hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

02 mar 2010, 11:39

WITAM!!!

RITERKA NASZA URODZIŁA!!!! Lenka jest malutka, ale wspaniała, dokładnych informacji na razie nie posiadam :-D Najważniejsze że już po i zdrowo :-D

jagodka24, odpoczywaj ile się da, potem będzie trudniej. I dobrze że trochę się ruszyło z tym katarem, tos się go dorobiła...

zborra, zdjęcie twoich dzieci po prostu mnie wzruszyło. CUDOWNE JEST, opis trochę straszny, ale najważniejsze że finisz pozytywny. Musi boleć żeby było pięknie...Dzielna jesteś Mamuśka!

Ja noc znowu w plecy, obudził mnie masakryczny ból, po prostu nie wiedziałam co ze sobą zrobić, Tymek znowu wiercił ręką koło pachwiny, myślałam że zwariuję, do tego kilka skurczy...Ech.

Dziewczyny czy to jest normalne wg was, że mnie cały dzień i całą noc boli brzuch jak na miesiączkę tylko trochę mocniej? Bo już sama nie wiem co o tym myślęć...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 mar 2010, 11:41

hormiga, myślę, że z tym bólem to dobrze. może w końcu się coś zaczyna otwierać mocniej... :ico_sorki:
kiedy teraz idziesz do ginka?

[ Dodano: 2010-03-02, 10:45 ]
oczywiście wielkie brawa dla naszej pierwszej marcówkowej mamusi!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

02 mar 2010, 11:47

tibby, może masz rację z tym bólem. Następna wizyta za niecały tydzień, 8 marca w poniedziałek, ale marzę by już wtedy być po...Lekarz twierdził, że tej wizyty nie doczekam w dwupaku, ale chyba się mylił...

Brawa dla Riterki, bardzo dzielna była, leżała w szpitalu chyba tydzień, biedna... Dobrze, że już po...Prawdziwa Marcówka!!!! I bez wpychania się w kolejkę :-D :-D :-D
Wg listy moja kolej, ale wiem, że ktoś mnie przegoni, bo nic u mnie nie wskazuje...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 mar 2010, 12:41

hormiga, a jakiś masażyk szyjki czy coś? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 mar 2010, 13:44

hormiga, jak nie wskazuje?????????? u mnie takie bóle jak na @ to zwiastowały wlasnie rozwieranie się szyjki
no chyba ze u ciebei inaczej
może jednak nie dotrwasz do tej wizyty
ja mam kolejna zaplanowaną na 15 mara i tez juz bbym nie chciala na nią isc ale kto wie

gratulacje dla nowej mamuni
troszke sie naczekała ale opłacało sie

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

02 mar 2010, 14:07

jagodka24, mam nadzieję, że to własnie na cos wskazuje, ale nie robię sobie tych nadziei zbyt wielkich...A przy tym mam straszny ból krocza, więc to chyba mały tam trochę napiera.Poczekam cierpliwie może coś kiedyś ruszy :-)

tibby ale masaż szyjki to do gina chyba co? A wizyta u mojego 100zł kosztuje, więc odpuszczę. Pójdę w poniedziałek jak się do tej pory nic nie będzie działo i zobaczymy co dalej...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 mar 2010, 14:11

hormiga, może jakies przysiady wtedy głowka wejdzie jeszcze głebiej w kanał rodny i bedzie naciskac
w jakiej pozycji jest ci najwygodniej????/
a ja nie jestem pewna ale chyba mi sie brzuch obnizyl bo ten pępek mam tak nnisko dziwnie
oczywiscie nikt z otoczenia nic nie widzi bo kogo to obchodzi

no i jak siedze to czuje ze mam go na udach
poprsotu mi sie opiera i wtedy dostaje kopa ze mam sie wyprostować bo księzniczce ciasno

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

02 mar 2010, 14:14

jagodka24, najwygodniej chyba leżąc na boku...Wszelkie siedzenie odpada...
A przysiady ćwiczę podczas zabaw z psem, bo ciągle sie do niego schylam :-D

A skoro tak czujesz brzuch na udach to pewnie opadł, ja też tak zaczęłam opadnięcie mojego odczuwać. Śmieszne odczucie - i jeszcze sprawdź czy jak siedzisz to możesz na nim talerz postawic i nie spadnie - wtedy znaczy że opadł :-D (to tylko moja głupia teoria, u mnie się sprawdza :-D )Możesz też wrzucić tu fotkę, porównam z poprzednią i ci powiem czy opadł...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 mar 2010, 17:05

Dzień dobry:)

Ale mnie tu długo nie było:) Wiem, ze obiecałam że będę pisać bo będę miała laptopa ale okazało się, ze w szpitalu nie było zasięgu :ico_zly:
Na mojej wiosce mam HSDPA a w mieście nonono, ani jednej kreseczki :ico_noniewiem:

No ale... pewnie moja rzeczniczka Wam zdawała relacje;) (nie wiem bo jeszcze was nie czytałam).

To ja się teraz jeszcze sama pochwalę.
Nasza Joleczka przyszła na świat 26.02 o 10:50, miała 57 cm i 3580g i dostała 10 pkt :ico_brawa_01:
Cesarka ze znieczuleniem podpajęczynówkowym to coś najlepszego co mogli wymyślić (jesli o cc chodzi). Cały czas byłam przytomna, słyszałam pierwszy krzyk małej, mogłam ją ucałować zaraz po urodzeniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A o 17 jak już puścił bezwład, pielęgniarka przyniosła mi ją do przytulenia i karmienia (no i Mała wiedziała co się z czym robi :ico_brawa_01: ) Szkoda tylko że siara pojawiała się kropeleczkami i w sumie dopiero dziś w nocy widzę, że dzidzia naprawdę pije :ico_sorki:
Ogólnie jest cudownie :-D JA chodze jak zombi...blada i zmęczona ale szczęśliwa :ico_haha_01:
Mąż pomaga jak może... mam nadzieje że z czasem Jolka wyrobi sobie stałe godzinki karmienia i spania bo teraz jest jeszcze nieprzewidywalna.

Oki...to ja Wam wklejam foto a sama lecę czytać zaległości
Buziaki

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 mar 2010, 17:33

hej!!!
gratulacje dla riterki!!! czekam na jakieś szczegóły!!

Qanchita, kochana...super! gratulacje, mała jest sliczna!
co do pokarmu....słuchaj, nawet jak masz kropelkę to wystarczy! takie maleństwo dużo więcej w siebie nie zmieści. A jak będziesz często przystawiać, to mleko się samo poleje w odpowiednim czasie! widzę, że Jolka też już zasmoczkowana? :-D

i więcej nie napiszę, bo ssak woła! buziaki!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość