Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 maja 2009, 17:28

yoanna, super fota w podpisie, jaka ona duza i jaka fajniusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Hehee :D i po co im te wszystkie zabawki :))) ja mojej powinnam zabawki w ogrodniczym albo z art.przemyslowymi i AGD kupowac zabawki
dokladnie, mojemu to piloty , telefony, kable, nogi od stolow w glowie :-D


A to zabki Erisia
Obrazek[img]http://[/img]

[ Dodano: 2009-05-14, 17:30 ]
yoanna, super fotki Niny, jaka zdolniacha z niej, wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 maja 2009, 17:32

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

14 maja 2009, 17:41

witamy
Yoanna niesamowite fotki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Eryk ma cudowne ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas Antek trenuje wstawanie i nawet chodzenie w łozeczku :ico_noniewiem: potrafi jedna reką sie chwyta i się przemieszcza .ja jakas zmęczona i senna głowa mnie boli i nic mi sie nie chce normalnie leń mnie trapi mam tyle prasowania ale jak na to patrze to mi już nie dobrze wiec podziwiam was za te porządki może zaprosze koleżanke na kawe to się zmobilizuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 maja 2009, 17:51

witaj slonko :-)
Eryk ma cudowne ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas Antek trenuje wstawanie i nawet chodzenie w łozeczku :ico_noniewiem: potrafi jedna reką sie chwyta i się przemieszcza
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 maja 2009, 19:13

No dziewczeta my idziemy sie kapac, a dom dzis faktycznie lsni, kazda jego czesc, nawet futryny wytarlam z kurzu :D wszystkie szklane rzeczy wymyte, podloga wyszorowana, lazienka, nawet szczotka do kibla - gorzej bo chcialam po tym sprzataniu zmyc paznokcie a zmywacz juz byl chyba niedzialajacy i sie nie dalo, poszlam kupic ale po drodze spotkalam tego sasiada chce pokazac zabka a tu taki zniszczony lakier aale bez odpryskow itp, wiec biore drugi palec a tam odprysk :O ale mi wstyd bylo!!! a z sasiadem dwa razy w zyciu rozmawialam :O nonono :/

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 maja 2009, 21:04

Dziewczyny wasze dzieciaczki sa wspaniałe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pati krasnal malutki jest przeuroczy a te zabki jeju tez juz bym chciała widziec je u Filipka :-)

Yoanna Ninka jest boska nie moge wyjsc z podziwu dla niej, niedlugo sama bedzie fikac :-D
JA od poczatku mowiłąm i podtrzymuje ze ona bedzie pierwsza sama chodzic z wszystkich dzieciaczkow i chyba sie nei pomyle :-)

A chetnie bym sie spotkała z wami wszystkimi :ico_brawa_01:

Niedługo mamy spotkanie z dziewczynami ze szpitala z ktorymi lezałam na sali, wszystkie urodziłysmy 5 listopada :-) naprawde fajne babki, obiecałysmy sobie ze na poł roczku naszych pociech sie spotkamy i tak tez bedzie, juz niedlugo spotkanko :-D

Dobra zmykam, dobranoc wszystim :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 maja 2009, 21:35

Ooo ale Ci dobrze!! Ja lezalam z dwiema starymi babkami (po 40) jedna w ogole nie mowila ani slowa przez kilka dni, a druga byla dziwna, i z trzema laskami mlodymi - jedna mowila brzydko do swojego synka wiec nawet nie chcialabym jej widziec, jedna spotkalam w poliklinice, ale widzialam sie z nia jeden dzien, a jedna byla mlodziutka i tez nic nie mowila :O tylko ja tam gadalam jak najeta - smutne w sumie, zawsze to o kilka kolezanek wiecej :) no nie udaly mi sie Panie, moze nastepnym razem :) Ale fajnie tak po 6 miesiacach zobaczyc jak sie inne maluchy w tym samym dniu urodzone rozwijaja :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 maja 2009, 21:39

yoanna, no to nie zazdroszcze towarzystwa, ja to utrzymuje z nim kontakt, zwłąszcza z jenda z nich. A dzieki naszej klasie to itak widze jak te dzieciaczki rosna i sie zmieniaja :-) ale na prawde trafiłam w super babki i byłysmy we cztery na sali wiec spoko :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

14 maja 2009, 21:48

czesc laseczki !
jest u nas drugi ząbek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może teraz będzie spokojniej :ico_noniewiem:
czy wasze maluszki tez nie dają sie wam przebrać,ubrać itp.?
kurcze mój to normalnie robal jeden,przekręca sie cały czas na brzuch i koniec,ani piluchy ubrac ani po kąpili porządnie wypielęgnować :ico_szoking: :ico_olaboga: normalnie jak mam go przebrać to odrazu mnie szlag trafia :ico_olaboga: taka glizda jedna no!!!

yoanna super zdjęcia Niny :ico_brawa_01: zdolna dziewczynka! baaa nawet bardzo!

Pati super filmiki :ico_brawa_01: i nie zły pomysł z tym pudłem
a mój to też do zabawy zawsze znajdzie jakiś kabel od lampy i w ogóle uwielbia wszystkie sznurki i sznureczki :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 maja 2009, 21:51

Agusia1982, gratulacje zabeczka :ico_brawa_01: u nas to samo z ubieraniem, tez mnie szlak trafia jak mam go przebierac, a o ubraniu pampersa to juz w ogole nie ma mowy :ico_olaboga:
No a rzeczy do zabawy to ciekawia go te ktore nie maja, czyli piloty od telewizora, telefony, kabeli i inne rzeczy tak jak mowisz :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość