Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 12:30

Jedziemy do szpitala jednak :-(

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 17:47

Witam kochane
Dziś wróciliśmy do domu .Przepraszam ale wpadłam tylko się przywitać bo bardzo zmęczona jestem i straszy synek nie odstepuje mnie na krok taki stęskniony.Jutro lub w najbliższych dniach napiszę co u nas. Buziaczki

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 17:55

Lala super ze juz w domu jestescie :ico_brawa_01: czekamy na szczegoly i fotki :ico_oczko:


Malgorzatka zdrowka!!!

Spinka jejku :ico_olaboga: oby juz nic sie was nie chwytalo :ico_sorki:
A przez niedziele to i ja lezalam z goraczka :ico_noniewiem:

Co tam u reszty?

U nas w miare ok, chociaz ja sie dzisiaj troche podlamalam bo Maja malo co przybrala przez tydzien, no ale dalej kontrolujemy wage, w piatek idziemy do przychodni na waznie i zobaczymy co dalej : :ico_sorki: ogolnie ladnie je to mam nadzieje ze waga wkoncu ruszy a jak nie to trzeba bedzie podac mm

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 20:23

małgorzatkagłowa do góry tam będziecie pod stała opieka :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big:

lalawitamy :-D

leonamało czyli?ja budziłam Tomusia w nocy gdy mało tył mleko podobno najbardziej kaloryczne


a ja dziś dzień pt lekarze

rano byłam na wizycie u pediatry ,bo Madzia cos chrumkała.Katarek bidulka ma na szczęście osłuchowo czysta :ico_sorki:
waga 4980 czyli w mc przytyła 1180 :-)

popołudniu miałam iść do lekarza ja bo migdały mam mega powiększone juz i katar no ale mimo umówionej wizyty lekarz sie spóżnił 45 min i musiałam zrezygnować ,bo nie zdążyłabym odebrać syna z przedszkola

i ostatnia wizyta u ortopedy usg bioderek
godzine temu przestałam płakać :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_chory:
okazało sie ze ma dysplazje i musi nosić szynę :ico_placzek:
naczytałam sie o tym paskuctwie ,musze skonsultować jeszcze to z innym lekarzem
spod ziemi wyprosiłam znajomych by podali mi namiary na kogos konkretnego
i jutro bede dzwonic

odechciało mi się wszystkiego ,chrzcin,imprezy rodzinnej w sb wszystkiego
patrze na swoją kruszynke taką niewinną
jeśli koleny lekarz potwierdzi nic nmie zrobię najważniejsze dobro dziecka
podobno im wcześniej wykryta dysplazja tym szybciej ją wyleczyć :ico_noniewiem:

głowa mi pęka z nerwów cycujev małą i ide nyny razem z nią

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 20:33

Betina o kurcze :ico_olaboga: wspolczuje
Moze jednak diagnoza sie nie potwierdzi :ico_sorki:


A Maja przytyla jakies 30gram przez tydzien, czyli tyle co nic :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 21:03

Jedziemy do szpitala jednak :-(
Ojej współczuję.
Zdrówka dla was i wszystkich dzieciaczków;)Trzymajcie się
Witam kochane
Witaj witaj. Jak się ogarniesz i znajdziesz chwilkę to napisz co u was i jak było.
okazało sie ze ma dysplazje i musi nosić szynę :ico_placzek:
Kochana mogę się domyślać co przezywasz ale napiszę tak.
Skonsultuj to z innym lekarzem .
Mnie gdy poszłam z Lila na badaniu bioderek na NFZ lekarka powiedziała że tez coś jest źle(już nie pamiętam co było nie tak) natychmiast kazała zacząć szeroko pieluchować 3-4 pieluchy wkładać .Pokazała jak to robić,dziecko płakało a ja z nią.Jednak nie pasowało mi coś bo lekarze pediatrci na wizytach kontrolnym mówili że wyglądają bioderka bardzo dobrze . Poszłam do innego lekarza ,zrobił małej dokładne badanie , usg itp i mówi że jest wszystko dobrze .Jak się potem dowiedziałam ta pani każdemu dziecku każe to coś zakładać nie wiem po jaką cholerę. Małej nie pieluchowałam i jest wszystko dobrze.
Moja kuzynka o ile dobrze pamiętam to pierwszej córci takie coś zakładała.Ale nie znam szczegółów bo jakiś bliskich kontaktów nie mamy.Pamiętam jedynie zdjęcia małej w tym.
Maja przytyla jakies 30gram przez tydzien
No to faktycznie mało . Chyba do 200 g powinno przybrać .Ale ty mówisz że mała dużo śpi . Więc może tak jak Betina pisała wybudzaj ją na karmienie i będzie dobrze .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 21:07

Ja dziś byłam u fryzjera,potem zakupy w szmateksie ,galeria ,jakieś jedzenie i tak zeszło nam do 19 nim dojechałyśmy do domu. Lilcia najpierw była z babcia a gdy tatuś wrócił z pracy to się nią zajął i wziął w pole ,razem sobie pracowali traktorem.
Jestem niemal na 100% pewna że to czop bo nadal odchodzi po troszku . Mam nadzieję że jeszcze tydz wytrzymam bo w sobotę mamy imprezę w domu i chciałabym się pobawić.
Jutro jadę do lekarza sprawdzić wyniki moczu Lilci , potem obiad ,ogarnięcie domu i znów dzień przeleci.

Kamila a jak ty się trzymasz??

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 21:16

Szkieletorek ale w dzien Maja dosyc czesto i ladnie je, w nocy tez ostatnio co trzy godz to przeciez nie bede jej czesciej budzila, bo ani ja ani ona sie nie wyspimy

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

22 paź 2013, 21:42

Szkieletorek ale w dzien Maja dosyc czesto i ladnie je, w nocy tez ostatnio co trzy godz
No to nie no jak jada co 3 godz to chyba jest ok.
Mnie mówili że co 3 max powinno dziecko takie małe jeść. Ale skoro jest no to ok.
Tylko czemu nie tyje? Przecież gdyby była głodna to by sie domagała. No w kadym razie oby sie poprawiła waga malutkiiej

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

23 paź 2013, 08:57

Hej

Zyje bylam zawiesc Adasia do przedszkola i podjechalam do sklepu mam juz moje ukochane musli to nie musze wychodzic :-D :ico_brawa_01:

Ale macie grzeczne niunki ciekawe czy moje takie bedzie?
Leona faktycznie malo.. a powiedz sprawdzali jej zoltaczke? Bo czasem to jest przyczyna malego przybierania na wadze :ico_noniewiem:

lala napisz nam wszystko co i jak ;-) Czekamy i zdjecie prosimy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość