Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 lut 2008, 23:43

martuchafrost pisze:a jeśli tak to ich strata !!!! i nie wiedzieliby co tracą głupole

:-D :-D :-D dzieki Marta ty to jestes fajna dziewczyna zreszta jak wy wszystkie na tym naszym watku Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 01:01

Madziu glowa do gory-nie ta to bedzie inna,dasz rade a powiem ci lepiej,moze czeka na ciebie jakas lepsza oferta :ico_oczko: -ja trzymam kciuki za powodzenie !!! :-)
A co do dziecka to wiem,ze i tak bede kochala,nawet gdyby to urwis nad urwisami hehe,tylko przyznam sie,ze odzwyczailam sie od pieluch a tym bardziej od takich urwisow,gdyz nie mialam wczesniej nawet stycznosci

buziaki dla was do snu

Obrazek

do jutra

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

21 lut 2008, 01:40

Magda Sz. pisze:no wlasnie to jest najwazniejsze i tego sie trzymaj

masz racje Madziu dziekuje bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:kurcze Madziu trzymam kciuki, zeby jednak sie nie rozmyślili , a jeśli tak to ich strata !!!! i nie wiedzieliby co tracą głupole

swiete slowa hihi
Marta ma racje w 100% :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 11:05

dzien dobrerek
dziś mam wolne i jutro tez ,troszke odpoczne od pracy (no nie do konca),ale lepiej to niz sprzatanie pokoi

jak tam sie czujecie ??u mnie za oknem szaro i mokro
a jak jest u was??jak sie czujecie??
u nas w pracy co roz ktos kicha,nawet ja zaczelam,mam nadzieje,ze mnie ominie cokolwiek to jest :ico_sorki:

Obrazek

uciakam sniadanko robic,wiec do pozniej

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

21 lut 2008, 11:08

dzien dobry
a unas epidemia maz chory i ja tez :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_zly:
mnie tak wzielo ze niemoge nawet sie poruszac i mocno mnie boli w oskrzelach :ico_placzek:
wzielam juz gripex i zobaczymy co bedzie oby tylko Wiki sie niezarazila :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a co do pogody to tez jest szaro,ponuro i deszczowow :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

do zobaczenia pozniej papa

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 lut 2008, 11:41

Macie racje pogoda brzydka,mrozy puscily ale i slonko gdzies sie skrylo :ico_zly: umieram bez slonca :ico_placzek:

Dziewczyny macie racje z ta praca jak nie wyjdzie to widocznie nie byla mi pisana tak sobie tlumaczee ale troche szkoda mi i zla jestem bo nie wiem na czym stoje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
emalia30, mikusia1, mnie jak cos bierze to od razu robie sobie herbatke z sokiem z polowki cytryna taka dawke uderzeniowa :ico_oczko: na mnie dziala najgorsze tylko ze potem mi sie odbija pol dnia :ico_olaboga: :-D

Emalia a dla ciebie to czosneczek wskazany :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 lut 2008, 15:03

hej dziewczyny!!!!
no u nas pogoda barowa i nawet na spacer iść nie moge bo wieje jak nie wiem co
mój mis znowu dzis pobudka o 4 rano :ico_puknij:
Madzia ja kiedys taka nie bylam, ze sie ceniłam, ale teraz znam swoją wartość i jak mnie nie chcą w robocie to mówię im:" nie wiecie co tracicie" i Ty tez powinnaś tak mówic, bo jesteś wartościowa dziewczyna :ico_oczko:
nawiązując do innej historii: jak poznałam Jacka ( bo to ja go zarwałąm) to na początku on nie odpisywał na moje smsy ( co sie okazało w robocie zawsze miał kocioł wiec nie odpisywał a ze pracował 24 h i potem mial dwa dni wolne to mi dopiero odpisywał na drugi albo trzeci dzień) to mu napisałam w pewnym momencie: " ok, nie to nie, nie wiesz chłopie co tracisz" i co sie okazało ten tekst go urzekł we mnie :ico_oczko:
Mikusia herbata z cytryna i dużo miodu ( tylko do ciepłej, nie goracej herbaty bo wtedy miód traci swoje właściwości) i zdrówka życzę
Emalia pociesz sie , ze jeszcze troszkę i weekend :ico_brawa_01: :ico_oczko:

a ja znalazłam polską fryzjerkę i w sobote lece :ico_brawa_01: no nareszcie jakaś polska fryzjerka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-21, 14:08 ]
Magda Sz. pisze:dzieki Marta ty to jestes fajna dziewczyna

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 lut 2008, 16:28

martuchafrost pisze:a ja znalazłam polską fryzjerkę i w sobote lece no nareszcie jakaś polska fryzjerka

u nas tu ich nie brakuje ale tylko jedna z nich mozna nazwac 'dobra"reszta do bani :ico_olaboga: mielismy wogole zaklad fryzjerski polski ale ten chlopak potrafi grzywke obcinac poltorej godziny i maksymalnie 2 balejaze w ciagu dnia wiec tym zniechecal klientki pozatym nie robil ladnie i byl drogi.

[ Dodano: 2008-02-21, 15:29 ]
no i tradycyjnie prosimy o zdjecia w nowej fryzurce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

21 lut 2008, 16:38

czesc dziewczyny.
to jakas epidemia :ico_olaboga: mnie tez rozlozylo. tylko nie grypowo. nie moge sie ruszac,tzn schylac a juz nie mowie o podnoszeniu Patryka. Mam nadzeje, ze to nie korzonki ale boli jak cholera i juz mi sie z tego wszystkiego plakac chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: niewyspana bo maly znowu w nocy nieznosny byl, pogoda do kitu. Tak wieje, ze zaslony mi chodza w pokoju.takie mamy szczelene okna :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wiec powiekszylam plac zabaw na podlodze w salonie i chyba tam spedze caly dzien z malcem. mam nadzieje , ze jeszcze grypsko mnie nie dopadnie bo to juz by byla katastrofa.
Dziewczyny wracajcie do zdrowia. u mnie sprawdza sie tradycyjnie stosowana sól do kapieli-trzeba wypocic chorobe,nawdychac sie tez troche przy okazji i prosto w poduchy.
Powodzenia

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 17:26

hej hej
ja wlasnie skonczylam robic karpatke -wpadac na kawusie,soczek i na kawalek ciacha-zapraszam wszystkie :ico_oczko:

Emalia a dla ciebie to czosneczek wskazany
- jego to łykam w kapsułkach raz dziennie a jak cos mnie bierze to zwiekszam dawke
wypije ta herbatke z cytryba-oby to paskudztwo co sie w powietrzu unosi ominelo mnie dalekim kolem :ico_sorki:

martuchafrost pisze:Emalia pociesz sie , ze jeszcze troszkę i weekend
- oj Martus ale ja wolny weekend mam co trzeci tydz,wiec to wypadnie dopiero za tydz -kolejny po 2 przepracowanych bedzie moj :ico_zly:


Magda Sz. pisze:no i tradycyjnie prosimy o zdjecia w nowej fryzurce

tak ,tak jestem zaaaa :-D

ivkaJ pisze:u mnie sprawdza sie tradycyjnie stosowana sól do kapieli

o tym to ja moge zapomniec,bo w domu mamy kiepkie cisnienie i od kiedy tutaj mieszkamy to biore tylko prysznic i tyle,ten dom ma ze 20 lat,wiec czego sie tutaj po nim spodziewac :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-21, 17:36 ]
ja juz po obiadku,teraz uciekam poprasowac sterte ciuszkow dla maluszka a jest tego nie malo :ico_olaboga: :-D

[ Dodano: 2008-02-21, 20:17 ]
hej hej ja znow jestem :-D
prasowanko mam juz za soba i komode full ciuszkow malucha
malo co dokupie,pare rzeczy na lato tylko,gdyz siostra rodzila w innym okresie niz ja

a wy co tam porabiacie??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość