Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 10:23

Ja wlasnie mysle by pchacza kupic na mikolaja lub swieta.
Bo fajna to sprawa :-) i jeszcze myslalamnad garnuszkiem klocuszkiem.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 10:30

Mad ja kupiłam garnuszek na allegro od sprzedawcy agito- mam nadzieje że nie pomyliłam nazwy. Miał najtaniej na allegro. a garnuszek mi sie bardzo podoba, duży i kolorowy :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 10:36

hej kochane

Przypomniało mi się że Gabi urodziny miała :ico_wstydzioch: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO -spóźnione ale z całego serducha :ico_zdrowko:

Co u nas?? A no pomalutku Lena jest już taka bystra że nie nadążam za nią po domu, raczkuje jak torpeda , chodzi przy meblach, myje się w kibelku i śpiewa w wannie.

Gada ja najęta, tata, baba, dada, mama, papa, amam a ostatnio padliśmy ze śmiechu jak wzięła telefon i przystawiała go do ucha i zaczęła gadać po swojemu. A od kilku dni mam dość bo mała nie gada tylko krzyczy ale to tak głośno że telewizor i radio zagłusza, a jak już rozmawiamy z M to ona jest najgłośniej :ico_olaboga:

Z kupkami mam od dwóch dni problem ale to efekt "dnia z teściową" nakarmiła ją ciastem czekoladowym :ico_zly: i teraz są tego skutki i kwasne kupska odparzają dupcie :( ale też jak Mad. maścią smaruje i może będzie ok.

Wiecie z zeszłym tygodniu zmarła babcia mojego M w sobotę mieliśmy pogrzeb i tak się spieszyłam (bo byliśmy spóźnieni) że spadłam ze schodów :ico_placzek: myślałam że się połamałam, nigdy aż tak się nie potłukłam , rozcięłam kolano ,mama na dupsku siniaka wielkości arbuza, ale do wczoraj było ok dziś wstałam z takim bólem że nie wiem czy lekarza nie odwiedzę, jezcze by tego brakowało żeby mnie w gips jakiś wsadzili :ico_nienie: nie dam się ;)

Gabi na pewno Lilusia się uciesz z takiego prezentu , fajne są te pchacze :-) :ico_brawa_01: też myślę żeby Lenie kupić

Mad ale Martynka fajna śmieszka na tym zdjęciu, co do bucików to fajna okazja :ico_brawa_01: ja muszę się rozejrzeć bo te co mamy już przymałe są :/

Aga daj znać jak Emilka :ico_sorki:

i nie wiem co miałam jeszcze napisać :ico_noniewiem:

buziaki

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 10:44

Jadzia no to Lena ładne postępy robi :ico_brawa: pokaż ją nam co ? :-)
I bidulko jak Cie boli lec do lekarza, a w aptece kup sobie maść/krem na siniaki - pomaga :-)

Marta26 dzieki za info rozejrze sie najpierw za licytacjami ;-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 13:00

Mad. a proszę bardzo :-D Dzisiejsza Lena , nawet ząbki pięknie zaprezentowała ,troszkę trzeba się przyjrzeć ,ale są :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 13:15

Jaka ona cudna :-) ! I jak się zmieniła kruszynka :-) Miło ją widzieć.
Mój leniuszek jak ją dam na kolanka w łózeczku to trzyma się i skacze ale dostawania jej nieprędko.Siadać sama dalej nie potrafi. Szczerze to zaczynam się zastanawiać czy to normalne - brak umiejętności samodzielnego siadania. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 13:35

Mad .Lena sama z leżącego dopiero teraz zaczęła, ostatnio jak spała i chyba coś jej się przyśniło, tak się nagle dźwignęła że usiadła , chyba sama w szoku była ;)

JA podejrzewam że twoja Martynka tak pozornie nic nie chce robić a później nagle wstanie, pójdzie, i rodzicom kopara opadnie ;) u mnie Maja tak do roku niby dretwa była a później ni stąd ni zowąd jak wstała tak poszła

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 13:42

Jadzia Ty doświadczona mama to może masz rację. Ja widzę po niej, że jest silna tylko leniuszek. Bo porusza się pelzając i to bardzo szybko. I tak się układa na boku że jedną ręką wystarczy by się odepchneła i siedzi bo nawet nóżki tak układa.

Ja miałam problem z butkami dla mojej damy bo raz że KAŻDE zrzuca to muszą być mięciutkie bo ma stopkę nieuformowaną. Bo nawetnie stoi. Ale juz na jakiś czas mamy spokój, jak zacznie stawać/dreptać pomyślimy o sztywniejszych.

Gabi pokaż Lilę :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 13:53

Gabi ja współczuje remontów u sąsiadów :-/

MAd. no właśnie u nas z zakładaniem jest problem mimo że Lena już staje to do zakładania bucików podkurcza paluchy i trudno bucik wciągnąć :( a jak już się uda to i tak pieta nigdy nie dochodzi do końca :(


ach no i w imieniu Leny dziękujemy za komplementy :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 paź 2012, 14:08

gabi duzo cierpliwości na czas remontu u sasiadów... :ico_olaboga:

jadzia pieknie wyrosła Lenka. :579:

my jeszcze bez butów., narazie mam takie ortalionowe od kombinezonu. Na spacerach opatulam go kocem i mam osłonkę do wozka. I tak sie juz wozimy, bo u nas jest dośc mroźno. Ale faktycznie przy ubieraniu to ja sie nieźle napoce...bo mały nie lubi i strasznie mi sie wyrywa...musze sie niexle nagimnastykowac. uff
buziaki:*

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości