emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 lis 2011, 11:25

Tak robiłam (wersja na patelni a nie pieczona w piekarniku i do śmietany przed wlaniem dodałam trochę magi), pycha, bardzo nam smakowało. Mateuszek jak czuje curry to wariacji dostaje na krzesełku bo też by chciał spróbować.
ja robilam dokladnie z przepisu i pycha
Emilia jak Tosia? Protopic pomaga Marcelowi?
dzieki, juz dobrze, dzis idziemy do kontroli po 17
a tego protopicu jeszcze nie kupilismy, chyba poszukam innego dermatologa, czytalam w necie o tej co bylismy i nie ma dobrych opinii, zreszta analizowalam nasza wizyte i dziwne mi sie wydaje to ze mlody ma skaze
mlody byl z nami u pediatry (jak bylismy terz z Tosia) i on mowil, zeby przejsc sie z tym do okulisty, bo moze problem tu lezy
ehhh sama nie wiem
25 mamy wizyte u alergologa
Właśnie będzie to aneks, oddzielony wyspą z barkiem.
tak wyglada moja wymarzona kuchnia :ico_brawa_01:
No właśnie się tego obawiam!
to wtedy zmienisz szybe :ico_oczko:

mi sie juz znudzily moje meble w kuchni, a maja jakies 5 lat :ico_oczko:
Dziewczyny dajcie przepis na tego kurczaka w porach :ico_sorki: chętnię spróbuję :-)
na pw podesle Ci przepi z ktorego ja robilam
Aha, byłam wczoraj wybrać zdjęcia u fotografa :-)
masz na plycie?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lis 2011, 12:32

Koroneczka, jak aneks to czy będzie limonka pasować Ci do salonu. Coś na pewno wybierzesz. Żurawinę łykam(tym razem pod pustacią urinalu) i już jest poprawa.
Aha, byłam wczoraj wybrać zdjęcia u fotografa :-) Nie mogłam się zdecydować, bo wszystkie były czaderskie
To poproś o płytę z wszystkimi pozami. My z chrzcin mamy ok.200 zdjęć na płycie z czego od razu wywołał 63 w formacie 15x21 i teraz szukam albumu.
Emilia, protopic jest nie tylko przy skazie więc tego się nie obawiaj. Co do lekarza to tak pomyślałam, że jeśli nie masz jakiegoś konkretnego to poszukaj w Poznaniu w Kl.Dermatologii albo alergologii przy UM-tam lekarze mają więcej różnych przypadków i nie powinno być problemu z ustaleniem co jest Marcelowi.

[ Dodano: 18-11-2011, 11:49 ]
Koroneczka jak kurczaka w porach robię tak-kroję na kawałki pierś i obsmażam na patelni, dodaję 2 łyżeczki curry i szczyptę papryki w proszku (ale to jak kto lubi) i sok z cytryny. Dodaję do tego pokrojonego pora (bez zielonych części) i pieprzę i odrobina soli. Rozrabiam całą małą śmietanę 12% z ciepłą wodą by się nie zważyła, dodaję do niej magi. Zalewam kurczaka i duszę pod przykryciem 30-40min.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lis 2011, 17:12

cześć dziewczyny

wcześniej byłąm to tylko was doczytałam bo miałam chwilkę i poszłam dalej gołąbki robić :ico_sorki: nareszcie zrobione i reszta się gotuje :ico_oczko:

małej coś apetyt dopisuje :ico_noniewiem: wieczorem zjadła 220 ml manny,w nocy po 3 wstała to 180 MM, po 9 znowu 180 MM,przed 14 obiadek + jeszcze chlebek bo ja przegryzałam to ona też :-D normalnie nie moje dziecko :ico_haha_01:

Hania właśnie małą rozśmiesza,macha jej lalką a Milena się cieszy :-D

sorki,że tak osobie ale nie pamiętam co u was się działo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 lis 2011, 17:30

hej dziewczyny

U mnie kolorowy zawrót głowy :ico_olaboga: , mąż jeszcze wyjechał na weekend na szkolenie do Łodzi.

Byłam z Polą u lekarki niestety poprawy nie ma, mamy do poniedziałku robić inhalacje i postawić 2x bańki, jak poprawy nie będzie, to znów nas czeka antybiotyk. Pola niezbyt zadowolona, inhalacje jakoś zniosła, ale straszna męka, ale o bańkach słyszeć nie chce, ryk jest jak tylko o tym mowa. Ona jest straszną panikarą, ciężko ją do pewnych rzeczy przekonać.
We wtorek ma pasowanie na przedszkolaka, pewnie tylko to zaliczymy.
Ja w środę do pracy wracam, nie wiem jak to będzie, teściowa zapowiedziała, ze z 2 nie zostanie, a moja mama świeżo po zabiegu na kolano :ico_olaboga:

markotka Krzyś na pewnie będzie się cieszył, nie sądzę, żeby zapomniał, a długo męża nie bylo?
A nie da rady Krzysia trochę przetrzymać (a dokładnie opuscić ktoraś z drzemek?
Liwia juz od jakiegoś czasu ma 2 drzemki, każda ok. 1.5 h, już właściwie o stałych porach, jak ją położe za późno to, ma problem z zaśnięciem i marudzi wiec raczej się planu dnia musimy trzymać.

koroneczka kolorki masz podobne jak ja, ja uwielbiam beże i brązy i powiem Ci, ze w tych kolorach fajnie się czuję, mam w tych kolorach salon i naprawdę można w nim odpocząć, ale w kuchni możesz zaszaleć, zwłaszcza, ze będą to tylko fragmenty/elementy, a nie całość.
Czekamy na efekty sesji Maksia

murchinson przepisik brzmi smakowicie :ico_brawa_01: , na pewno wypróbuję.

emilia fajna ta kula hula :ico_brawa_01: dużo zdrówka dla Tosi, współczuje problemów z Marcelem, oby się szybko wyjaśniło co to jest.

Poli wybór prezentów to głównie wpływ reklam w tv :ico_olaboga: , troszkę tez posłuchała naszych sugestii :ico_oczko: a najlepszy hicior, to że chce perfumy :ico_olaboga: , no ja w wieku 3 lat o tym nawet bym nie pomyślała :ico_oczko:

[ Dodano: 18-11-2011, 16:32 ]
aniawlkp86, to mały łakomczuszek z Milenki :ico_oczko:, sliczne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lis 2011, 17:49

sliczne zdjęcie w podpisie
dziękuję :ico_sorki:
Poli wybór prezentów to głównie wpływ reklam w tv
u nas też co Hania w reklamie zobaczy to mówi,że chce :ico_olaboga:
a najlepszy hicior, to że chce perfumy :ico_olaboga: , no ja w wieku 3 lat o tym nawet bym nie pomyślała :ico_oczko:
dobra jest :-D :-D ja też bym o perfumach nie pomyślała
Byłam z Polą u lekarki niestety poprawy nie ma, mamy do poniedziałku robić inhalacje i postawić 2x bańki, jak poprawy nie będzie, to znów nas czeka antybiotyk. Pola niezbyt zadowolona, inhalacje jakoś zniosła, ale straszna męka, ale o bańkach słyszeć nie chce, ryk jest jak tylko o tym mowa. Ona jest straszną panikarą, ciężko ją do pewnych rzeczy przekonać.
zdrówka dla niej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lis 2011, 18:40

Aniu, jakie czaderskie zdjęcie, Milenka troszkę się zmieniła i ciągle taka pogodna :-)
koroneczka kolorki masz podobne jak ja, ja uwielbiam beże i brązy i powiem Ci, ze w tych kolorach fajnie się czuję
To tak samo jak ja :-) wszystko mam raczej w tych kolorach i właśnie w kuchni chciałam dodać jakiś szalony element, zobaczymy co wybiorę! Z Poli niezła agentka :ico_oczko: To teraz mama musi perfumy kupić, co by młoda nie podbierała :ico_oczko: zdrówka dla niej :ico_sorki:

Emilia, Murchinson, dzieki za przepisy, jutro zrobię :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lis 2011, 18:50

Koroneczka, Milenka to ciągle by się uśmiechała :-D wszyscy mówią,że ona taka pogodna i nawet oczy jej się ciągle śmieją :ico_oczko:
wszystko mam raczej w tych kolorach i właśnie w kuchni chciałam dodać jakiś szalony element,
fajnie by było jakby coś innego i takiego wyróżniającego się było :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

18 lis 2011, 20:39

hej

aniawlkp86, :ico_brawa_01: dla Milenki, malego lakomczuszka, przepraszam ze nie odpisalam ale mielismy akurat wieczorna pielegnacje a potem jak padlam to obudzilam sie na Gessler i zapomnialam :ico_wstydzioch:
Sliczne zdjecie, wczoraj probowalam Was doczytac z Filipem na kolanie, wiec 8 stron czytalam 3 godz prawie i jak pojawialo sie Twoje stare zdjecie dziewczynek to aly tak sie do nich cieszyl jakby obok byly, wyrywal bo chcial je dotknac :ico_oczko:

Dziewczyny dla wszystkich chorujacych duzo zdrowka

Jak zwykle nie pamietam co pisac bo za duzy ogrom informacji

U nas to byla trzydniowka, to znaczy nadal jest ale teraz przyjela postac paskudnej wysypki i pewnie kilka dni potrzyma, ale Filip jak nowo narodzony, cieszy sie, smieje, zlosc, jednym slowem wszystko wrocilo do normy ale nikomu nie zycze trzydniowki z zebami naraz. Dzis bylismy znow u pediatry potwierdzic moje przypuszczenia no i na 5 min przed wyjsciem Filip takiego fikolka zrobil ze w jednej sekudndzie przy mnie przelecial pol lozka i wyladowal miedzy nim a lozeczkiem na podlodze. Pierwszy raz przyszlo mi na mysl ze nie bedzie czego zbierac :ico_placzek: Od razu lekarka go zbadala i poza guzem na czole chyba obeszlo sie bez wiekszych obrazen. Zreszta po pierwszym placzu zachowuje sie calkiem normalnie

A ja w srode ide na rozmowe do TUI, wyslalam papiery i dzis oddzwonili, nie nastawiam sie za bardzo bo fakt ze mam wlasne auto ale w jedna strone 20 km jak nie troche wiecej a w takich biurach wiecej niz 1600 - 1800 sie nie dostanie przynajmniej u nas. Ale jade zobaczyc co mi zaproponuja

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

18 lis 2011, 21:14

Hej wszystkim
Mały dzisiaj mi robi jakieś niespodzianki wymiotuje mi samą wądą ale tak nie jak wymioty tylko jak ulewanie sama woda z kwasem nic więcej a je normalnie temperatury niema nic się nie dzieje jest wesoły ruchliwy i chce się bawić... nie wiem co to ma znaczyć :ico_olaboga:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 lis 2011, 07:35

hej,

Filip zjadl o 21 - 270 ml kaszy i spi. A ja wstalam o 5 i na niego czekam i sie nie doczekalam. Sniadanie zje juz u babci bo zaraz wyruszam do szkoly.

Wiecie co, za wczesnie wstalam i tyle rozmyslalam i lzy mi ciekly ze moglabym pojsc do pracy i tyle rzeczy mogloby mnie minac. Pierwsze slowa, kroki. Ja chyba pojde na ta rozmowe ale nie wiem czy nawet jak mi zaproponuja to sie zdecyduje na prace. Watpie

A i stawiam :ico_tort: za 7 miesiecy mojego szczescia

Uciekam sie edukowac, a Wam zycze milego weekendu

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość