Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

Witam

31 lip 2008, 15:00

Witam ja tez mieszkam w Poznaniu!!!Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

01 sie 2008, 09:12

magda83, witam kochana!!!
moze napiszesz pare słów o sobie i swojej rodzince?

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

02 sie 2008, 15:22

kwiatunio, faktycznie ostatnio z czasem krucho, a do tego samopoczucie nienajlepsze :ico_placzek:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

03 sie 2008, 17:06

Cześć dziewczyny! A ja znowu z pytaniem o lekarza. Czy znacie może jakiegoś dobrego nefrologa w Poznaniu? Chodzi o lekarza dla dorosłych. Z góry dziękuję za info.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

03 sie 2008, 17:24

Witam.Niezabardzo wiem co o sobie napisac...Ogolnie to juz drugi rok siedze w domu w ciazy.Dokladnie rok temu urodzilam ale niestety moj dzidzius umarl :ico_placzek: ,no i w tym roku jestem w ciazy i siedze w domu i wyczekuje zawsze kolejnej wizyty u ginka zeby jak najszybciej zlecial ten czas i zebym urodzila zdrowe dziecko.Mieszkam z moim chlopakiem z ktorym jestem juz 6,5roku.I tak mam nadzieje ze jakos to wszystko nam sie ulozy...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 sie 2008, 10:40

magda83, bardzo mi przykro z powodu twojego aniołka dla Niego (*)(*)
kochana trzeba być dobrej mysli,na pewno wszytsko bedzie dobrze!!!!

julia.l az tak źle się czujesz ???

Awatar użytkownika
KREATYWKA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2008, 16:09

16 sie 2008, 16:22

Witajcie dziewczyny!
Jestem Magda i mam 2-letniego synka, będąc na urlopie wychowawczym szukałam możliwości spędzenia czasu wraz synkiem poza domem, no i trafiłam na KREATYWKĘ, początkowo zainteresowały mnie tylko zajęcia dla dzieci, a później okazało się, że znalazłam także formę pracy w której nie muszę się rozstawać z synkiem :)

Od ponad pół roku jestem w Kreatywce Koordynatorką, dlatego zawitałam dzisiaj tutaj do Was aby zachęcić także Was do kreatywnego spędzania czasu z maluszkami.
Nasze zajęcia kierowane są do dzieci w wieku 0-4 lat i nie jest to pomyłka, gdyż także te najmłodsze dzieciaczki lubią uczestniczyć w zajęciach a rodzice uczą się fajnych rozwojowych zabaw, które potem wykorzystują w domu :)
Jeśli jesteście zainteresowane tematem wpływu muzyki klasycznej na rozwój dzieci to zachęcam zapoznanie się ze stroną www.kreatywka.pl

20 września o godz.12:00 w World Trade Center przy ul. Bukowskiej 12 odbędzie się VII Koncert Dziecinnie Prosty na który serdecznie zapraszam, mój Wojtuś uwielbia te koncerty :)

Nasz najmłodszy uczestnik miał 4 tygodnie i z relacji mamy dowiedzieliśmy się, że dziecku bardzo się podobało :) Jest to oczywiste, gdyż na naszych koncertach grane są lekkie utwory z muzyki klasycznej, które bardzo podobają się dzieciom, a te troszeczkę starsze oprócz wysłuchania muzyki mają możliwość zapoznania się z różnymi instrumentami. Oprócz tego na każde dziecko jak zawsze czekają różne atrakcje.

Wybaczcie kryptoreklamę, ale sama jestem mamą i zawsze jestem otwarta na nowe propozycje spędzania czasu z moim synusiem, dlatego postanowiłam się także podzielić tym z Wami.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

02 wrz 2008, 11:27

pozdrowienia dla Poznanianek :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wenus13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2008, 19:23

Spotkania na placu zabaw

11 wrz 2008, 19:28

Cześć,

jestem spod Poznania, z Suchego Lasu. Mam synka Stasia - 15 miesięcy i jestem w siódmym miesiącu ciąży. Spotykacie się może gdzieś na placach zabaw w Poznaniu z dziećmi? Stasiu chętnie by poznał nowych kolegów/koleżanki (i ja też:-)!

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

12 wrz 2008, 07:49

witam oj dawno mnie tu nie było jakoś ostatnio brak mi czasu początek szkoły Basi praca remont itp itp teraz siedzę w domku chwilowo bo grypa mnie dopadła :ico_olaboga:

magda83, trzymam kciuki oby wszystko było dobrze i bądź dobrej myśli
Magdzinka, co u Ciebie ?? śliczna Twoja Joasia a jaka juz duża :-)
kwiatunio, super zdjęcie w podpisie :-)
Wenus13, witaj :-) i gratuluję :ico_ciezarowka: ja na plac zabaw to tylko na osiedlowy chodzę czasem na taki duży przy skrzyżowaniu Bukowska -Przybyszewskiego :

pozdrawiam miłego dnia i weekendu

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość