szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 12:02

Maja nie ulewa wogole, pokarmu mam duzo, troche bez sensu jakbym musiala podac jej butle :-/
No zgadzam się. Skoro jest pokarm to szkoda byłoby kupować mleko sztuczne i to dawać. Oby jednak mała na ważeniu okazała się cięższa. Ale może na innych wagach była ważona ?? Bo to też pokazuje różnice.Mnie waga z która położna środowiskowa przyjechała pokazała co innego a inna wagę pokazała ta co mieli w ośrodku.
Moja z czasem w domu domagała się częstszego jedzenia co max 2 godzinki ale to każde dziecko inne jest .
Daj znać jak będziecie po wizycie .
powiedziała że jeśli nie mam usg to badanie praktycznie jakby nie istniało
Mnie ta lekarka wtedy też Lile zbadała tak na oko bez żadnego usg .
Więc nie wiem po co tak straszyć rodziców jak lekarz nie jest pewien na 100 %
zauważyłam kilka dni temu ,że główkę na 1 stronę ciągle trzyma
Moja też długo tak miała że aż głowa się jej odkształciła. Ale przekręcałam ją często,podstawiałam coś by się na tą zła stronę nie przekręcała i jest wszystko ok a główka jest równiutka teraz. Ale nikt mi wtedy nie zwrócił uwagi że to może być jakieś napięcie mięśniowe. A lekarze widzieli to i ja pytałam kilka razy .
dostałam zdjęcia z sesji na poprawę humoru :-D
To czekamy czekamy.
I bardzo się cieszę że ta diagnoza okazała sie błędna.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 12:34

Betina super wiesci :ico_brawa_01:


My wrocilismy z przychodni i Maja w dwa dni przybrala 90gram :ico_haha_02: :ico_brawa_01: czyli wsumie brakuje jej 20 do wagi urodzeniowej, takze super :ico_brawa_01: :-D
W nocy jeszcze przez tydzien mam pilnowac zeby jadla tak co 4 godziny, takze luz :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 14:17

My wrocilismy z przychodni
No to super wieści . Oby tylko lepiej było.

Ja niedawno wstałam z drzemki. Mała wstała więc i ja . Deszczyk się u nas pojawił i trzeba siedzieć w domu. Nie wiem czy mąż ma jakieś plany ale raczej nie i nie chcę się nastawiać (dziś mam urodziny) więc pewno po obiedzie jak on pojedzie do domu rodzinnego to pójdę z Lilą do sąsiadki poplotkować i pogadać o dzieciach jak zwykle.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 15:27

Betina ja karmię sztucznym. Uff to dobrze, że nie jest tak źle u Madzi z bioderkami.
Leona to już poprawa jest super.
Dziewczyny, czy macie sposób na brzuszek po ciąży miałam nadzieję, że to macica jeszcze obkurcza się, ale byłam u ginekologa i macica już jest obkurczona a brzuszek został po ciąży. Odchudzać nie mogę się, bo mało ważę, 2 tygodnie po porodzie ważyłam jeszcze mniej a brzuszek był :ico_zly: Teraz udało mi się przytyć, ale co z tego jak brzuszek mam ciążowy. Mało przytyłam w ciąży, a czy tak w brzuch poszło.ah.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 16:01

hej,
Mały śpi więc szybko napiszę co u nas.
Mały cały czas wisi mi na cycu , wydaje mi się że ma kolki bo często prostuje nóżki i płacze. Dzisiejsza noc była w miare ok . Za to w dzień dał mi popalić większość dnia spędził u mnie na rękach.A strasznie zgryzł mi sutki.Mąż cały ten tydzień ma wolne , ale lata i załatwia sprawy w urzędach związane z u rodzeniem maleństwa[ tak na marginesie to masakra że tak utrudniają i tyle bieganiny przy tym współczuje samotnym matkom które same muszą wszystko załatwiać]a tak po za tym to dużo mi pomaga przy małym i wogóle w domu bo ja jakoś nie mogę się zorganizować i jednym słowe nie radze sobie. Dziś to z bez silności aż się popłakałam :ico_placzek: W dodatku dopadł mnie mega katar i od tego głowa mi pęka.Przepraszam że wpadłam tylko ponażekać . Za to zakończe optymistycznym akcentem. Mój starszy syn stanął na wysokości zadania i mi pomaga przy małym przynosi co trzeba prubuje zabaiać jak płacze, jak mu powiedziałam że bardzo mu dziękuje że mi pomaga odpowiedział
- Mama przecież jestem starszym bratem więc muszę pomagać :ico_haha_02: s
a jeszcze wkońcu zdecydowaliśmy się że nasz malutki słodziak będzie miała na imie Antoś . Zdjęcia wstawie jak zgram z telefonu.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 16:02

Dziewczyny, czy macie sposób na brzuszek po ciąży
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że to chodzi o to że mięśni nie ma . Odchudzanie niekoniecznie pomoże tylko jakieś ćwiczenia na brzuch by go ujędrnić.
ja karmię sztucznym
Ale nic a nic nie miałaś w piersiach pokarmu? Bo on tak szybko nie zanika choć by był problem z karmieniem .
Ja mała karmiłam 9-10 miesięcy i mimo odstawienia to po ponad pól roku gdy nacisnęłam pierś leciało z niej .

Mąż pojechał do miasta coś załatwić. Znajomej nie ma w domu więc kisimy się. Zrobiłam Lilci paznokcie i teraz biorę się za swoje.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 16:05

Lala dla każdej z nas dziecko wywraca wszystko a kolejny dzidziuś w domu to już w ogóle. Ale daj sobie troszkę czasu . Za jakiś czas wszystko się unormuje, mały będzie rzadziej jadał i będzie dobrze.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 16:15

Hej!

Jesteśmy w domku!

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 16:39

Małgorzato uff to dobrze, że już w domu.
Lala daj sobie czas. Ja płakałam już w szpitalu, każda z Nas ma gorszy dzień. Moje początki też były ciężkie a mam tylko jedno dziecko. Dasz radę. :ico_pocieszyciel:
Szkieletorku miałam pokarm, mały źle chwytał, za mało przybierał na wadze i ulewał moje mleko w bardzo dużych ilościach, a ja ze względów już zdrowotnych nie mogłam trzymać się diety dla mam karmiących i bezglutenowej. Od piersi miałam ciągle temperaturę byłam tym stanem wykończona i po 3 tyg zaczęłam brać tabletki na zatrzymanie laktacji.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 17:49

Jesteśmy w domku!
Jak sie czujecie ?
Ja płakałam już w szpitalu
U mnie też łzy się lały.Mimo że pokarmu miałam co nie miara, mała dobrze się miała, spała dużo i było idealnie to na drugą dobę w szpitalu sama nie wiem czemu płakałam jak bóbr a w domu to tym bardziej bo dobijało mnie to że tyle do zrobienia, do tego dzieckiem się zając ,czasu dla siebie zero a o zmęczeniu nie wspominając. Płakałam też często ale z czasem się zorganizowałam jak każda z nas i jest dobrze.
Od piersi miałam ciągle temperaturę byłam tym stanem wykończona i po 3 tyg zaczęłam brać tabletki na zatrzymanie laktacji.
A to ja chyba nie wiedziałam dokładnie co u was było.
Niestety czasem bywa i tak że się nie da karmić.
Moja też ulewała w szpitalu przez 3 dni a potem już nie . U mnie ulewała z nadmiaru pokarmu bo mnie się lało bez ssania nawet.

Od nas właśnie poszła znajoma .Wpadła ona do nas z córcią .Dziewczyny szalały okropnie że teraz głowa mi pęka ale bawiły się dobrze nie ma co. Zaraz idę zrobić kolację dla Lilci

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość