barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 wrz 2007, 17:50

witajcie

Tadzio ma mnóstwo włosów, ale bardzo wysokie czoło i na fotkach wygląda jakby był łysy, wszyscy którzy go widzieli na zdjęciach przy wizji dziwią się kiedy mu ta fryzura urosła :ico_haha_01:

Ana
współczuję ci tej sytuacji z przedszkolem, ja właśnie dlatego Wiki nie posłałam, bo po pierwsze choróbska, a po drugie byłby problem z jedzeniem (ma specyficzne smaki i parówek na pewno by się nie chwyciła, a to najczęściej na dzień dobry serwują)
zyczę ci aby Weronika polubiła przedszkole, może jakaś koleżanka byłaby fajnym rozwiązaniem, zaproście jakąś dziewczynkę z przedszkola do domku, może się polubią i będą przyjaciółkami i wtedy Weroniczka chętniej będzie chodziła

a u nas dziś jeden wielki koszmar, na naszej ulicy straż pożarna i pompy działają od rana, bo wszystkim pozalewało piwnice (całe szczeście, że my jej nie mamy), niestety mamy za to kratkę odpływową w kotłowni i w nocy musiało być nieźle wody, bo wszystko wywaliło (a smród nie do pojęcia) i totalnie wszystkie rzeczy mam zamoknięta
najgorsze, że miałam w reklamówkach spakowane rzeczy do pralni i niestety wszystko mokre
przeżyłam szok :ico_szoking: jak zobaczyłam weselną kieckę, za którą dałam kupe kasy całą zamokniętą, a na metce ewidentnie zakaż kąpieli wodnych :ico_olaboga:
cóż było robić, zaryzykowałam i wyprałam, bo przecież śmierdzącej by do czyszczenia nie przyjęli i... na szczęście wszystko z nią OK i nawet plamy zeszły, ufff odetchnęlam z ulgą a i 75zł w kieszonce zostało
spróbuję zrobic to samo z żakietem i spodniami i innymi kurtkami, na szczęście uratowałam puchową kurtkę, która jako jedyna w worku była sucha
to już drugi taki przypadek u nas, poprzednio jak były wielkie powodzie siedziałam na kratce na steropianie i wiaderkach z farbą, teraz niestety się nie spodziewałam :ico_placzek:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

08 wrz 2007, 21:16

barbapuppa, o matko współczuję ci strasznie.Te powodzie to są okropne.Dobrze,że plamy z sukienki na wesele ci zeszły.Ojejku. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 wrz 2007, 23:07

beatris75 ,jakie te twoje dzieci slodziutkie :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za fotki w podpisie
a u mnie na poddaszu w miare cieplo chociaz mi troche w nogi zimno ale nie zaloze skarpetek piety sobie poobcieralam :ico_placzek: zachcialo mi sie zalozyc pantofle szok :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-09, 23:03 ]
kobiety Wy zapomnialyscie o roczniku75? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 wrz 2007, 09:37

no ja też się pytam, gdzie się wszystkie podziewacie panienki, czyżby rok szkolny i te mundurki tak was zaabsorbowały, że do komputerka już nie siadacie?

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 wrz 2007, 09:47

ja tam siedze ,ale mało pisze bo niema oczym ,wiecej czytam

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 wrz 2007, 10:27

Beatris jak o nie masz o czym, przy trójce dzieci ciągle coś się dzieje
możesz pisać co robicie, co dzieciaki szczególnie lubią, gdzie sobie spacerujecie... tematów jest mnóstwo

ja Wam napiszę, że od czwartku mamy w klatce cukrówkę (na szczęście tylko na tydzień i może wisieć na polu) i po pierwszym entuzjastycznym podejściu, Wiki straciła zainteresowanie, choć nadal ją karmi
dobrze że w czwartek wujek ją zabierze, bo klatka wydaj mi się trochę za mała, a tak wróci sobie do pozostałych 3 cukrówek do dużej
mieliśmy też ostatnio frajdę z jeżem, który wystraszony przez naszego psa i pas sąsiada był gościem naszego koszyka przez kilka godzin, niestety zanim zdążyliśmy go dać do ogrodu sąsiada (akurat go nie było żeby podać) gdzie jeżyk sobie pomieszkuje to nam zwiał i nie wiemy czy udało jej się wrócić, bo akurat miała młode (to była mama)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 wrz 2007, 10:39

a ja musze zmykac własnie Ami wstała zjemy i idziem na spacer piekne słoneczko swieci :607:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 wrz 2007, 10:49

to miłego spacerku, bo u nas pod chmurką i co chwila kropi

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 wrz 2007, 11:22

a unas kobietki pewnie nici ze spacerku :ico_placzek: pada i jest chlodno :-D chyba ze sie wypogodzi moze wyjdziemy na krotki spacerek :-D
milego dzionka wam zycze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 wrz 2007, 17:49

u nas piękniutko było słoneczko i ciepełko tylko jak wróciliśmy nadeszła mega chmura :ico_haha_01: ,ale z wielkiej chmury mały deszczyk tyle ,że ponim zrobiło sie szaro

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość