joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

07 lut 2017, 20:46

Ja chyba najbardziej lubię kupować ciuchy i dodatki. Najczęściej robię to w sieci bo tam wybór jest o wiele większy no iceny są bardziej korzystne. Warto jednak wiedzieć na jakie sklepy stawiać. Ostatnio bardzo polubiłam sklep goodlookin.pl ponieważ ma bardzo duży i ciekawy asortyment w przystępnych cenach. Uważam, że warto tam kupować ciuchy :)
uwielbiam zakupy przez internet, tak samo na tej stroni co i Ty! Uwielbiam sukienki oraz bluzeczki i nigdy nie mogę się doczekać na dostawę kuriera.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

14 mar 2017, 13:32

Sezon wyprzedaży może i już się kończy, natomiast spokojnie możemy liczyć na dalsze promocje i rabaty z okazji wiosny, która przecież zbliża się dużymi krokami :) Wystarczy tylko poszukać i być na bieżąco a każdy znajdzie coś dla siebie, również kosmetyki i perfumy.

kasix93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2017, 20:03

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

19 lip 2017, 01:13

buty. buty i jeszcze raz buty. Boje sie, ze niedlugo bede musiala miec dla nich osobny pokoj ;D a dzis znow zamowilam kolejne 3 pary na multu.pl :D no ale jak tu sie powstrzymac, jak buty kosztuja 20 zl!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

20 lip 2017, 10:54

A gdzie kupujesz buty, sklepy internetowe, aukcje czy jednak stacjonarne? Pytam bo ja osobiście najbardziej skłaniam się do zakupów online z racji wygody :)

kasix93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2017, 20:03

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

23 lip 2017, 10:25

Ja
A gdzie kupujesz buty, sklepy internetowe, aukcje czy jednak stacjonarne? Pytam bo ja osobiście najbardziej skłaniam się do zakupów online z racji wygody :)
No ja tez zdecydowanie najwiecej zamawiam online. Stacjonarnie jakos do mnie nie przemawia - nie lubie ani tlumow,ani biegania po galeriach :D zamawiam glownie na multu.pl - ostatnio np wzielam sobie takie granatowe mokasyny. naprawde super :)

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

25 lip 2017, 20:33

buty. buty i jeszcze raz buty. Boje sie, ze niedlugo bede musiala miec dla nich osobny pokoj ;D a dzis znow zamowilam kolejne 3 pary na multu.pl :D no ale jak tu sie powstrzymac, jak buty kosztuja 20 zl!
Buty, och tak! Nic innego nie sprawia mi radości jak zakup butów :D
To jest chyba jakiś fetysz :ico_oczko:

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

31 lip 2017, 07:41

Dziewczyny nie jesteście w tym osamotnione, ponieważ ja też uwielbiam kupować buty i odzież jeżeli tylko mam okazję :) Teraz latem w sklepach online można natrafić na naprawdę fajne i ciekawe promocje :)

jadore1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2017, 12:09

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

08 sie 2017, 13:53

ja najbardziej lubię kupować buty, najbardziej lubię espandryle,ja moje kupiłam na sklepie Multu, w dodatku od kilku dni jest wyprzedaż letnia :)

noya
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 lip 2017, 14:33

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

10 sie 2017, 14:05

ja mam manię na punkcie butów i pasków do spodni! :D po prostu podoba mi się tak wiele modeli i każdy z nich pasuje do innej kreacji, że ciezko mi się powstrzymać od zakupów. :D

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Co najbardziej lubimy kupować?

14 sie 2017, 11:43

Skoro już mowa o butach, to teraz polecam zerknąć na nasze nowe, letnie kolekcje gdzie każda z Was znajdzie coś dla siebie i to w rozsądnej cenie:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość