Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 mar 2009, 14:41

kilolek, hmmm... no bez sensu trwac w takiej niepewności. Czemu tamtej babki normalnie kuratorium nie zatrudni? A Ciebie by za nią?
Ułoży się :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 mar 2009, 14:49

Niestety to też jest wg ustawy. Ustawa mówi, że w Kuratorium maą pracować nauczyciele (pewnie nie wszyscy ale jakąs część - tak mi się wydaje) zatrudnieni na stałe w szkołach, oddelegowani (za dużo wyższą kasę oczywiście) i na urlopach bezpłatnych no ale wiadomo, ze nikt z ciepłej posadki nie wróci do tego młynu. U" nas to nawet kilka takich osób zostało oddelegowanych i więcej nas na tych umowach na zastępstwo. Zmieniłabym pracę ale do tej mam 2 minuty drogi :ico_noniewiem: w ogóle to mam już dosyć szkoły

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 mar 2009, 14:53

kilolek, ale to chore z tym oddelegowaniem :ico_olaboga: No tak, czasem trzeba zacisnąć zęby i do przodu.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

06 mar 2009, 20:50

Miłego weekendu dziewczyny,. może pogoda dopisze na wiosenne spacerki :-)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

07 mar 2009, 11:51

wITAM

Zaniedbałam Was troszeczkę :ico_sorki: Niestety życie czasem płata nam różne niespodzianki a czasem kłopoty nas przerastają. Ale już jest ok i mam nadzieję ze częściej będę Was odwiedzać :-)

KilolekMoje gratulacje Fasoleczki!!!! A te kobiety zajmujące się Łukaszem to bym normalnie odstrzeliła jakby mi cały dzień dzieciakowi jeść nie dały i do tego marnowały to co dziecko już potrafi samo robić wrrrr

Nocnikowanie U na poszło gładko, przed wakacjami Wojtek miał 15 miesięcy zrezygnowaliśmy z pieluchy w dzień i latał w samych majtkach, a za dwa miesiące już nie używaliśmy też pieluch w nocy. I tak nim skończył 1,5 roku pozbyliśmy się pieluch całkowicie.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

08 mar 2009, 21:38

czesc dziewczynki

przepraszam ze was zaniedbywalam ostatnio :ico_wstydzioch:

ciagle jakos czasu brakuje i to dlatego
mam nadzieje ze od poniedzialku bedzie luzik w pracy i bede mogla czesciej zagladac...
aaa

wszystkiego dobrego z okazji naszego kobiecego swieta :-D

kilolek ja pier*** ale ci sie opiekunki trafily...
Ale przeciez same wychowaly dzieci to powinny wiedziec ze pieluche sie zmienia..ze je sie łyżeczka i widelczykiem a jak sie tak boja to moga karmic..jak sie mleko wylalo to do cholery trzeba nowe zrobic..ciekawe czy w ten czarny dzien one nic do ust nie wziely??
A jaki masz uklad z mama?? bo wiadomo z tesciowymi to nie wiadomo do konca jak uwage zwrocic ale z mama moze pogadaj ze tak nie moze byc.
nie bedziesz przeciez co przerwe dzwonila do domu czy dziecko zjadlo czy spalo itd...
najlepiej jak bys miala etat i mogla isc na l4...
a na umowe o zastepstwo nie nalezy sie macierzynski??przeciez chyba to jest dla kazdej osoby..jak nie w pracy to od zusu.

jakos sie ulozy zobaczysz!!no i z tymi lekarzami to tez checa.jak ja zaszlam w ciaze z pysia to byl listopad i tez w przychodniach sie juz wykonczyly kontrakty i nie bylo ginekologow.poszlam do innej przychodni a w efekcie w polowie ciazy zmienilam lekarza na prywatnego bo mi tamten łaske robil o l4 i kazal DOSLOWNIE I BEZPOSREDNIO za to zaplacic.wiec zmienilam ginka na prywatnego i bylo ok.a teraz w pracy lekarka sie mna zajmowala bo choc przyjmuje prywatnie to mnie prowadzila za daro.
u nas w przychodni wizyty sa od 75 do 90 zl nawet jak sie chce recepte to tylesamo sie placi.tylko nie mamy usg

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

10 mar 2009, 12:24

Kurcze Mati od jakiegoś czasu ma kaszelek , podawałam mu lipomal myślac że mu przejdzie - niestety nadal ma kaszelek [tylko kaszel] Dziś ide do lekarza zobaczymy co powie :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 mar 2009, 16:39

lala może to z powodu przesilenia wiosennego?

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

10 mar 2009, 19:05

Dominika nieraz ma taki kaszel alergiczny.ale dzis pani w przedszkolu mowila ze teraz znowu dzieci zaczynaja chorowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 mar 2009, 23:23

Witam :) Czy moża się dołączyć :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość