Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 paź 2007, 20:46

Hej i mi na wszystko brakuje czasu... wciaz mam cos do roboty ale tak to jest przy dwojce dzieci... do tego od jutra zaczynam robic rozliczenia w domu dla firmy... mala tez od soboty strasznie marudna, na dolnych dziaslach zrobily jej sie wybrzuszenia, a wiec lada moment ujrzymy pierwszy zab... wszystko na to wskazujue bo budzi sie z krzykiem, kiepsko spi, ciagle cyc i maruuuuuuuudna ze szok... jutro pojde z nia kontrolnie do lekarza

co do @ ja jeszcze nie mialam i jakos mi sie nie spieszy :-)

pozatym pochwale sie ze dzis mala po raz pierwszy przewrocila sie z brzucha spowrotem na plecy - ale fajnie, spodobalo jej sie... zreszta ona w ogole nie lubi lezec na plecach, zaraz przerwaca sie na brzuch.. glowke trzyma swietnie, ale noszona na rekach troche jej zwisa... pracujemy nad tym

a ja dzis mega padnieta.. zaraz sie klade, wzielam leki bo czuje ze cos mnie bierze

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 paź 2007, 21:58

dziewczyny patrze na te zdjecia w podpisach i az dech zapiera ,takie sliczne mamy szkraby :ico_brawa_01: mi tez na wszystko czasu brakuje....a dzis kolega do mnie,ze chyba teraz dduzo filmow ogladam,bo mam czas :ico_puknij: na poczatku ogladalam,ale teraz juz nie zawsze moge hi hi Frydza fajny pomysl ze slonikiem...ja mialam sie dzis z kumpela spotkac,ale sie pochorowala i jutro wpadnie ...mam nadzieje,ze u niej ok ,bo mowila,ze ja na wymioty bierze :ico_oczko: a jej maz marzy o 3 dzieciaczkow :ico_oczko: na razie nie maja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 paź 2007, 22:37

No to aby zafasolkowała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A do mnie przyjezdza kolezanka z piaskownicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w srodę. Tylko na 3 dni, no ale chociaz tyle. Układam program zwieania :-D Niech ma ładne wspomnienia o Warszawie i Polsce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 paź 2007, 23:01

hej
myslalam ze juz nie wpadnie wieczorkiem... ale adas utknal w korkach, leos spi. tesciowie zaczytani wiec co tam hihihi
bo ostatnio jestem maniak netowy... jak wejde po wstaniu to za pozno wybieram sie z leosiem na spacerki.. i czas umyka hihi
z kolei popoludniu adas wraca i zamiast z nim pogadac to siedze na necie i tt
a jak on sie polozy spac..... to hmmm trace wspolne zasypianie, pogaduchy do poduchy, przytulanki hihi no i ide spac bardzo pozno.. potem spie do poludnia i tak w kolko.. cxyt brak organizacji, czasu itd
wkrotce leos bedzie duzy, i wymagakl bedzie wiecej uwagi i moje siedzenie na tt sie ograniczy,. zwlaszcza ze ja do zorganizowanych ospb nie naleze hihi wiec bedzie ciezko
no ale do rzeczy,..

frydza kochana z ciebie osobka... taki slonik napewno bedzie trafnym i slodkim upominkiem dla k@tki@

alinko... no twoj kocur zasluzyl na porzadne wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hihi
no ale nie od dzis wiadomo ze faceci to eksperci od wszystkiego hihi u nas najlepsze haslo tatusia na marudzenie leocia: MOZE NIE DOJADL, teraz stalo sie juz slynnym zartem hihi
alinko ja nie dokarmiam juz leonka. podalam butelke tylko dwa razy , w sr i czw w ub tygodniu.. jak na razie cycki znow sie sprawuje na medal hihi
poza tym ze w nocy leos ma czestsze pobudki
no ale ja sie wysypiam wiec na razie nie ma sensu podawac butelki
wstajemy ok 11.
jak nie pracuje i moge pospac rano to daje rade.. nawet kumpele pytaja mnie z zezdzwiwieniem czy sie wysypiam bo nie wygladam na niedospana i zmeczona hihi leos mnie osszzcedza mimo wszystko hihi

alinko super ze udala sie wyprawa do kina... nie wiem czy moj leos dalby nam poogladac caly seans.. w kinie ciemno. (czyt nudno)
jak on w kosciele sie zlosci.. a po wyjsciu od razu spokoj...
ech ciekawski moj maluch hihi

madziu my planujemy na sylwka impreze do rana hihi
moi rodzicie nie chodza na sylwestra wiec mama z przyjemnoscia zaopiekuje sie leosiem
bedzie juz na tyle duzy by dostac butelke mleka hihi wiec mama niepotrzbna hihi
my marzymy o takich tancach calonocnych..strasznie sie stesknilismy hihi bo my imprezowicze na maxa bylismy hihi
na razie nie mamy nic. ale moja siostra z chlopakiem szukaja cos niedaleko naszego miasta.. niewzne gdzie. wazne z kim..
sylwek sprzed dwoch lat.. byl najbardziej szalony .. marzy mi sie powtorka hehe
moze jeszzce ibnych znajomych zaciagniemy
wtedy ekipa byla niemala hehe
moje siostry wariatki hihi i obowiazkowo spiewy na scenie z kapela .. ogorek ogorek .. zielony ma garniturek
i fantazja jest od tego aby bawic sie na calego hihi
pokaze wam potem zdjecie z sylwka z moimi siostrami hihi
ja mialam fryz a la ice ventura hihi
jak milo powspominac hehe

magda26 pisze:Kurcze wiecie co dopiero jem sniadanie jakos czasu nie bylo

madzia to do ciebie niepodobne :ico_szoking:

lucy[/b] to prawda ci pisza dziewczyby, wiudac nasz na nia duzy wplyw i darzy cie zaufaniem skoro tobie jednej sie zwierzyla o swoich kolopotach i myslach... takze badz z nia i wspieraj ... napewni duzo jej to pomoze... trzymam kciuki ... strasznie przykra sprawa

kurde napisalam tego posta 3 godziny temu. i skopiowala przed wyslaniem..
dopiero teraz przegladam tt i widze ze cholera nie ma.. hihi
dobrze ze nie kopiowalam nic innego.. ufff i mozna go odzyskac hihi
ja jestem znow na tt, bo leos zasnal wlansie, adam pojechal z ojcem do kolegi po odbior super polskich pysznosci podanych mu przez moja mame
a tesciowa sie prysznicuje hehe

zapomnialam sie pochwalic ze bylam dzis na zakupkach hihi
u was tez sa teraz wyprzedaze??
w h&m wiele rzeczy za 1 i 3 finciaki hihi
kupilam rybaczki jeansowe z 20 na 5 f hihi czapke za 1f, chuste na wlosy za 50 penow hihi
takze czad
a leosiowi kapciuszki mikolajki hihi
tesciowa tez happy bo ma krotkie palce i udalo jej sie znalezc w h&m skorzane rekawiczki za grosze hihi
ktora z wiekszych miast, to ma okazje.. hihi juli, kamila, alinka, madzia ... hmmm\
nie wiem ktora jeszzce bywalczynia h&m hihi

Juli pisze:Aaa!! Tez zaczał chwytac swoje stopki


juli ale fajowo!!! ja tez chce zeby leos zainteresowal sie swoimi stopkami hhi
no dobra wiem :ico_wstydzioch: wszystko w swoim czasie hihi

avisek brawa dla malej za postepy :ico_brawa_01: leos opanowal przewracanie sie na plecki.. ale z pleckow na brzuszek nie potrafi hihi
no to czekamy na kolejnego czerwcowego zebala hihi
kuruj sie... moze chorobsko cie ominie.. oby... hihi


alineczka.. super ze odwiedzi cie psiapsiola hihi pokaz jej tez shopping centre hihi niech ma mile wspomnienia hehe

moze teraz post pojdzie...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 paź 2007, 23:27

Witam wtam
postaram się krótko bo jakos nie mam weny.
Mój Tomus też zrobił się przekochany. On non stop sie śmieje... do wszystkich i do wszystkiego.. :-D
Na basenie super. Już potrafi pieknie nóżkami pracować. Ale faza mówie wam... cały czas macha nogami jak stary. Tylko przy nurkowaniu jeszcze płakunia, ale wierze że i nad tym popracujemy i będzie dobrze.

Później u lekarza bylismy i szczepienie. Tomek był baaardzo dzielny i nawet nie jękną ani sekundki. Dostał od pani lekarki naklejke w książeczce wzorowego pacjenta!!! mamusia dumna że hoho.

Mój maluch waży niewiele bo 6800g ale mimo to jest w normie tylko po prostu jest z tych szczuplejszych. No ale w sumie to nie ma po kim byc grubszy.

Po tych wrażeniach spał dwie godziny. a później na noc tez pięknie sam usnął. Ach w takie dni to chce się żyć. No prawie... bo mam mały problem, ale o tym juz nie będę pisała. Jakoś to będzie.

Ach zapomniałam napisać, że Tomek na basenie dziewczyny podrywał hihi. Normalnie jedna taka Madzia była (4 miesiące) i jeszcze druga martyna (5 mies) i do obu tak sie uśmiechał, że ja normalnie lałam :-D . To było niesamowite jak on to śwadomie robił. Normalnie patrzył im w oczy i szczerzył dząsła a one nie były mu dłużne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 paź 2007, 23:52

kamila tomus super dzielny, zasluzyl na pochwaly hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 paź 2007, 00:00

Po tych wrażeniach spał dwie godziny. a później na noc tez pięknie sam usnął. Ach w takie dni to chce się żyć. No prawie... bo mam mały problem, ale o tym juz nie będę pisała. Jakoś to będzie.
ciesze sie ,ze masz tyle radosci ,ale i problemami mozesz sie podzielic,wiesz,ze chetnie pomozemy :ico_pocieszyciel: widze,ze Tomus niezly podrywacz rosnie....powiem wam ,ze moj tez strasznie kochany...duzo sie usmiecha ,nie raz marudzi,ale on chce po prostu uwagi,a matka przy kompie siedzi :ico_zly: wystarczy sie odezwac,a on juz caly szczesliwy...nawet na spacerku dzis cala droge gaworzyl i sie do mnie usmiechal,przeslodki jest :-D po kapieli zrobil kupe .co mu sie nie zdarza,pewnie po deserku :-D ale wygladala normalnie ,to chyba ok? co? bo to dzis 2 -ga kupa,a zawsze robil jedna rano :ico_noniewiem: i troszke na noc dalam mu tego kleiku ryzowego z moim mlekiem,ale tylko kilka lyzeczek,to jest taka angielska kaszka dla dzieci hi hi mysicie,ze ok? bo juz sama nie wiem co dawac i ile...a on sie caly rwie do jedzenia ....ok juz nie zanudzam .....

Madziorka ja mam tak jak Ty ...zero organizacji... :ico_olaboga: codziennie cos obiecuje sobie i nie robie :ico_puknij: spie za dlugo i za pozno sie klade :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 paź 2007, 09:10

ech napisalam posta i skasowalo :ico_zly:
Witam wszystkie dzieci cudowne i dla Tomusia Kamilki za podryw :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 paź 2007, 09:32

Ja tylko się przywitam bo mala siedzi mi na klanach i kręci się jak szalona.
Idę z maluchami dzisaj do mojej psiapsióly na kawkę.Za miesiąc rodzi a ja nie widziałam się z nią chyba ze trzy miechy.

Miłego dnia

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

30 paź 2007, 09:34

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: napisałam mega długiego posta i mi go wcięło, jestem wściekła

Kamilko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tomusia za dzielne szczepienie

Juli to wam sie przygoda z motorem trafiła

Madziorka no to zapowiada sie szalony sylwester

Alinko dobre i 3 dni, nacieszycie się sobą i poplotkujecie

A Emi ładnei dziś spała, obódziła się o 4.30 zjadła i po 15 minutach już spała. pobódka o 7 znowu amciu a teraz popgaduszki z misiami w łóżeczku.

[ Dodano: 2007-10-30, 08:35 ]
tego też mi zjadło ale na szczęście go skopiowałam :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-30, 08:36 ]
Emilka pogadała z misiami a dokładnie podarła się na żyrafa Mundzia i śpi :-D

[ Dodano: 2007-10-30, 08:49 ]
kilka zdjęć Emilki

Obrażona dama:

Obrazek

Obrazek

Zabawa z Zuzią:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość