Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

02 sie 2011, 11:21

kAROLINA JA MAM TO SAMO Z BOLU MI SIE WLOSY NA GŁOWIE JEZA, PRZY TYM MAM PARCIE NA ODBYT . TU WIEM ZE MOJ SYN MA WIEKSZA GLOWKE ALE AZ TAKI BOL? CHYBA ZE TO SKURCZE PRZEPOWIADAJACE DOPIERO 4 MAM WIZYTE
to chyba nie są skurcze zresztą ja dziś do lekarza idę więc zobaczę co i jak ale wczoraj myślałam że dostanę kota muszę zając się dziećmi i powiesić pranie i się wykąpać bona 14 do lekarza.


Ninka ja na plecach już dawno nie śpię tylko na bokach z taka poduszką rogalem.

odezwę się po powrocie.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

02 sie 2011, 11:21

nina ja też nie mogłam leżeć na plecach, bo było mi duszno :-/

Włosy chciałam umyć w zimnej, dle Małż marudz, że znowu będzie problem z zatokami :-/ a spłukać moich włosów bez bieżącej wody :ico_olaboga: Jak nie naprawią to skoczę do teściów popołudniu jak Ł wróci:-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

02 sie 2011, 11:42

ja zazwyczaj na plecach spałam, albo na brzuchu. Na brzuchu to już od dawna nie mogę, ale na plecach, to dopiero kilka dni, może tygodni. Nawet jak siedzę tak na w pół leżąco to muszę poduszkę pod plecy podkładać... głupie jakieś.
Dziś też mam wizytę ale dopiero o 19.20. Pewnie ustalimy z lekarzem termin wywoływania na następny tydzień, a ja nie chcę wywoływać. Tak bardzo bym chciała, żeby się samo zaczęło :ico_sorki:. No ale cóż jak się dzieciak uprze, to trzeba będzie go siłą wykurzyć :ico_noniewiem:. I tak wszyscy się dziwią czemu nie leże w szpitalu. No ale po co leżeć jak się dobrze czuję? Nie rozumiem... u was po terminie od razu kładą do szpitala czy jak? :/

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

02 sie 2011, 11:48

u was po terminie od razu kładą do szpitala czy jak
ja dwa razy leżałam na wywołaniu w szpitalu na patologi ale dopiero jak byłam tydzień po terminie to mnie położyli a tatko tylko na ktg jeździłam

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

02 sie 2011, 11:49

Z tego co wiem u nas nie :-) przychodzi się na ktg i badania i tak hop siup nie wywołują i do szpitala nie kład:-)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

02 sie 2011, 12:05

CleoShe ja z Chorley jestem, niedaleko Manchesteru :) Niestety mam kawalek do polskiego sklepu a jak ostatnim razem bylam to nie mieli tego :/ A nie wiesz moze jaki bylby angielski odpowiednik? Bo ja nigdy tu czegos takiego nie uzywalam, mam jedynie jakis plyn do higieny intymnej, niby czyszczacy i lagodzacy ale to tyle..
Nina ja tez nie moglam spac na plecach i to dosc szybko, bo mnie dusilo..
In.your.mouths jestes jeszcze mloda dlatego bardziej sie nimi przejmujesz, a oni to dodatkowo wykorzystuja.. Ja bym ich olala, wiem ze to nie proste ale nie daj po sobie poznac ze Cie boli to, co robia i nie dasz im wtedy tej satysfakcji.. A Twoj narzeczony powinien Cie wspierac i kurcze postawic sie im, jak tak moze Cie zostawiac sama na ich pastwe? :/
Hyhy czas leciec bo Oliwierek sie cycka domaga :D Pozdrowka laski

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

02 sie 2011, 12:43

martuśka proszę nie pisz dużymi literami

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 sie 2011, 13:09

Cześć dziewczyny :)

Co do spania na plecach czy brzuchu czy boku lewym, prawym... mi w każdej pozycji jest okropnie niewygodnie.. już mam dość. Strasznie męczą mnie noce.. jeszcze bardziej niż funkcjonowanie w ciągu dnia.. poważnie.
Ale faktycznie leżenie czy spanie na plecach jest niemożliwe bo mam wrażenie, że mały ugniata mi wszystkie narządy i ciężko mi oddychać.
W ogóle u nas upały są ostatnio i duchota chociaż okna pootwierane z dwóch stron mieszkania i niby przeciąg powinien być, ale nie ma :/
CleoShe ja z Chorley jestem, niedaleko Manchesteru :) Niestety mam kawalek do polskiego sklepu a jak ostatnim razem bylam to nie mieli tego :/ A nie wiesz moze jaki bylby angielski odpowiednik? Bo ja nigdy tu czegos takiego nie uzywalam, mam jedynie jakis plyn do higieny intymnej, niby czyszczacy i lagodzacy ale to tyle..
U mnie to jest już bardzo dużo polskich sklepów i praktycznie wszystko można w nich dostać, ale wiadomo, że w Londynie największe skupisko Polaków więc i towaru dużo.
Ja po poprzednim porodzie nic nie stosowałam, tzn oprócz płynu do higieny intymnej tego "femfresh" a nacięli mnie i 2 szwy miałam, ale jakoś nie było to nieznośne. Wiem też, że dobry jest ten płyn do higieny intymnej "Vagisil". Odpowiednika Tantum Rosa nie znam tutaj :ico_noniewiem:

Ja za godzinę na wizytę z położną będę jechała i tak powoli się szykuję.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 sie 2011, 13:22

CZeslaski. Nooo Nina ja myslałam, ze cos działasz a Ty dalej sobie na luzaka chodzisz :ico_oczko:
U nas nareszcie dzien bezdeszczowny i nareszcie słoneczny. Wczoraj bylismy na pierwszym spacerku i Majunia spisała się na medal - spała!!!!! Dzisiaj idziemy po Kubusia do żłobka bo jest fajnie i cieplutko. Ciekawe czy sie ucieszy :ico_oczko:
Dzisaj w nocy Maja troche marudziła i stekała ale niewiem od czego ... nic takiego" specjalnego " nie jadłam..... choc powiem wam,ze mam straszną ochotę na pepsi :ico_wstydzioch:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

02 sie 2011, 15:54

no witam - ja już po wizycie mała waży 3 kg ma malutką głókę bo na 35tydzień i 3 dzień całe 9 centymetrów za to nogi ma długie bo na 39 tydzień a brzusio na 36 tydzień i 1 dzień.
Szyjka jeszcze 37mm zamknięta więc jeszcze sobie poczekam. Za tydzień 10 -tego mam ktg i lekarz powiedział że pomasuje troszkę tą szyjkę i porusza :ico_szoking: wiem jaki to super ból ale może dam jakoś radę. Wg opinii mojego gina powiedział że miło by było gdybym urodziła do 20 sierpnia wtedy najlepiej jest dla dzidziusia i mamy.

A bóle które mam to niestety napieranie główki na szyjkę. Bo mała jest już wstawiona w miednicę bo lekarz mi powiedział że mam szerokie ujście miednicy już po tej dwójce dzieci.

Zirafka prawda że jak człowiek czegoś nie może to mu od razu się tego chce. Ale ja po 2 tyg rozgazowałam troszkę coli i wypiłam pół szklani i jakoś nie było ekscesów więc może i tobie ujdzie to gładko.
Ja tylko raz zrobiłam sobie jazdę z selerem :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość