emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2011, 12:16

Tak, dziś D kupił-samochód na płozach, taki co wydaje dźwięki, a siedzenie jest z oparcie. Mały uwielbia się bujać i huśtać więc dla niego jak znalazł.
my mamy po Marcelu z chicco, polecam cos takiego
To może i ja zrobię to samo.
:-D :-D :-D
Nam też kazała wychodzić, mówiła by wstrzymać się ze spacerami jeśli mały będzie miał temperaturę albo na dworze będzie poniżej -5st.
dzieki dziewczyny, my pojdziemy na pewno po Marcela i zostaniemy pewnie jeszcze troche

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 lis 2011, 12:37

hej

u mnie w końcu słońce wyszło, spacerek będzie obowiązkowo :ico_sorki:

Liwia zasneła, ale Pola ją 2 razy obudziła :ico_olaboga: , łobuz mały szaleje, chyba z nudów.

Młoda już list do Mikołaja napisała (nawet Mikolaj odebrał z parapetu okiennego :ico_oczko: ), u niej teraz księżniczki i kolor różowy na tapecie :ico_haha_01:

Dla Liwii też myślę o pchaczu i jakieś zabawki do kąpieli, dla niej szalec nie będziemy, bo już nie mam gdzie tego upychać, w ogóle mam dość sprzątania zabawek po 5 razy dziennie:ico_olaboga: .

I tyle z pisania, Pola już mnie woła :ico_olaboga: , wpadnę może wieczorkiem na dłużej

Buziaki dla Was

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 lis 2011, 19:03

Ja na obiadek zrobię filet z kurczaka w warzywach albo roladki schabowe z pieczarkami z patelni znalazłam ostatnio fajne przepisy i testuję
to podrzuć przepisy :-D
my mamy po Marcelu z chicco, polecam cos takiego
a jak to wygląda? Krzysiu też uwielbia się bujać, w foteliku nie usiedzi ani chwili spokojnie.
Młoda już list do Mikołaja napisała
duże wymagania? :-D

Krzysiu ma dziś dzień śpiocha, ale nie zrobi sobie dłuższej drzemki, tylko co chwilę chodzi spać na 1h, wolałabym żeby poszedł raz a porządnie na 3h, tylko jak to zrobić? :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 lis 2011, 19:47

Młoda już list do Mikołaja napisała (nawet Mikolaj odebrał z parapetu okiennego :ico_oczko: ), u niej teraz księżniczki i kolor różowy na tapecie :ico_haha_01:
No to pomysł na prezent Mikołaj ma z głowy :ico_oczko:
My zabawki do kapieli już mamy.
Markotka ten smaochodzik to coś jak konik na biegunach ale dla mniejszych dzieci, tylko zamiast konika samochód z siedzeniem (by dziecko nie spadło). Wpisz na allegro bujak na biegunach, są różne-zwierzęta, samochody itd.

Moje chłopaki śpią od godziny ale zaraz będę ich budzić by wykąpać tego młodszego.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 lis 2011, 21:49

Murchinson kapitalne te bujaki :ico_brawa_01:

Krzysiu wyjątkowo późno dzisiaj zasnął, bo o 20 dopiero, pewnie przez to, że w dzień się wyspał.
Jestem ciekawa jego jutrzejszej reakcji jak tatę zobaczy :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2011, 21:51

a jak to wygląda?
chodzi mi o Chicco 4 w 1 Jeździk - bardzo solidna zabawka
wolałabym żeby poszedł raz a porządnie na 3h, tylko jak to zrobić? :-D
ja chcialabym, zeby Tosia przespala ciagiem godzine :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2011, 22:17

Jejku wykończy mnie ta budowa, ciągle coś do zrobienia....
A w dodatku samochód nam się popsuł, cały opadł z lewej strony, chyba jakiś amortyzator poszedł :ico_olaboga: K będzie teraz ujeżdżał moją fiestunię :-)

Mam dylemat z kuchnią..... mam ją w kolorze wanilia( fronty_+ orzech amerykański(blaty, półki i wysoka zabudowa), chce do tego dobrać lacobel nad blaty, ale ciągle waham się z kolorem... najpierw była limonka, potem zieleń trawiasta, a teraz myślę o mniej krzykliwym beżu... jejku pomóżcie, w poniedziałek już chcemy tą szybę i lustra zamówić :ico_sorki:
Murchinson kapitalne te bujaki :ico_brawa_01:
popieram :ico_sorki: rewelacja!
wolałabym żeby poszedł raz a porządnie na 3h, tylko jak to zrobić? :-D
A może po prostu tak mu lepiej, powiem Ci, że Maksio teraz śpi bardzo podobnie, skończyły się te długie drzemki już. Dzieciaki na tym etapie już tak chyba mają :ico_sorki:
Młoda już list do Mikołaja napisała (nawet Mikolaj odebrał z parapetu okiennego :ico_oczko: )
I co sobie ciekawego zażyczyła?

Jejku padam z nóg, a na sobotę zarządziłam sprzątanie i mycie okien :-) Nasz pan od płytek chyba się mnie boi hehe bo wyzywam jak coś źle, ale co zrobić. 5 razy przystawia płytkę co by prosto wyszła, bo jedną już kazałam mu wykuć :ico_haha_01:

Sorry, że tak głównie o sobie, ale żyję teraz tylko tym :ico_sorki: :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 lis 2011, 09:30

czesc

Koroneczka, a jaka bedziesz miala podloge w kuchni? kuchnia jest osobna czy aneks? i jaki kolor scian?
mi sie bardzo podobaja te lecobele i chyba bym wybrala jakis wyrazniejszy kolor
waminia i ten orzech to raczej takie spokojne barwy, przydaloby sie cos zywszego wg mnie

Murchinson robilas wczoraj tego kurczaka w porach? smakowal?

jestem z :ico_kawa: nocka z pobudka na jedzenie o 4, jestem wyspana - dawno takiej nocki nie mielismy :ico_oczko:

milego dnia

[ Dodano: 18-11-2011, 08:31 ]
waminia
mialo byc wanilia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lis 2011, 10:04

Witam,
Koroneczka rozumiem że kuchnia jest widna i jako oddzielne pomieszczenie. W takich kolorach jak Twoje meble ma moja siostra, też chcieli lacobel limonka ale ostatecznie padło na beż ale w płytkach bo za długo musieliby czekać na szybę.
Limonka jest ładna, ożywi ale czy za jakiś czas się Ci nie znudzi? Do beżu dobierzesz dodatki i kolor ścian właściwie w każdym kolorze więc nawet łatwiej o zmianę. Może lacobel beż a dodatki w kolorze limonki?
Murchinson robilas wczoraj tego kurczaka w porach? smakowal?
Tak robiłam (wersja na patelni a nie pieczona w piekarniku i do śmietany przed wlaniem dodałam trochę magi), pycha, bardzo nam smakowało. Mateuszek jak czuje curry to wariacji dostaje na krzesełku bo też by chciał spróbować.
jestem z :ico_kawa: nocka z pobudka na jedzenie o 4, jestem wyspana - dawno takiej nocki nie mielismy :ico_oczko:
To tak jak u nas. Potem pobudka 6.45 i zabawa na domowym placu zabaw, od 10 min. śpi.

Od dwóch dni moje dziecko znowu jak leży w łóżeczku to po amerykańsku ze stopami na zewnątrz. Ja leczę zapalenie pęcherza więc chyba dziś spacer sobie darujemy.

[ Dodano: 18-11-2011, 09:58 ]
Emilia jak Tosia? Protopic pomaga Marcelowi?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lis 2011, 11:09

kuchnia jest osobna czy aneks?
rozumiem że kuchnia jest widna i jako oddzielne pomieszczenie
Właśnie będzie to aneks, oddzielony wyspą z barkiem. Na podłodze w kuchni mam jasne beżowe płytki, ściany w kuchni i salonie pomalowane na capuccino.
Limonka jest ładna, ożywi ale czy za jakiś czas się Ci nie znudzi?
No właśnie się tego obawiam! Dlatego chyba ta szyba będzie w beżu, jak pójdziemy do szklarza zobaczę jeszcze dokładnie jakie ma odcienie :-)
Dzięki dziewczyny :ico_sorki:
jestem z :ico_kawa: nocka z pobudka na jedzenie o 4, jestem wyspana - dawno takiej nocki nie mielismy :ico_oczko:
Super :ico_brawa_01: u nas dziś troszkę gorzej, pobudki co godzinę, bo smoczek wypadał, ostatecznie cycek o 5 i pobudka o 6.45 :ico_sorki:
Od dwóch dni moje dziecko znowu jak leży w łóżeczku to po amerykańsku ze stopami na zewnątrz.
Hihi z Mateuszka niezły agent jest :-)
Ja leczę zapalenie pęcherza więc chyba dziś spacer sobie darujemy.
Ojj zdrówka :ico_sorki: łykasz żurawinkę>

Dziewczyny dajcie przepis na tego kurczaka w porach :ico_sorki: chętnię spróbuję :-)

A Maksio śpi od 9 :-) Ciekawe ile tym razem :-)

[ Dodano: 18-11-2011, 10:15 ]
Aha, byłam wczoraj wybrać zdjęcia u fotografa :-) Nie mogłam się zdecydować, bo wszystkie były czaderskie- ostatecznie wybrałam 5 :ico_oczko: Za tydzień idę jeszcze zrobić Maksiowi zdjęcie w skrzydełkach amorka na święta ( fotograf mnie namówił) i pewnie za 2 tyg odbiorę całość :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość