Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

30 mar 2013, 15:24

Dzieewczyny!!! Zdrowych, Wesołych, Rodzinnych, Szczęśliwych, Pogodnych, Radosnych Prze4pełnionych Miłoscią i przesytem stołu Świąt Wielkiej Nocy!!!

Zajrzę wieczorem... a na swoje wytłumaczenie tygodniowej nieobecności mam jedynie tyle ze wpadłam w taki wir ksiażi ze 3 tomy przecyztałam w tydzień!!!! Nic nie robiłam tylko cyztałam :-D i dziecko karmiłam i przewijała. zero sprzątania nop nic wstyd przyznać ale nawet na spacery nie wychodziłam a jak już raz wyszła to z książką :-D i pchałam wózek jedną ręką a w drugiej książka :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 mar 2013, 00:46

Witam:)

Wszystkiego dobrego na Święta:)
Wiosny w sercu kobietki kochane, bo za oknem nie ma co jej wypatrywać :ico_noniewiem:
Serdecznej, rodzinnej atmosfery przy stole wielkanocnym
i zdrówka dla Was i Waszych bliskich...szczególnie dla pociech :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Obrazek
nawet na spacery nie wychodziłam a jak już raz wyszła to z książką :-D i pchałam wózek jedną ręką a w drugiej książka :-D
Tylko z dzieckiem pod auto się nie wpakuj :ico_szoking:
Wy też tak macie chodzić do ortopedy?
u nas tylko 2 wizyty kontrolne były...jakoś po miesiącu i po 3 mieś. po porodzie.

Malinowa widzę, że Igorek też kawał chłopaka :ico_haha_01: Tymek waży tyle samo.

Oki, lecę spać bo padam na twarz... a w nocy jeszcze czas przesuwamy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 mar 2013, 08:57

Wesołych Świąt!!!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 mar 2013, 15:20

Wesołych świat !!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

31 mar 2013, 23:16

Hej dziewczyny

Naprawdę nieźle ważą wasze "maluchy" :ico_brawa_01: ja się cieszę bo od dwóch dni Maksio na obiad w końcu je jeden mały słoiczek :-D czyli te 130 gram. A dużego to z 2/3 to duży postęp u niego :ico_haha_01: a wazy pewnie z 8,5kg. 15 kwietnia idziemy na szczepienie to zobaczę. A w ogóle na święta nam ząbek urósł :ico_brawa_01: jednak to białe to był ząbek. Teraz już widać dziurkę i jak się dotyka to czuć :ico_sorki: powiem wam że cieszę się bardzo bo nie bolało go to bardzo. Nie miał nieprzespanych nocek ani nic :ico_sorki: rano trochę pomarudził ale to chwila. Mam nadzieję że nie piszę tego w złą godzinę że nie rozboli go jeszcze.

A w ogóle cały dzień po za domem i Maksio padł bez kąpieli. W ogóle spał dwa razy w ciągu dnia raz z 10 minut i drugi raz z 50 minut :ico_olaboga: normalnie to śpi 3h. Ale tak to jest jak nie jesteśmy w swoim domu. Ale grzeczny był bardzo :ico_brawa_01: W ogóle widzę różnicę między Maksiem a Tomkiem. Maksio bez porównani spokojniejszy. Może siedzieć u mnie na kolanach czy u kogoś innego i grzeczny, może siedzieć na podłodze pobawić się pudełkiem czy co mu tam wpadnie do ręki. A najbardziej lubi się bawić takimi sznurkami jak np od spodni dresowych lub od piżamy mam :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 kwie 2013, 13:45

A w ogóle na święta nam ząbek urósł :ico_brawa_01: jednak to białe to był ząbek. Teraz już widać dziurkę i jak się dotyka to czuć :ico_sorki: powiem wam że cieszę się bardzo bo nie bolało go to bardzo.
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Życzę Wam żeby kolejne ząbki też były bezproblemowe :ico_sorki:
U nas jakieś dziwne to ząbkowanie bo Tymek ma 2 dolne "1" już od ponad 2 miesięcy i teraz cisza :ico_szoking: Nic na świat się nie pcha :ico_szoking:

A w ogóle jak mijają święta? Ja staram się z jedzeniem nie przesadzać ale mimo wszystko tu się skubnie, tam podje i czuję że żołądek mam jak balon :ico_zly:
Teraz siedzę z Tymkiem w domku i odpoczywamy. Mąż zabrał Jolę i pojechali do jego rodziców.
Pogoda taka paskudna, że nawet o spacerze nie ma co myśleć :ico_zly: Nie lubię takich świąt :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 kwie 2013, 14:59

Hej dziewczyny
wiedziałam że na forum nie można się chwalić bo potem wychodzi to bokiem :ico_zly: mały budził się co chwilę w nocy :ico_zly: a rano wstał z katarem :ico_zly: to tyle jeśli chodzi o bezproblemowe ząbki. Mam nadzieję że ten katar chwilowy :ico_sorki: i nic się nie rozwinie.

No i ja też przejedzona jestem strasznie :ico_olaboga: teraz ledwo siedzę.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 kwie 2013, 15:30

Hej baboszki :-)

Gosia moze szybko przejdze katarek i marudzenie albo robi Ci prima aprilis :-P u mnie Kajka na górną 1 strasznie marudziła ale viburcol spisywał się na medal :ico_sorki: dzisiaj Kajka dała mi odpocząć :ico_brawa_01: spała bez jedzenia od 21:30 do 10:00 :ico_szoking: a ja przez to ze tak długo spałam jestem jeszcze bardziej zmęczona :ico_olaboga:


Madleine widziała sesje Marcinkową!!! SUPER!!!! kurde sama bym taką chciała ale mój M to raczej przeciwnik....

Qanchita no niestety pogoda Nas w Święta nie rozpieszcza :ico_zly: gdy by chociaż tak nie urywało łba na polu to by spacer wypalił ale jak pojechałam na cmentarz to łba szukałam bo tak wiało MASAKRA!!!
a c do obżarstwa to ja się nie odzywam wpierdzielam jak mały odkurzacz :ico_wstydzioch: wczoraj to się przejadłam i wieczorem to juz mi się :513: tak chciało że brak słów :ico_chory: no ale co na sniadanie dziswiaj zjadłam pół stolu :-D

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 kwie 2013, 16:34

witajcie - ja sie ledwo ruszam tak dożarłam w te swieta. A teraz czekam jak Marysia sie obudzi i idziemy do tesciowej bo tam juz czekaja goscie na nas ale coz Marysi sen wazniejszy. Ja ogolnie jakas senna jestem, i smutno mi ze taka brzydka pogoda myslalam ze sobie pospaceruje z Marysia a tu lipa:/ Przeraza mnie jutrzejszy dzien w pracy mam mase wazny pism do przygotowania i wiem ze mi czas braknie tzn te 7 h a pozniej musze na zakupy jechac bo wszystkiego mamy na styk pieluchm mokrych chusteczek i deserkow. Obiadki gotuje caly czas sama i Marysia wcina ze sie az uszy trzesa. Na sniadanie kaszka manna, jogurt a pomiedzy posilkami mleczko. Mojej piersi juz wogole nie chce ssac:( i tu mi przykro czasami cos pociagnie ale ogolnie to piers juz dla niej moglaby nie istniec. Gosia czyli tylko teraz my czekamy na zebolka:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 kwie 2013, 23:11

Gosia czyli tylko teraz my czekamy na zebolka:)
my się już doczekaliśmy :ico_brawa_01: a i w końcu Maksio zaczął pełzać do tyłu :ico_brawa_01: tak nieporadnie na razie.
A jaki jogurt dajesz?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość