nie 3 od razu :ico_oczko: )

Asiu widzę,że humorek od razu lepszy,super :-D Popracuj i dziś to wieczorkiem bedzie Cię energia roznosić :ico_oczko:

Śpiworek się sprawdził,wreszcie Bartek nie zamarzał w nocy i chyba mu się podobało,bo spał jak zawsze z małymi przerwami :ico_oczko:

Idę popatrzeć w tv,bo mam chwilkę,Dominiś przy kompie ,Bartek śpi a menio w pracy :-(

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

02 gru 2007, 13:01

Witajcie, witajcie :-D
Znajomi niestety :ico_oczko: wczoraj dopisali i dziś jestem strrrrasznie niewyspana :ico_spanko: Siedzieliśmy do prawie 3 w nocy :ico_szoking:
Maksio spał smacznie a i dziś nie jest absorbujący, wyczuwa chyba że rodzice skacowani i dał nam luz :ico_oczko:

Iwciu, ja tez kupiłam śpiworek mimo,że obawiałam się że nic z tego nie będzie bo przed snem Maks musi się powałkonić w łóżeczku a w śpiworku nie bardzo daję radę wstać i krzyczy. Wpadłam na pomysł i wkładam go dopiero jak zaśnie a rano rozpinam go i bawi się jeszcze chwilę sam. Uważam, że to świetny wynalazek bo nie muszę go bez przerwy w nocy przykrywać.

Chloe, ja podaję Bebilon 3 ze względu na dużą zawartość żelaza. Maks ma bardzo niski poziom.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 gru 2007, 13:27

No witam

Chloe ja daje wciąz Nutramigen bo mała chętnie go pije, czasem nestle mleczko waniliowe, ale tak troszkę.
Oj powiem wam że mam humor,kontakt z ludźmi robi swoje. Bylam krotko bood 16 i kolo 21 wyszlam, ale kocioł był straszny. Dzis tez jade, a w pt chyba do rodzicow na weekend :-D

Moja śpi od dawna wśpiworku bo zmienia pozycje co jakiś czas, nie musze się martwić że zmarznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 gru 2007, 16:00

no kobietki,gdzie jesteście???

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 gru 2007, 16:19

Iwciu jest ndto normalnka że tak pusto, ja zaraz tez mykam do pracy :-D
buziory na resztą niedzielki :D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

02 gru 2007, 18:39

Hej! Ja jestem ale w trakcie sprawdzania zeszytów :ico_olaboga:
Czyli jak na razie w rankingu mlek prowadzi BEBIKO, chyba się skuszę na nie, bo skoro są dwa smaki... Ale może jeszcze inne dziewczyny mi odpiszą :-) Uciekam do "pracy"

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

03 gru 2007, 00:37

Hej,

my weekend zajęci rodzinką :-D dziś był pierwszy wspólny spacerek, Lila na nóżkach, Różyczka w wózeczku... obie zasnęły :-D Lilcia pod koniec u Tatusia na rączkach :-) hihi świeże powietrze robi swoje, za to wieczorkiem były problemy z zaśnięciem - ale już śpi... śpią :-D

Chloe, ja po Bebilonie pepti kupiłam Bebilon 3 - średnio szło... więc kupiłam Bebiko 3 to tego tknąć nie chciała takie słodkie... teraz zostały nam kaszki na mleku modyfikowanym (gotowce) :-)

od trzech dni Lila nie chce zupek specjalnie dla niej gotowanych, za to chętnie wcina nasze jedzenie... och dorasta mi dzieciątko :-)

Asiu, cieszę się że powrót do pracki dobrze Ci zrobił :-) ja czekam na maila od szefa co z tą umową bo biedak zapomniał o mnie... i teraz on sam czeka, cytuję "na decyzję Ojca Dyrektora" - przyznam, ze sama nie wiem co chcę, czy wrócić, czy zostać czy zmienić na coś nowego...

Mosobku, Eluś - Bartek gotuje skrzydełka z kurczaka, potem je drobni, gotuje marchewkę wycina tam jakieś kwadraciki sriki, układa warstwami: marchewka, mięsko, groszek lub kukurydzę, na to kroi jajka w plasterki i zalewa tym rosołem, który wcześniej wymieszał z żelatyną - mniam mniam :-D

Wieczór piątkowy minął raczej spokojnie, posiedzieliśmy wypiliśmy po drinku ;-) pojedliśmy, pogadaliśmy, oglądnęliśmy filmas i lulu, w sobotę dziewczynki poszły spać ładnie włączyliśmy elektroniczną nianię i poszliśmy na górę do Daniela i Izy, bo mieli innych gości i też spoko było :-)

Lilusi spadł troszkę apetycik, ale i tak nieźle wygląda pączuś mój, a Różyczka już nabrała takiej maski i wygląda jak dzidziuś :-D myślę, że ze trzy kilo już waży... :-)

jutro wpadnę wcześniej, bo jesteśmy same więc postaram sie skrobnąć jak będą spały :-D

teraz to już czekam na wózek - za jakieś dwa tyg. powinien być :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 gru 2007, 09:59

cześć
Wreszcie chwila czasu więc wpadłam sie przywitać, pamietacie mnie jeszcze :-D
Wybaczcie ale nie zdązyłam przeczytać waszych postów, przeleciałam tylko tak pobieżnie

Kasiulko- spi mi sie super, małemu też a w pierwszą noc śniło mi sie jakieś morderstwo, mnie tez chcieli pociać, fatalnie co? Jak te zebole, u mnie staneło na 8 i nic dalej nie idzie ale jeki są

Iwciu- dziękuję

W Andrzejki była u nas siostra Daniela z mężem, wczoraj sprzątaliśmy jeszcze, Daniel wieszał żyrandole, ciagle jakas robota, dobrze, ze Kornel rano potrafi przesiedzieć w łózeczku dwie godziny i sie bawić to ja coś moge zrobić, mój kochany aniołek, potem połazi godzinkę zje i ma drzemke do obiadu a do wieczora to juz zabawa.
Pogoda dzisiaj tragoczna leje, przygnebiajaco trochę

Asiu- i jak w pracy ? odsapnełaś troche od tego siedzenia w domu

Maritko- ucałuj swoje słoneczka, dziękuję za zdjecia, radzisz sobie super podziwiam tyle energi w Tobie, skieruj troche pradu w moja strone bo osłabłam :-D

Wieczorem zajrzę miłego dnia buziaki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 gru 2007, 12:01

Cześć Mery :-D Pochwal się zarzuć jakies fotki nowego gniazdka :D Jak Kornelek?
Mam tonę sprzątania a tak mi się nie chce, chyba przez pogodę, wieje i pada tylko spać

[ Dodano: 2007-12-03, 11:03 ]
Maritko radość to z ciebi emanuje :ico_brawa_01:
Co do apetytu,moje dziecko non stop cos je, a to parówka, a to szyneczka, paluszki, biszkopciki, owocki, memła stale tą buzią, żarłok jeden, dziś pospałyśmy do 10:15 :-D Mąż wrócił po 24 i wyszedł o 6 rano :ico_placzek: niedługo zapomnę że mam meza...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości