Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 mar 2008, 17:28

A ja byłam na podwórku, pochodziłam troszkę i teraz chyba skończę obiadek szykować, wieczorkiem zajrzę.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 mar 2008, 19:53

NOWA, no to naprawdę pyszny obiadek dziś zrobiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

spinka, ja chyba podobną zmywarkę sobie upatrzyłam choć chciała bym Ariston żeby do lodówki pasowała, no ale co za różnica jaka firma, Boscha też są super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 mar 2008, 10:09

Hej :ico_ciezarowka: witajcie, gdzie sie podziewacie śpiochy :-)

U mnie pięknie słoneczko świeci, ptaszki śpiewają, prawdziwie wiosenna pogoda :ico_brawa_01:

A ja standardowo pobudka o 5 do kibelka :-) i dospałam ledwie do 7.30, ale czuję się nieźle. Niestety dziś chyba nic konkretnego nie porobię, od rana dokucza mi strasznie to spojenie i krzyż :ico_olaboga:
Ale dzidzia fika więc u niej chyba wszystko dobrze, a to najwazniejsze :-D

A co tam u was kochane słychac?

[ Dodano: 2008-03-11, 09:13 ]
Spinka ta zmywarka to jak najbardziej moze byc :-) . M. mówił, że to bardzo dobry model tzn. dobre parametry itp. Wiec chyba dokonaliście fajnego wyboru :ico_brawa_01: teraz tylko kupic i zacząc uzywac, zobaczysz, że za jakis czas powiesz, że życia bez zmywarki sobie nie wyobrażasz :ico_haha_01:

Siunia obiadek owszem był pyszny no i jak m. smakował :ico_haha_01:
A dziś mam cos ochotę na słodko, zaplanowałam ryż zapiekany z jabłkami, a jak mi się zechce to jeszcze zupkę jarzynowa ugotuję :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 mar 2008, 10:17

Hej rybki ja juz zjadaąłm kanapeczke z dzemem :-D wstawiłam pranie, teraz sie ubiore i do sklepu pojde. dzis ide na lekcje juz o 12-tej. Byla u mnie sasiadka pozyczyc kabel jakis do sily (beda drzewo ciac na cyrkulatce) ale ja zbylam,, niech gada z M. przeciez nie bede latac po piwnicy i szukac w tych jego wertepkach. M. mowi ze im nie chce pozyczyć bo to nowy kabel ,a oni strasznie nieuważaja, jak cos pożyczą to zawsze zniszczą albo w ogóle nie oddadzą. No i teraz mały dylemat co z tym fantem zrobić, nie mam ochoty wydawać kolejnej 100 na kabel potem jak oni ten np. przez nieuwage przetną (bo swój właśnie tak załatwili). Co byście zrobiły? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 mar 2008, 10:17

Widzę, że nikogo nie ma, nie ma z kim poklikac :ico_placzek:

To uciekam na kawkę i do ksiązki :-) (wczoraj zaczęłam czytac super książke)

Wpadnę potem, może będzie Was wiecej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 mar 2008, 10:18

siunia, ja póki nie byłam w ciązy to też sie zajmowałam wszystkim w domu własnie dlatego że m. pracuje . Ale teraz mi duzo pomaga, okien nie tykam, jak raz powiesiłam tylko firanke to mnie nakrzyczał bo karzdy mu mówi że w ciąży mi nie wolno :-D i gary zmywa często bo widzi że mi przy tym kręgosłup wysiada- naprawdę umieram przy zlewie, psychicznie i fizycznie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-11, 09:19 ]
NOWA, hej, czekaj. ja jestem!
Ja zaczełam ostatnia część pottera

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 mar 2008, 10:24

Hej Marta to chyba zależy w jakich "stosunkach" z tymi sąsiadami żyjecie.
U nas raczej sąsiedzi życzliwi, zdarza się, że cos od nas pozyczają (lub odwrotnie), ale raczej oddają w takim stanie jakim wzięli.
Ale jak m. w domu nie ma , to ja mówię, żeby sobie przyszli jak będzie, bo ja nie wiem co , gdzie on trzyma. No i mam problem z głowy :ico_haha_01:
Dobrze zrobiłaś :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-11, 09:44 ]
Hihi :-) ja wczoraj dostałam ochrzan od m. za ten garaż :ico_olaboga:
Ale nie wiem, czy to nie jest przypadkiem przyczyna moich dzisiejszych bólów :ico_puknij:

Normalnie jak nic do wymiany się nadaję :-D

Marta26 pisze:Ja zaczełam ostatnia część pottera


A ja czytam "Czynnik krytyczny" Robina Cooka, bardzo lubie jego ksiazki, w ogóle lubie thrillery medyczne :-)

[ Dodano: 2008-03-11, 09:45 ]
Dobra spadam, bo tt zaczyna mnie denerwowac :ico_zly: zezarło mi posta :ico_zly:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 mar 2008, 10:48

Cześć Dziewczyny!

Ja normalnie nie mogę znowu mnie nachodzi senność jak w 1 trymestrze :ico_olaboga: Ale A. mnie dziś zbudził, bo razem z teściową robi kiełbasę na święta (swojska, a ja zadbałam o to żeby była odpowiednio chudziutka) i podobno miałam coś pomóc,ale w sumie to tylko tam stałam z nią, bo nie dałam rady, normalnie zero sił :ico_szoking:

Nowa dziękuję bardzo, rozwiałaś moje wątpliwości :ico_sorki: A co czytasz?

Marta trudna sytuacja, bo podobno z sąsiadami trzeba lepiej niż z rodziną żyć, bo potrafią skutecznie zatruć życie. Ale jakoś może sie uda wam wykręcić :ico_noniewiem:

Mnie żebra bolą, pewnie niunia wlazła pod spód i ciśnie mnie :-)

Nowa ja też uwielbiam wszystko co medyczne, Ostry dyżur wykłócałam się z rodzicami o telewizor, ale obejrzałam każdy odcinek. Thrillery medyczne pochłaniam, tylko jakoś ostatnio nic mi w ręce nie wpadło. W ogóle programy medyczne i filmy to juz całkiem, ale ja kiedyś marzyłam o medycynie i to bardzo....

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 mar 2008, 11:03

wkurzył mnie tt i poszłam do sklepu.
z tymi sasiadami to mamy problem, to jest jakas daleka rodzina M. no i sa dziwni .potrafia wejść nam na podwórko jak nas nie ma i sobie "brać" rózne rzeczy- dla mnie to jest kradzież bo nam o tym nie mówia i nigdy nie oddają. Już dwa razy M. widział u nich coś z naszego podwórka. Kidyś wzięli nam ok 3-4 takie długasne deski, którymi zakładamy miejsce na miał, a jak jest go mniej to te deski na polu leza no i oni sobie je wzieli bez pytania, bo potrzebowali a potem już nam nie oddali tylko pocięłi. I teraz jak kupimy miał to chyba rękami bedziemy go trzymać w tej "zagródce" bo desek nie mamy :ico_zly: M. był strasznie wsciekły ale za pzno się zorientowaliśmy że te deski pocięłi więc nawet nie zaczynaliśmy bo z nimi to zaraz wojna- sa strasznie obrazalscy :ico_zly: i dlatego wole nic im nie pozyczac. Jak ich syn pożyczył pare lat temu wzmacniacz do anteny to już go nie zobaczyliśmy, jak nam sie zepsuł to trzeba było kupić nowy :ico_zly: a ja nie umiem sie upomniec :ico_puknij:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 mar 2008, 11:11

No to faktycznie nieciekawie :ico_pocieszyciel: A z czyjej strony to rodzina (bo chyba nie z twojej, ale pytam czy od str teścia czy teściowej), może ona (bo teść pewnie nie) z nimi porozmawia, ale bardzo delikatnie.
Wiesz co a może w takim przypadku pasuje na bezczela, tzn powiedzieć że wzięli coś i nie oddali a Ty akurat strasznie tego potrzebujesz :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość