Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 sty 2011, 12:59

hej dziewczyny pozwolicie ze sie wtrace
w sprawie wózka
oglądałam ten własnie espiro vector air na żywo i ogółnie jest bardzo fajny bardzo mi sie podoba,naprawde jest leciutki,tylko gondola jest troche wąziutka,mały koszyk,no i przy spacerówce opcja w której można pochylic oparciue wygląda tak że nie opuszczają sie plecki tylko cała konstrukcja coś na zasadzie kubełka i w sumie nie wiem jak to zda egzamin w praktyce ale ogólnie wózeczek super :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sty 2011, 15:47

oparciue wygląda tak że nie opuszczają sie plecki tylko cała konstrukcja coś na zasadzie kubełka
i właśnie to jest chyba na minus, bo dzieciaczkowi nie będzie chyba wygodnie w takiej pozycji np spać? A bardzo mi się ten wózek podoba no i waży tylko 12kg, może wprowadzą jeszcze jakiś nowy model 2011r. i tam będzie opcja rozłożenia całkiem na płasko :ico_oczko:

Własnie wstałam, położyłam się na chwilkę i spałam ponad 2 godzinki, ale od razu lepiej się czuję, bo rano jakaś taka nie do życia byłam :-D

Motylku dla mnie waga też jest bardzo istotna, nie chcę przekroczyć 12kg, ale wizualnie wózek też musi mi się podobać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 sty 2011, 16:36

Mi waga wózka aż tak nie przeszkadza, mieszkając w domu, nie będę musiała go wnosić :-) też chce wybrać taki, który mi się będzie podobał , nio i musi być najlepszy dla dzieciaczka!

markotka, to sobie poleniuchowałaś troszkę :-) Ja w dzień nie potrafię spać, w pierwszym trymestrze mogłam spać całymi dniami, a teraz wcale nie mam takiej potrzeby :-)

Ja czekam właśnie na męża mego, koło 16 miał już się pojawić :-) Muszę mu obiadek przygrzać, a potem na basen się wybieram :-)
W środę mam wizytę...już się nie mogę doczekać, aż zobaczę mojego Małego!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 sty 2011, 16:40

markotka, no własnie ja tez nie wiem jak to sie bedzie miało w praktyce,tak jest ogólnie super i kolorki fajne,obok stał x-lander i wg teg espiro strasznie był ogromniasty :ico_sorki:
a patrzyłas na ten?
http://allegro.pl/treeco-emjot-4-funk-f ... 65148.html

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sty 2011, 16:44

Koroneczko ale ja w nocy spałam tylko 5h :ico_oczko: więc byłam padnięta :ico_sorki: wizyta z usg oczywiście? :-D

aga216, a widzisz, tego nie widziałam, zaraz sobie dokładnie oblukam :-D ten też jest fajny, ale kolorystyka słaba http://allegro.pl/kees-aero-wozek-glebo ... 37392.html

[ Dodano: 2011-01-24, 15:49 ]
patrzyłam jeszcze na tego Implasta, ale to trójkołowiec, ja wolałabym jednak 4 koła http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny- ... 45493.html

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 sty 2011, 16:53

markotka, ja tez wole 4 koła,raczej zdecyduje sie na tez espiro,no chyba ze jeszcze cos mi wpadnie w oko,ja mam mniej czasu,wiec juz niedługo musze zdecydowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 sty 2011, 17:08

Damy radę, na pewno wybierzemy odpowiedni model wózeczka!
aga216, a tak poza tym niezła figurka :-) :-) Sam brzuszek :-) :-)

Markotka ja chodzę prywatnie i na każdej wizycie mam USG :-) :-) Więc mogę troszkę podglądnąć mojego szkraba :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 sty 2011, 17:46

4. Coletto Matteo (12,4kg, obrotowa gondola i spacerówka, adapter isofix, cena 1600zł)
http://allegro.pl/coletto-matteo-gondol ... 54891.html
Markotka ten ma, a raczej miała moja sąsiadka-po prawie 3 miesiącach pękło łączenie to między gondolą a kołami. Reklamowała go i oddali jej pieniądze bo tak chciała. Kupiła go w sklepie internetowym nie oglądając wcześniej w normalnym. Wybrała go ze względu na wagę (która w rzeczywistości była ponoć większa) i isofix.
Implasty są też 4 kołowe.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 sty 2011, 18:06

Koroneczka, oj nie kochana,rozrosłam sie duzo w biodrach i pupie,w sumie przytyłam juz 9 kg,a wszystko w biodra poszło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sty 2011, 20:23

w sumie przytyłam juz 9 kg,a wszystko w biodra poszło
nie widać :ico_oczko:
raczej zdecyduje sie na tez espiro
ja chyba też, napaliłam się na ten wózek trochę, a na stronie espiro widziałam, że mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, więc tak sobie pomyślałam, że gdyby ta spacerówka kubełkowa byłaby jakaś nie bardzo dla dziecka, to by tej opinii nie mieli :ico_oczko: tak sobie wydedukowałam :-D poza tym teść odetchnie z ulgą, bo wózek tańszy od tego, o którym wcześniej myślałam o 600zł, bo teść nam sponsoruje wózek :ico_oczko:

Murchinson nie kupiłabym wózka w ciemno, bez obejrzenia na żywo i pomacania :-D ale najważniejsze, że firma uczciwa i oddała kasę, a felery wszędzie się niestety zdarzają :ico_sorki:

Koroneczko ja też chodzę prywatnie i też mam zawsze usg, co mnie bardzo cieszy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość