Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 mar 2008, 12:56

siunia, witaj kochana, chyba Cie poprzednio nie przywitalam :ico_puknij: to własnie monitor jest taki drogi, sam (bez niani) kosztuje ponad 300 zł.a z kamerką to juz pewnie w ogóle zaje... cena, co? :ico_olaboga:
Ja wieczorem jak sie położe to nie moge potem wstac. Chyba chodzi o to że przez cały dzien rozruszam te kościska a potem jak sie położe to czuje każdy kawałeczek, masakra, ale mam lepsze i gorsze dni , więc jakos da się przezyć :ico_oczko:
A Ty nie szalejesz za bardzo -okna mąż powinien mys jak Ty :ico_ciezarowka: esteś. Mój juz ma wprawę po porzedkach grudniowych to mu teraz na pewno szybko pójdzie :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

10 mar 2008, 13:04

NOWA wydaje mi sie ze na poczatek to pod przescieradlo kladzie sie folie do lozeczka, sa takie specjalne. Wiadomo ze dziecko moze przesikac i to nie raz, nie wyobrazam sobie spania na takim zasikanym materacu, przeciez to bakterie. A tak to tylko przescieradlo do prania. Chociaz taki noworodek na poczatek chyba nie sika ogromnych ilosci? Nie mam pojecia :ico_haha_01:

Meczy mnie ta arytmia cholerna znowu :ico_zly: Zwariuje w koncu od tego.. I chyba pierwszy raz w zyciu mialam zgage :ico_szoking: ale napilam sie wody i posiedzialam chwile i przeszlo :ico_ciezarowka:

Przedwczoraj przyjechala moja mamuska z Anglii, przywiozla pol torby ubranek :ico_brawa_01: nieopanowana kobieta hehe, ale sliczne sa, wiekszosc takich wiekszych na kilka miesiecy. Przywiozla nawet buciki Adidasa, a ze nie wiedziala jeszcze jaka plec to mam rozowe i niebieskie :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ja tez kilka rzeczy kupilam na Allegro i od babci mam cala reklamowe wielka :ico_szoking: Chyba czas przystopowac :ico_haha_01: Jak maz zrobi komode to bedzie pranie, prasowanie i zrobie fotke tego wszystkiego :-D

Kurde facet ktory ma nam klasc plytki w kuchni wstrzymuje cala robote i nie wiadomo kiedy przyjdzie :ico_noniewiem: szlag mnie trafi w takim bajzlu zyc :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 mar 2008, 13:18

Tuska, współczuje arytmii, oby nie meczyła Cie za często :ico_sorki: :ico_sorki:
ciuszki na pewno przepiekne, ja nie moge sie doczekac zakupów bo zawsze te nowe sa najładniejsze :ico_brawa_01: chce kupic od razu rozmiary 56 (moze ze 2 sztuki) i 62- po 3-4 sztuki z każdego rodzaju ciuszków. A tak serio to w praniu wyjdzie co pokupuje :-D

[ Dodano: 2008-03-10, 13:19 ]
zjadłam pyszna jajecznice z cebulka i bułeczke z masełkiem i zmykam zaraz na lekcje. Nie wiem w co się ubrac, tak cieplutko na polku :ico_brawa_01:
nie wiem czy potem jeszcze bedę, pewnie jutro dopiero.
Spinka gdzie Ty sie dziś podziewasz? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 mar 2008, 14:50

Hej Kobitki!
Nie było mnie bo robiłam glukozę - te 75 gram i żyję, chociaż przyjemne to nie było i bez cytryny nie dałabym rady tego wypić. Nie zwymiotowałam i jestem z siebie dumna, chociaż od razu głowa mnie rozbolała i cały czas było mi niedobrze, ale przeżyłam, żeby jeszcze wyniki były ok :-)
Potem małe zakupki takie przedświąteczne i do domciu, ale w sumie to cała ta glukoza zajęła mnóstwo czasu, normalnie ponad 2 godziny :ico_szoking:
Teraz biorę się szybciutko za obiadek i muszę jakoś pozbyć się tego bólu głowy (boli nadal), a niunia oczy :ico_szoking: iście mnie nastraszyła, bo zamiast brykać po słodkim ona sobie pospała a ja znowu panikowałam, ale później raczyła łaskawie raz mnie kopnąć, no to się troszkę uspokoiłam.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 mar 2008, 15:04

Hej

A ja byłam pozmywac kotłownię i garaż i znów musze odpocząc :ico_olaboga: , bo jeszcze chcę spacerek zaliczyc :-) A i jeszcze wyciagnęłam stroiki wielkanocne :-D
Ja za sprzatanie wielkie się nie zabieram, bo nie dam rady, pewnie m. zagonię, a porządki wiosenne ( typu okna, firanki itp.) zrobimy po świętach jak już będzie cieplej i może wiecej czasu będzie :ico_noniewiem:

spinka ale Ci dobrze, że ta glukozę masz za sobą :ico_brawa_01: za wytrzymałośc. Ja pewnie pójdę w piątek badania zrobic i w tym glukozę

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 mar 2008, 15:19

Nowa mi to sie wydaje że Ty i tak sporo robisz, mogłaś sobie darować tą kotłownię :ico_nienie:

A podziwiać to ja Was będę po glukozie, ja już zapominam :ico_oczko: Tylko pamiętajcie o cytrynie, bo dla mnie bez to jest nie do wypicia, a jak zobaczyłam to pudełeczko to szok, normalnie tej glukozy było ponad pół kubeczka (jednorazowy plastyk) aż mnie strząchnęło, a laborantka ciągle pytała jak się czuję i jakby coś to żeby od razu mówić, a glukoza kosztowała mnie 3 zł (75 g) a badanie 14 zł.
Biorę się za obiad, ale będę ciągle zaglądać, bo dzisiaj obiad dla leniwych- sosik i kasza gryczana + kapustka kiszona :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 mar 2008, 15:38

Mi już nogi w tyłek wchodzą.
Na szczęście firanki już poprane, poprasowane i zawieszone, zostały tylko 2 zasłony, ale jeszcze się piorą.
Chwilkę odpocznę i biorę się za pyzy bo kartofle już ugotowane , i mięso się rozmraża.

spinka, ja też nie wyobrażam sobie żeby wypić 75g glukozy bez cytryny bleeee
No ale tu ni będę miała takich badań

Marta26, jakoś nie mam sumienia wykorzystywać męża po pracy do sprzątania.
On zarabia pieniążki na dom i też zasuwa w robocie.
A skoro ja siedzę w domu to staram się wszystkim zająć.
Wystarczy że pomoże przy Milanie :ico_oczko:

No te nianie super sprawa, nawet jak chcesz zostawić dziecko w wózku na podwórku żeby sobie popisało, to kładziesz nianie i możesz się zająć porządkami czy obiadkiem w domu.
U nas naprawdę się sprawdziła, no i w sumie aż się zepsuła, dlatego chcemy jakąś nową i już jakąś lepszą

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 mar 2008, 16:44

Wróciłam z podwórka, na spacer nie mogłam wyjśc, bo jakiś durny spaniel stał pod bramką i chyba miał ochote na Torę :ico_zly: wiec pokręciłam się trochę koło domu.
A w piekarniku robi mi się obiadek :-) dziś grilowane mięsko-wołowinka z warzywami:pieczarki, ziemniaki i papryka :ico_haha_01: Sama jestem ciekawa, jakie wyjdzie, bo pierwszy raz robię, ale pachnie smakowicie :-)

spinka, mnie to sie wydaje, że nic nie robię, Normalnie mnie energia roznosi, ale spokojnie uważam, bo boję się o ta szyjkę.

Siunia a Ty się kobieto przepracowujesz :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-10, 15:57 ]
Dziewczyny obiadek miałam pyszny :-) , polecam, smacznie, szybko i co najważniejsze zdrowo, bo grillowane (tylko mogłoby postac dłużej w marynacie).
Teraz chyba pójdę przed tv :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 mar 2008, 17:02

Nowa nie uciekaj jeszcze :ico_sorki:
A jak grillowałaś, napisz proszę. Wybrałam zmywarkę i mam prośbę, jak możesz to zapytaj męża o ten typ dokładnie, niestety mam ją kupić za 13, a że jestem na zwolnieniu od października to i nie za dużo mam 13, więc sugerowałam sie też ceną. To jest zmywarka Bosch SGS44E18EU, tylko najgorzej że nie ma żadnej opinii użytkownika, ale pobór wody i prądu jest ok, a co więcej to może Twój mąż będzie coś wiedział.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 mar 2008, 17:12

spinka pisze:Nowa nie uciekaj jeszcze


Jeszcze jestem, właśnie szpieguję co u :ico_ciezarowka: na innych wątkach :-D

O zmywarę nie ma sprawy zapytam i wieczorem Ci odpiszę :-)

A mój obiadek tzn. wolowinkę i paprykę kroiłam w dosyc cienkie plasterki, pieczarki w cwiartki (bo miałam duże) no i to marynowałam od rana (ale lepsze moim zdaniem byłoby gdyby przez całą noc poleżało), w odrobinie oliwy i mnóstwo przyprawach (jakie tylko miałam w domu) to zapiekałam na blaszce przez ok. 20-30 min. Ziemniaczki podgotowałam troszkę, (bo surowe by się długo grillowały)pokriołam na kawałki dodałam do reszty posypałam żłótym serem i jeszcze chwilkę zapiekałam. I to wszystko

[ Dodano: 2008-03-10, 16:13 ]
A teraz juz naprawdę uciekam przed tv :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość