Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

27 lip 2011, 11:56

wisnia, fajne foteczki z wakacji! :-) No i widzę tu poważnego kandydata - starszy, tatuaż na ramieniu, łańcuch na szyi FIU FIU :ico_oczko: :-D No a Zuzia rzeczywiście jest duża i wygląda na starszą dziewczynkę :-)

Mój Nikoś to drobniaczek.

gozdzik, Niko śpi różnie, czasem dwa razy, czasem raz. Ostatnie dni śpi po dwa razy, dosyć sporo nawet. Generalnie zawsze śpi przed południem 1-2h. Jeśli śpi po południu to też tak ok. 1-2h, ale mam taką zasadę, że jak do 17 nie uśnie, to Go przeciągam i idzie wcześniej spać, żeby potem się nie tarzał na łóżku za późno :ico_oczko: Przy takiej pogodzie jak teraz to spokojnie dwa razy będzie spał. A jak jest łądnie na dworku, jest co robić to szaleje po południu, a potrafi paść potem o 20. I mama ma wolne :-)

U nas też dziś nieciekawie... 16 stopnia, od rana leje, chociaż troszkę się przejaśniło, więc liczę na słoneczko po południu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 lip 2011, 13:26

U nas jak leje tak leje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
juz sie przejaśniało a to znów zaczęło kapać
a juz szykowaliśmy sie na choc mały spacer :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Bartoszek chodzi spać ok 10 i spi tak 1,5 -2 godz
jeszcze niedawno o 16 spal godzinkę

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 lip 2011, 15:36

Moja Milka śpi raz (ok 2 godzin). dzisiaj jeszcze nie spała. usypianie to dla mnie najgorsza czynność... naprawdę. Może jakby chłopaki zajęli się sobą w tym czasie, ale oni "mamo to, mamo tamto"... zostawiłam więc spokojną milę w łóżeczku, leżała sobie, przewalała się w ciszy i spokoju, ja w kuchni, chłopaki w swoim pok. A Bart po 5 min mi ją wyjął z wyrka i z uśmiechem stwierdził: "wyjąłem ją mamo, bo się obudziła"
:ico_haha_01: Nooo w mordę jeża :)
Idę z nimi na spacer to może na spacerze chwilkę pośpi (bo łazi jak śnięta mucha).

Ja miałam właśnie szczepienie w PL, które siłą rzeczy przepadło. Ale że to mmr to niech sobie czeka :P Mnie się tam nie spieszy mmrką szczepić :ico_noniewiem:

U nas na szczęście nie pada, chyba już się wypadało az nadto przez ostatni miesiąc :P
A ja nawet folii do wózka nie mam :D Tak się do anglii wybrałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

27 lip 2011, 16:36

A mój już drug raz śpi :-)

U nas też już nie pada, całkiem sympatycznie się zrobiło.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 lip 2011, 18:05

my jednak wybraliśmy sie na spacerek najpierw ładnie sie wypogodziło ale to było złudne bo jak tylko wyszliśmy to zaczęło siąpić a ostatnie 30 min spacerku w totalnym deszczu
ale dzieciaki sie wybawiły :-D :-D
jednak zdecydowałam sie i zamówiłam Julci ten komplet na deszcz trochę to uszczupli nasz budżet ale co zrobic
Dzieciaki nie moga siedzieć w domu mysle ze w okresie jesiennym bedzie jak znalazł
bo teraz to mam nadzieje ze jednak sie wypogodzi

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 lip 2011, 22:56

dobra inwestycja :)


No a Milena nie spała dzisiaj. Jak ona ma zasnąć na spacerze jak chłopaki tak ciekawie gadają, krzyczą, biegają?? Potem plac zabaw, to dopiero fun, nie było mowy o spaniu.
Padła prawie jak jadła kolację, ale definitywnie padła w łóżeczku, biedactwo...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 lip 2011, 07:09

Milena nie spała dzisiaj.
:ico_szoking: jest dziewczyna wytrzymała
To pewnie noc całą ciągiem prześpi ?
U nas noc masakra Bartosz tradycyjnie ciągle sie budził ech ja nie iem czy kiedyś ten dzień nadejdzie ze np będą choc dwie lub jedna pobudka bo juz o całej nocce przespanej to nawet marzyć przestałam
czasem wysiadam :ico_placzek:
Do tego Jula sie posikała i od 5 jesteśmy wszyscy na nogach

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 lip 2011, 11:33

nasz różnie śpi.
jedna kimka jest obowiązkowo między 10:30-12. po 1-2h różnie, zależy od dnia i humoru małego.
potem rzadko już ze spaniem, chyba, że jakiś spacer dalszy się trafi. ale to nie zawsze, bo teraz woli iśc na plac zabaw do dzieci :ico_haha_01: pada nam spac po 21 i potem z pobudką jedną w nocy na mleko i kima gdzieś do 8 :ico_sorki:

wisnia, Zuzka fajny pulpecik, rzeczywiscie :-D ale pogoda do kitu, co? :ico_noniewiem:
u nas po wczorajszym pół słoneczku znów dziś pochmurnie i 15 st. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 28-07-2011, 11:35 ]
nasz Tobisio w koncu przekonał się do slowa: "mama" :ico_haha_01: :ico_sorki:
i dale buziaczki na prawo i lewo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-07-2011, 11:59 ]
fotusie dla was:

zabawa z psiakami na ogrodzie:
Obrazek

znów z psem: - bo trzeba się gdzieś położyc po spacerze :ico_haha_01:
Obrazek

wczorajsza zabawa po kąpieli:
Obrazek
Obrazek

tobikowa pomoc podczas porządków - niezbędna! :ico_noniewiem:
Obrazek

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

28 lip 2011, 12:03

gozdzik, może ząbki Bartoszka męczą...Musisz być cierpliwa, a na pewno ten okres przejdzie i będą nocki zupełnie przesypiane :-)
Na pocieszenie powiem Ci, że u nas też nie najlepiej z nockami. Ale ja już do tego przywykłam i nawet nie rejestruje ile razy wyciągam cyca :ico_oczko: bo śpimy jeszcze we trójeczkę, właśnie po to bym nie musiała wstawać. Nikoś super usypia, potem też ładnie śpi w nocy, może raz zjada, może ze dwa, ale nad ranem już się wierci i cyce wydoi do reszty :ico_oczko: Może to też ząbki. Ale ja jestem cierpliwa, wiem, że każdy taki nie najlepszy okres minie i będzie fajnie :-)

No w końcu u nas ładna pogoda, oby się nie spaprało, bo już dość tej deszczowej, paskudnej aury.

[ Dodano: 28-07-2011, 12:06 ]
tibby, super foteczki Tobisia!!!:) Super fajny chłopak Wam rośnie :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 lip 2011, 12:17

U nas wreszcie zaświeciło słoneczko
Pralka szaleje juz drugi raz ale uzbierało mi sie przez te kilka deszczowych dni :ico_olaboga:
choc i tak juz prałam i suszyłam w domu na suszarce bo łazienkę mamy dwa na dwa :ico_zly:
Tibby rewelacyjne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to z pieskiem mnie powaliło :-D :-D
.........
co do nocek tez juz sie przyzwyczaiłam choc sa takie dni ze wymiękam
ząbki faktycznie daja w kość ida nam 4 na górze i na dole
istny zmasakrowany atak
porobiły mu sie takie krwiste bańki :-/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość