Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sie 2008, 09:16

WITAM kochane i przedewszystkim stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: z okazji moich urodzin :-D 26 lat mi dzis stuknelo!!!
My po weselu super bylo poprostu zarabiscie hihihipoplakalam,posmialam sie i potanczylismy za wszystkie czasy hihihi,teraz mam kaca i chodzic nie umie bo szalelismy na maksa,nawet na koncu z Pania Mloda tanczylam hihi razem dawalysmy czadu z moja najukochansza psiapsilka :-D :-D
Dobra wkleja pare zdjec i sie zegnam jak bede miala mozliwosc ze wsi zaklikac od kogos to napisze co i jak :-D
wiki byla z moja mama i spala tez z babcia takze pierwsza noc dziecka poza domem hihi

[ Dodano: 2008-08-03, 10:09 ]
PANI MLODA przygotowania
Obrazek


Obrazek


Obrazek


PIERWSZY TANIEC
Obrazek


Obrazek


Obrazek


I my obie hihihi
Obrazek


Obrazek


Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

03 sie 2008, 13:16

witajcie,

Frydza - wszystkiego NAJNAJNAJLEPSZEGO z okazji urodzin!!!!!!pogody ducha, zdrowka, zadowolenia z męża :ico_oczko: i aby Wikusia zdrowo rosła!!!!! :ico_prezent:
Frydza - to my ten sam rocznik jestesmy :ico_oczko:
fajnie, ze takie weselicho było udane!!!teraz wypoczywaj z Wiktorią na wsi jak najwiecej!!!!

Indigo - no no Ty sie lepiej kobieto wybierz do lekarza!!!bo cos z tymi bólami to mi sie nie podoba, lepiej sprawdzic, bo po co masz sie niepokoic i ból znosic jak mozna zaradzic!!!!

a u nas - Alek miał nietypowa noc, cos go bolało, koło 1 płakał przez sen, wiercił sie maksymalnie...wyginał,, albo brzuszek bo wczoraj cos nie zrobił kupencji, co dziwne, dopiero dzis nadrabia, albo zabki, bo cos sie przebic nie chca dwójki...albo skórka, bo cos go wcz wysypało...karczek i dekolt znów, nie wiem po czym :ico_szoking: i to tak nagle :ico_szoking:moze po tej szczepionce???babka mowiła ze moze byc wysypka, ale po tygodniu??? moze wiec wszystko razem go dreczyło, ale dostał viburcol, herbatke rumiankowa i zasnał i spalismy do 8 :-D teraz jeszcze spi, bo zasnał jakas godzinke temu, ja robie obiadek a poźniej wybywamy :-D ochłodziło sie u nas,, wiec jakas odmiana w koncu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sie 2008, 19:41

siemanko,PISZE OD KUZYNA Z KOMPA :-D Dojechalismy szczesliwie,Wiki przespala droge czyli 4 godz :ico_szoking: niesamowite!!
Bede do Was zagladac jak niunia pojdzie spac w poludnie hihi,teraz szaleje siedzi z wujkami na motorze :ico_oczko: i nie chce zejsc !!

Aleksandrowicz, dziekuje za zyczonka,a Wiki tez miala taka wysypke tydzien po szczepionce!!takze chyba to normalne :ico_oczko:


Zmykam do sklikania,grilujemy na dworze :-D ledwo patrze na oczy hihi spalam az 4 godz!!ale daje rady! :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sie 2008, 01:52

hej


wpadlam na chwile.. uff wlasnie skonczylam zalaczac fotki na fotosik .. padnieta jestem tzn bylam sle jakos mi przeszlo
weekendzik byl dosc aktywny
wczoraj rano basen a pozniej wycieczka do stratford, miejsca urodzin sheakspera
tam spacer, motylarnia. super miejsce. wielka szklarnia a w niej roslinki i latajace wszedzie motylki.. ktore przysiadywaly na nas. czad!!!
a wieczorkiem wpadli znajomi i grillowalismy.. na ogrodzie. do pozna
dzis wstalam lekko skacowana ale nie przeszkodzilo to w wycieczce do warwick
caly dzien spedzilismy tam na zamku... jak na razie to miejsce najbardziej nam sie w UK spodobalo, po prostu taka magia i sredniowieczny klimat nas przekonal do siebie!!!!
zamek ogromny... niesposob w jeden dzien zwiedzic calego
liczne plenerowe przedstawienia, walki rycerzy, pokazy orlow ... ciezko opisac slowami
naprawde warto to przezyc
zwiedzic srednowieczne komnaty , zobaczyc lochy, cele rycerzy, gdzie wszystko wyglada jak dawniej
atrapy ludzi, zapach koni, niesamowite!!!!
musimy tam wrocic..!!!!!!!!!

frydza najlepsze zyczenia! zawsze usmiechnietej buzi i duuzo optymizmu!!!

kamila no tak koljeny dowod ze mamy wdomu zagubione blizniaki hihi
a na wycieczke to dolaczajcie do nas. od 1-8 wrzesnia!!! gwarantujemy dobra zabawe i duuuzo fotek hehehe
a tomus napewno zniesie to duuzo lepiej do ciebie. przeciez nierzadko zostawiasz go pod opieka i zawsze jest mega grzeczny.. ale wiem ze to o ciebie bardziej chodzi..
no coz masz jeszcze czas... wspolnie zadecydujecie!!!

a teraz spadam
wpadne z fotkami jutro!
buziaki

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 sie 2008, 09:47

Dzien Dobry wszystkim :):

Frydza fajnie ze sie wybawilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i wszystkiego NAj kochana z okazji urodzin :): duzo milosci :-D

Aleksandrowicz mi tez lekarka mowila ze moze byc wysypka tylko tyle ze do 5 h po szczepieniu .widac ze co lekarz to inne stwierdzenie :):

Kamilko moze faktycznie idz do lekarza zeby nic sie nie przyplatało :):

Madziorka fajnie ze sie bawicie tak trzymac :);

Ja dzisiaj mam wolne hehe a poogoda do du...pada :ico_placzek: ale wyspalam sie Marcinek zalicza pierwsza drzemke P idzie na popoludniowke :):
'
Wiec ograne troszke mieszkanie i jeszcze jakis obiadek hm ale co.......???

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sie 2008, 13:44

Witam Kochane,kozystam ze Wiki spi i chwila na kompie,jest super,pogoda upalna i ogolnie ekstra,Wiki dzis wytarmosila krolika hihihi,kaczki itd,caly dzien na dworze takze jest w siodmym niebie :-D odwiedzilismy dzis mojego dziadka a popoludniu do kuzynki mojej jedziemy :ico_oczko:
zmykam do sklikania jutro :ico_oczko:
DZIEKUJE ZA ZYCZONKA :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-04, 13:44 ]
magda26, a gdzie ty pracujesz??

[ Dodano: 2008-08-04, 13:51 ]
madziorka hihi, ale mialas super dzionek mmmmm ekstra,motyle Wiki to uwielbia :-D

[ Dodano: 2008-08-04, 14:36 ]
Wiki dopadla krolika
Obrazek


Z pradziadkiemObrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 sie 2008, 15:26

Frydza wszystkiego najlepszego.

[ Dodano: 2008-08-04, 15:27 ]
od 1-8 wrzesnia!!!
W tym czasie mamy koncert Tiesto.

[ Dodano: 2008-08-04, 15:29 ]
Madziorka super, ze macie tyle atrakcji. Ktos juz Cie kiedys pytał, ale nie pamiętam odpowiedzi: Czy wy to wszystko macie blisko swojej miejscowości czy musicie daleko jeździć?

[ Dodano: 2008-08-04, 15:32 ]
My dzis zaliczyliśmy bawialnię dla dzieci i teraz Tomek padł. Ale szalał. Madzia jak byłyśmy razem to chłopcy tacy wystaszeni byli bardziej a dziś... wariactwo. Po wszystkich konstrukcjach mnie przeciągnał. Najchetniej by wchodził tam wysoko gdzie duże dzieci, ale na to jeszcze troche czasu ma. Ale i tak to co niżej to jego. Oczywiście mama asekurowała. Dobrze, ze kondycje mam w miarę no i wzrostem jak dziecko to przynajmniej sie mieściłam w te szczeliny hihi.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 sie 2008, 15:45

Musze sie wybrac ktoregos dnia z Marcinkiem do tego placu zabaw :): napewno teraz poszalalby :):
Szkoda ze nie zadzwonilas akurat dzisiaj wolne mam ....no trudno :):

Frydza ja pracuje w PSS Społem jestem z-ca kierownika dopiero od 1 sierpnia wczesniej pracowalam na stanowisku ksiegowa-operator komputerowy :):

Ja dzisiaj z nudow namalowalam drugi obrazek na scianie Marcinkowi w pokoju heheh

Obrazek mpje dzielo hehe

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sie 2008, 17:29

hej

madziu pelne uznanie ode mnie!!! masz zdolnosci a marcinek piekny pokoik...
a to rozumiem ze teraz zmienilas stanowisko.. na lepsze? tzn zastepna kierownika brzmi niezle. ale jakos ksiegowa bardziej mi do ciebie pasuje.. a ty jak sie czujesz w tej roli?
najwazniejsze ze jestes zadowolona
a wiesz ze ja bylam pewna ze mialas pracowac w jakiejs fabryce, razem z P bratanica.. tzn ta ktora jest z twoim bratem.. sorki jesli pokrecilam hihi

kamila te miejsca gdzie bylissmy w weekend.. polozone sa w takiej samej odleglosci od nas ok 35 km czyli 20-30 min autem. wiec naprawde b blisko hihi

a nie wiem o ktore pytasz jeszcze

aaa zapomnialam kmpletnie o koncercie tiesto!!!!
no ale pazdziernik to swietny czas na urlop
wtedy kiedy tutaj mamy jesien i pluche tam cudnie jest naladowac akumulatorki na zime.. hehe my zawsze w tym okresie jezdzilismy przelom pazdz/list
ale teraz korzystamy z urlopu w PL i laczymy wyjazdy bo tak latwiej lelka zostawic hihi


a ta bawialnia dla dzieci to cos w stylu playgrup czy playhouse u nas? pokazywalam foty ostatnio
taka duza hala z materacami kulkami zjezdzalniami wspinaczkami , itd?? jest nawet boisko dla straszych dzieciakow do gry w pilke, za siatka..
a dla mam wygodne sofy i kawiarnia hehe
tyle ze ja nie korzystam z takich wygod podczas szalenstw lelka bo on jeszcze za maly zeby go puscic samopas
podobnie jak tomek i mysle kazdy wariat w tym wieku jest zafascynowany bieganiem uciekaniem wspinaniem hehe
no i ja musze zawsze uwazac na glowe bo wzrostem odbiegam od dzieci
choc w sklepach kupuje czasem ciuchy na 14 lat/170cm hehe i zdarzaja sie za duze.. nie wiem czy w PL tez dzieciaki sa takie wielkie? :ico_szoking:
zwlaszcza h&m
no to zapedzilam sie w dygresje ale to co lubie najbardziej hehe

ktos mi dzis dziecko podmienil :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
lelek po sniadaniu siedzila w krzeselku 2 godziny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
normalnie chichral (kamila ja tez mam zawsze dylemat jak z ta pisownia h czy ch?) sam do siebie, zagadywal nas i tak sie pieknie sam soba zajal.. normalanie nigdy to ssie nie zdarza. zawsze jest krzyk i wolnosc zwracana tuz po jedzonku hiihh
no ale niee narzekam bo w tym czasie szybko z mama ogarnelysmy chatke po tygodniowym brudzie hihi :ico_wstydzioch:

lelek codziennie budzi sie na mleczko z adamem hehe tzn adas wstaje pierwszy lelek spi(tzn tak mi sie wydaje) ale na czuja chyba.. bo jak tylko po 7 adam wchodzi do pokoju z butla to on od razu siada smieje i raczki wyciaga ehe rozkosznyt widdok no i tak do godziny sie bawi pieknie sam (mama drzemie) a pozniej spimy do 10, a dzis zmiana
do 10 wytrzymal, a ja spalam na jedno oko hehe
no ale o 10 zasnelismy i dopiero w poludnie sie obudzilismy takze odespalam
tyle ze mam nadzieje ze jednak poprzedni system wrocic
bo byl zdecydowanie wygodniejszy
przeciez nie bedziemy zaczynac dnia o 12 :ico_puknij:

no ale czesto lelek jest taki odmieniony po weekendzie

poki co spi juz godzine uff
jak tylko wstanie to idziemy pobiegac na plac zabaw hehe
do jego krolestwa.

milego dnia

aaa frydza jakie pocieszny dziadzius, pewnie wikusia sprawia mu duuuzo radosci..!!!!

leos ma jedna pare pradziadkow. szkoda ze tak rzadko ich widuje.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 sie 2008, 17:53

Madziu wiesz na tym nowym stanowisku jest wiecej pracy i odpowiedzialnosc materialna tzn poplatasz cos z kasa to ja oddajesz ;/
Ale lepiej płatna :):

Ksiegowa hm.......fajnie bylo ale trzeba isc do przodu rozwijac sie ...........a tam tylko papierki liczenie itd :):

W fabryce nie wypalilo wiec wrocilam do siebie :)

Marcinek dobrze znosi czas z babcia i na przemian z tata hehe nie placze je ladnie wiec sie nie martwie :):

Co do pradziadkow hm od moich rodzicow nie ma a od P prababcia i pradziadek nie widzial Marcinka chociaz jest 30 min drogi :ico_placzek: powiem tak nie wykazuja checi nawet nie chca zebysmy my przyjechali coz ....... :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości