Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

26 lip 2008, 16:29

Kajunia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_tort:
dLA aSI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAJI 1,5 ROCZKU :ico_tort:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 lip 2008, 12:45

Obrazek

Obrazek

aga0406, dzięki że mnie rozumiesz kobieto!!!
Ciekawa jestem jak minęło spotkanie z koleżnką. Czasem ludzie udają ze nic sie nie stało bo minęło troche czasu od jakiejś feralnej sytuacji. Że niby dawno to nieprawda.... MAm nadzieje ze sie dogadałyście. JA też miałam taką sytuacje z moją koleżanka ze studiów. Ale dzięki naszej- klasie odnalazłyśmy się, pogadalyśmy i teraz jest spoko. Właśnie w środę mamy sie spotkać! Ciesze sie bo przez 5 lat było fajnie, a potem bardzo głupio się rozstałyśmy, ale dopiero po latach zrozumialam że ona bedąć po ciąży, karmiąć piersią i pisząc prace magisterską miała bardzo trudny okres. Więc bez gadania cały żal mi minął do niej!!!
madzia22, jak sie czujesz?? Ciaża sie odzywa??

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

27 lip 2008, 21:40

Dzisiaj byliśmy na zakupach i powiem Wam ze na tych wyprzedażach nic dosłownie nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ze Zbyszkiem już z niemocy normalnie się śmialiśmy wielkie wyprzedaże a na nich wielkie psinco. Ostatecznie zakupiłam jednak dwie pary spodni w sklepie do którego nigdy nie zaglądam tj. Cameiou (nie wiem czy dobrze napisałam :ico_wstydzioch:), mąż dwie pary spodni w Reporterze (ale dopiero w 4 który odwiedziliśmy :ico_puknij: ), a Wojtuli nowe sandałki i koszulkę w Reservedzie.
Radzio właśnie wrócił też z weekendu :-) Także koniec laby.
A Wojtek na zakupach mega szatan to dziecko jest niemożliwe dziś stwierdziłam, ze chyba nam go w szpitalu podmienili :ico_oczko: bo jakoś tak dziwnie się zachowuje do nikogo nie podobnie hihi Leży na podłodze, drze się, w wózku jechać nie chce, a do domu jak przyjechaliśmy to kazał się w wózku wnosić na 3 piętro. Bystrzacha się znalazł!!!

Katelajdka spotkanie przebiegło dobrze. Przeprosiła mnie za wszystko a potem rozmowa już potoczyła się normalnie. Także wszystko jest ok i po staremu. My nie rozmawiałyśmy prawie dwa lata także było co do obgadania :-) Ale cieszę się że jest już ok, bo tak jak piszesz przez głupie rzeczy czasem wiele złego się robi.
Dzięki za zaproszenie na naszej kl. :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 lip 2008, 22:05

Hej

Chciałam tyle napisać, ale dzieciaki się budzą więc lece... :516:

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 lip 2008, 22:30 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 lip 2008, 22:14

aga0406, no, bardzo często tak jest że w tych dużych sklepach to niby wielkie wyprzedaże a tak naprawde nic, albo tylko w dziwnych rpozmiarach. Ale dobrze ze choć kilka rzeczy sobie kupiliście! A te spodnie to dzinsy sobie kupiłaś czy jakieś bardziej eleganckie??
No to dobrze ze sie dogadałyscie z koleżanką!! :ico_brawa_01: Nie ma co urazy w sobie pielęgnować!! Super!!
Tak sobie szukałam znajomych ostatnio w knaszej klasie i przypomnialąm sobie ze Cię nie mam w znajomych, no więc wpisałam imię i nazwisko i proszę!! Byłaś!!
Nawet mamcie znalazłam!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

27 lip 2008, 22:18

Hej dziewczyny!

Dzięki za życzonka!!

Ja też chcę Was na naszej - klasie :ico_haha_02: :-)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

27 lip 2008, 22:19

Hej! Wpadam powiedzieć, że jestem:) Wczoraj blyiśmy u znajomych i nam się tam zanocowało. Wróciłam niedawno ale jestem wykonczona bo Borys słabo spał. Jutro zajrzę rano, wstawię foty i opiszę. A i Karolas jutro poźnym wieczorem wraca z nad morza :)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 lip 2008, 22:22

ellepati, czekam na wieści z imprezy i zdjątka!!
kajunia nie wiem jak Cie znaleść na naszej klasie!!!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 lip 2008, 22:24

Ja tylko na chwilkę się przywitać. Jutro coś naskrobie bo nie mam siły to był szalony tydzień. Mój mężuś wyjeżdża na kilka dni to będę miała czas. :-)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

27 lip 2008, 22:27

katelajdko: wysłałam Ci PW :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość