Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 lis 2008, 00:41

Lalka, takie to smutne, ale jestem dobrej myśli, kochana, trzymam kciuki i czekam z dobrymi wieściami

JAgodka od Cibie również czekam dobre wieści za tydzien

Kajunia no spotkaliśmy sie na tym wątku, jakośnie moge go opuścic, i chyba do końca tu zostane

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

30 lis 2008, 09:36

Czesc :ico_haha_02:

Lalko kochana nie wmawiaj sobie, ze masz raka :ico_nienie: Tak nie wolno, przeciez nikt takiej diagnozy jeszcze nie postawił i nie postawi !

Jestem z Toba myslami i jestem pewna, ze i Ty i Dzidzius wyjdziecie z tego cało i ... zdrowo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Jagodka nie wiem ile mam mój pecherzyk, wiem tylko, ze Gwiazdka ma 13,4 mm.

Kajuniu gratuluje Ci oficjalnie tutaj i witam w gronie lipcówek :ico_brawa_01: Fasolka sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu kochana tak bardzo mi przykro /*\ trzymaj si cieplutko :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 lis 2008, 13:58

hej dziewczynki

lalka nawet nie mow tak ze cos zlego sie stanie! przeciez tak jak pisza dziewczyny moze jestes obciazona genetycznie ale wcale nie masz tego cholerstwa! trzymam kciuki i badz dobrej mysli, buziaczki dla Hanusi i Ciebie.

lidzia a ten samochod to twoj sam naprawi czy do mechanika dajecie?

ja tez mialam pierwsza cesarke i nie biore na razie duphastonu bo nie bylam jeszcze u lekarza, wierze ze jest wszystko ok, choc wczoraj caly dzien mnie glowa bolala a wieczoram jeszcze doszlo ze bylo mi nie dobrze, jak przyszli znajomi to tak mnie zaczelo mulic ze polecialam do kibelka, wrocilam taka blada ze pytali co mi sie stalo, a ja mowie ze sie zatrulam...rany! jak ja sie okropnie czulam, zwrocilam wszystko a i tak nie bylo mi lepiej, pozniej znow siedzac z nimi mnie zlapalo i wyparowalam do kibelka, wyszlo na to ze poszlam spac tak jak siedzialam. w nocy zjadlam banana i oczywiscie znow mnie zmulilo..brrr
do tego noc calkiem zarwana, Szymona tak w nocy kaszlalo ze nie wiedzialam co mu sie dzieje, normalnie 5 min nie bylo zeby nie zakaszlal, jakby normalnie jakis atak mial :ico_olaboga: dalam mu wszystko co mialam mozliwego na kaszel, nawet 2 inhalatory poszly w ruch i 2 syropy, jakos dospalismy do 7.30 ale nocka calkiem do du*y
nie dosc ze ja taka zdechla to jeszcze dziecko moje tez :ico_placzek:
juz zaczelam miec jakas schize ze moze z ciaza cos jest nie tak ze ja tak rzygam po byle czym, wczesniej tak nie mialam :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 lis 2008, 19:03

czesc
wielkie pustki dziesiaj jak co weekend

My bylismy u tesciow na obiedzie i na zakupach Dominisia dostala od mojej mamy na mikolaja sliczny plaszczyk tak bardzo nie chcialam juz rozwego ale sama sobie wybrala i tak sie cieszyla ze zal bylo nie wziasc i nareszcie sie trafil kaszkiecik tez rozowy :-)
lidzia a ten samochod to twoj sam naprawi czy do mechanika dajecie?
zwykle sam przy nim robi ale teraz poszedl alternator i w japonskich autach to czarna magia i nie dal sobie rady do tego jeszcze jakies inne pirerdolki doszly wiec zrobi mu znajomy mechanik.

eve81, no to super mile andrzejki mialas :ico_noniewiem:
mnie tez teraz mdli i niewiem czy tez kibelka nie zalicze a tak bardzo nie chce znowu wymiotowac :ico_noniewiem:
zaczelam miec jakas schize ze moze z ciaza cos jest nie tak ze ja tak rzygam po byle czym, wczesniej tak nie mialam
hihi teraz bedziesz miala dziewczynke to z tad te objawy :ico_oczko:
Ide chyba polezec sobie bo jestem zmeczona od kaszlu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 lis 2008, 21:26

hihi teraz bedziesz miala dziewczynke to z tad te objawy :ico_oczko:
a no jesli tak, to sie przemecze :ico_oczko:

ja tez sie zaraz klade
ide moze jeszcze obejrze choc kawalek finalu "tanca z gwiazdami"
zwykle sam przy nim robi ale teraz poszedl alternator i w japonskich autach to czarna magia i nie dal sobie rady
moj tez zazwyczj sam naprawia, ale te nowsze samochody maja juz elektronike a tego bez odpowiedniego oprogramowania niestety nie zrobi, i tez juz dzisiaj dzwonil do mechanika bo u nas znow jakies wtryski szwankuja :ico_olaboga:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 lis 2008, 21:39

u nas znow jakies wtryski
seba wam zrobi jak chcecie bo u nas juz naprawial :-D
jesli tak, to sie przemecze
patrzac po sobie i po kolezankach to wlasnie te na dziewczynke sie bardziej meczyly

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 lis 2008, 21:48

a ja tylko mdłości mam i to zazwyczaj rano i jak w pracy jestem bo jak w domq to wszystko jest ok ahas i wieczorami mam wilczy apetyt :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

30 lis 2008, 21:52

malutkaniunia88, a ja mam rano tak ze jak wstane za szybko to wtedy wymiotuje "niczym" koszmar lub jak zdarze cos wypic to lzej jest.a jak nie musze wstac do pracy i pospie dluzej to obywa sie bez spotkan z kiblem.
a wieczorem tak od 18 raczej nic nie wcisne.dzis mnie tak naszlo ze na te mdlosci wrzucilam w siebie 2 kanapeczki z zielona salata i mi lepiej
ide filmik ogladac buziaczki

do jutra

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 lis 2008, 21:54

ja na szczescie nie wymiotuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

30 lis 2008, 22:00

hej :ico_haha_02:

Mnie tez mdli, najbardziej z rana. Wczoraj miałam podwojne pierwsze ciązowe rzyganko :ico_olaboga: Chodze dzisiaj taka zmierzła, M mnie drażnim wykłócam sie z nim o byle co.Kupilismy dzis zyrandol do salonu. Od jutra czeka nas 5 ciezkicg dni i ostatnie prace remontowe, a w sobote - przeprowadzka :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Bylismy dzis na kabarecie Łowcy.B - świetni są :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-01, 09:59 ]
Hej :ico_haha_02:
Zaczynamy dzis z Gwiazdka 3 miesiac ciązy :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość