Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 wrz 2008, 14:36

mmarta81 pisze:gniotla mi dziecko 15 minut i tak wydumala ...pytala sie ile ja mialam przy urodzeniu
ja mialam 3600 a M 4200 :ico_noniewiem:


kochana ale to nie nic wspolnego jak duzi Wy byliscie jak sie urodziliscie, to jest indywidalna sprawa, ja rozmawialam o tym z moja polozna i ona powiedziala, ze waga i wzrost dziecka nie maja nic wspolnego z nami tzn ile my mialysmy jak sie urdozilysmy

[ Dodano: 2008-09-02, 14:38 ]
shoo pisze:Pati85, to moga byc ciagle skurcze braxtona hicksa.. a czop to moze nawet na 3 tyg przed porodem odchodzic.. no albo na kilka dni lub godzin, takie to wszystko nieokreslone. u mnie czop zaczal odchodzic na 2 dni przed.


no pewnie i tak ja te bole to juz od kilku tygodni mam, ale szkoda, ze mi czop nie odchodzi, albo w ogole moglo by cos juz sie zaczac dziac :-D zamanilo mi sie urodzic na 17 wrzesnia i nie pozniej i teraz tak sie niepokoje :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 wrz 2008, 14:38

Pati85 pisze:ze waga i wzrost dziecka nie maja nic wspolnego z nami tzn ile my mialysmy jak sie urdozilysmy
ja juz wczesniej slyszalam na odwrot...ale dzieki za pocieszenie
ide sobie troche poryczec bo sie tym zdenerwowalam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 wrz 2008, 14:42

mmarta81 pisze:
Pati85 pisze:na jakiej podstawie???
gniotla mi dziecko 15 minut i tak wydumala ...pytala sie ile ja mialam przy urodzeniu
ja mialam 3600 a M 4200 :ico_noniewiem:
wogole juz mi sie odechcialo tego porodu i nie bede rodzic :ico_noniewiem:


dasz rade, nawet jak dzidzia bedzie wieksza.. natura nas tak zaprojektowala (poza kilkoma nielicznymi przypadkami), ze organizm mamy jest w stanie urodzic dziecko o takiej wadze, jaka dziecko ma... wiec nie stresuj sie i nie mysl za duzo :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 wrz 2008, 14:45

mmarta81 pisze:ide sobie troche poryczec bo sie tym zdenerwowalam :ico_placzek:


martus nie placz, nie zalamuj sie - wiesz ze takie pomiary moga byc mylne, USG tez w wielu przypadkach sie myli co do wagi wiec to jest ak 50 na 50

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 wrz 2008, 22:08

mmarta81 pisze:Pati85 napisał/a:
na jakiej podstawie???
gniotla mi dziecko 15 minut i tak wydumala ...

wymiekam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to sie nazywa szczyt techniki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: gdyby jeszcze powiedziala, ze urodzisz dziecko w takim przedziale wagowym, to bym uwierzyla. ale ze teraz tyle wazy??? bzdura.
Pati85 pisze:To i ja sie pochwale swoim 37 tydzien i 6 dzien

ojjj, niziutko, fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
shoo pisze:sliczny owszem, ale czy taki malusi... :ico_noniewiem: wyglada juz na koncowke ciazy, z 6 miesiacem nie pomylisz ;-)

wiesz, sa takie z koncowki ciazy ze... ja wcale nie uwazam, zeby byl duzy, jest raczej z mniejszych, przynajmniej jak na tutejsze standarty :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jutro sobie pstrykne i wam pokaze ten "cudowny" 6 miesiac... z profilu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 wrz 2008, 09:13

dzien dobry witam sie jako pierwsza :ico_brawa_01: u mnie po ulewnej nocy wkoncu zawitało słonko :-D mam nadzieje, ze tak zostanie, bo wczoraj mielismy tu na zmiane deszcz i slońce :ico_noniewiem:
mmarta81, Pati85, jescze raz, brzucholki macie piekne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-03, 09:15 ]
osita pisze:jutro sobie pstrykne i wam pokaze ten "cudowny" 6 miesiac... z profilu

czekamy na twoj brzuszek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 wrz 2008, 09:25

Witam sie i ja, u nas za oknem ladnie slonecznie i chyba w miare cieplo, pranie sie juz pierze a wcinam ciasteczka, mam ostatnio taka ochote na slodkie :-D
Znow mam biegunke, dzis mnie rano pogonilo :ico_wstydzioch:

osita pisze:ojjj, niziutko, fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


dziekuje kochana :ico_sorki: :ico_sorki:

Kobietki kochane jakie macie materace dla dzieciaczkow? My kupilismy gryka-kokos bo tak nam polecone a w ogole ogladalam program i sluchalam wypowiedzi fizjoterapeuty, ktory mowil, ze sa one najlepsze dla dzieci i zastanawiam sie na jaka strone go polozyc ale chyba na gryczana nie????

Ide robic zaraz sniadanko, tylko na co ja mam dzis ochote??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 wrz 2008, 09:55

Pati85 pisze:Ide robic zaraz sniadanko, tylko na co ja mam dzis ochote???
a ja zaraz wracam do wyrka :ico_spanko: pospie jeszcze troche bo w czasie nocy miaalm 3,5 godzinna przerwe w spaniu :ico_noniewiem:
Pati85 pisze:na jaka strone go polozyc ale chyba na gryczana nie????
ja Ci nie powiem bo ja mam piankowy materac i z 2 stron jest taki sam :ico_oczko:
adia26 pisze:mmarta81, Pati85, jescze raz, brzucholki macie piekne
:ico_sorki: dzieki
osita pisze:wiesz, sa takie z koncowki ciazy ze... ja wcale nie uwazam, zeby byl duzy, jest raczej z mniejszych, przynajmniej jak na tutejsze standarty
ciekawe jak tam sie miesci 5 kilowe dziecko :ico_olaboga:
osita czekamy na fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 wrz 2008, 11:14

Pati85, my dlugo zastanawialismy sie nad materacem.. ale w koncu padlo na kokos (sam bez gryki), wiec nie ma tez problemu na ktorej stronie polozyc ;-)
materac sprawuje sie super, jest twardy, ale nie za twardy.. Jasper przesypia na nim cale (doslownie!!) noce.. tzn. podejrzewam, ze noce przesypia z innych wzgledow :-) ale wiadomo, wygodny materac nie zaszkodzi :-)

osita, no wlasnie czekamy.. pokaz tego brzuchola :-D hehe

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2008, 10:01

Witam!! Cisza tu :ico_noniewiem: -gdzie te emigrantki :ico_nienie: w cizy poznikaly :ico_olaboga:

Wczoraj bylismy na oststnich zakupkach-tatus je robil ja tylko mu powiedzialam co

jeszcze byloby potrzebne no i sam wybieral lezaczek-bujaczek i karuzelke no i nie obylo sie bez kilku misiakow
jak wybieral karuzelke to sobie patrzyl na wszystkie od dolu - niby tak jak dziecko bedzie patrzec i stwierdzil ze biedne dziecko widzi tylko dupi zwoerzatek na tych karuzelkach a rodzice ta bardziej atrakcyjna czesc karuzelki no i sprawdzal melodyjki bo mu zaglosno graly mowie Wam nasmialam sie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość