Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 lip 2011, 13:55

gozdzik, :ico_pocieszyciel: dla Bartusia! u nas 4 przyszły niespodziewanie, tylko kupka luźna, ale mam nadzieję, że szybko u was wyjdą i już cierpień nie będzie. u nas pomimo wychodzących dolnych dwójek już widzę kolejne opuchnięte miejsca... i tym raem to chyba pójdą dolne czwóreczki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 lip 2011, 17:14

my po spacerku :) dzieciaki trochę poużywały na placu zabaw
ale widze ze niestety pogoda sie psuje zaś zrobiło sie ciemno i ruszył sie wiatr :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
dobrze ze pościel sobie wyprałam
i całą tone ciuchów bo wszystko mi wyschło :-D
Oki zmykam serwować mężusiowi obiadek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 lip 2011, 16:13

Milka od kilku miesięcy śpi bez pobudek. tzn budzi się nad ranem 5:30-6:00, ale to już jej czas na cycka, potem jeszcze daje mi się potulić z godzinkę w wyrku, więc nie jest źle.
Budziła mi się swego czasu częęęsto... Po prostu w jej przypadku cyc na noc to za mało było. Normalnie zaczęła jeść coś poważniejszego niż mleko (np. kaszkę, twarożek, chlebka trochę, i... ogólnie jest monotematyczna, albo raczej kucharkę ma kiepską ;) ). I po prostu ma dziewczyna apetyt i musi zjeść i przed snem dość treściwie. Bo w dzień jadłaby na okrągło... jak tylko zobaczy, że szykuję jakiś posiłek, chyba jej ślina cieknie, i wyje mi pod nogami i błaga o jedzenie :ico_haha_01: Muszę też uważać co mówię, bo nawet głupie pytanie- co robimy na obiad? rzucone tak ogólnie, kończy się szarpaniem mnie w strone kuchni. Boję się, żeby jej nie utuczyć... na razie nic takiego tuczącego oprócz kasz nie je, ale w tym apetytem to potem może różnie być...
Co dajecie maluchom na śniadania/kolacje? :) pomysłów mi trzeba!!

Tibby, super fotki!!! :D Ale się Tobik zmienia!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lip 2011, 17:09

Martalka, nasz tobiś to na sniadanie albo dostaje mleko albo płatki na mleku bo inaczej nie chce nic jeśc. on słodki chłop i kanapek nie chce zjeśc. wymiotuje od razu. :ico_puknij:
na kolacje dostaje kaszkę mannę z owockami lub syropem. na sen oczywiście butla mleka.

dziękujemy za mile slowa. rzeczywiscie maluch się zmienia jak w kalejdoskopie.

slowo u nas na topie: "MNIAM". :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 lip 2011, 20:46

Martalka, jak czytam o twojej Milence to tak jakby o Bartoszku ostatnio nabrał takiego apetytu za szok tylko woła Am i am ktokolwiek je to am :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem:
Ogólnie ciagle by jadł np
Dziś na spacerze to terroryzował panią z chrupkami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
aż mi głupio było bo tak sie darł za jedzeniem
jakby nic nie jadł a wyszliśmy po obiadku
Ogólnie na śniadanie je kaszkę lub chlebek z wdliną
a na kolacje to roznie u nas obiad jest poźno tak ok 17
tak wiec na kolacje raczej dostaje owoce niż cos treściwego

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 lip 2011, 08:47

Dziś na spacerze to terroryzował panią z chrupkami
jak bym o zuzi czytala. wczoraj na spacerze jakas pani dawala synkowi chrupki nagle dolatuje dziewczyna z 2 latka i mowi daj mi a na to leci zuzka i tak sie patrzy tymi oczkami i dala im te chrupki. zuzka zjadla i leci do tego dziecka wozka i otwiera torbe i wyciaga opakowanie chrupek. Szybko ja zabralam bo jak to wyglada ze szuka po czyjes torbie

a co do jedzenia to rano je kaszke 180ml ok 8 rano pozniej jak ja jem sniadanie to daje jej troszke kanapeczki, potem obiad ok 13 ok 16-17 jakas przekaske serek owoc budyn lub kisiel a na kolacje znow kaszke 210ml ok 20. jak bylismy nad morzem to codziennie rano byla zupa mleczna chcialam jej dac a ona plula i szybko wracalam robic kaszke

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 lip 2011, 09:04

Witam u nas kolejna beznadziejna nocka\
Bartoszek rano je ok 8-9 albo kaszka lub kanapeczka potrafi pół bułki zjeść a nawet i więcej
ok 10 cycuś i idzie spać na 1,5-2 godz
0 13 je zawsze zupkę uwielbia kalafiorową lub rosołek z makaronem
ok 14 wychodzimy na spacerek i tu je jakis owoc : banan , brzoskwinia, nektarynka .jagody , maliny itp
zalezy co mu wezme w pudełeczku
ok 16 wracamy do domku i tu zalezy albo idzie spac albo wojuje
o 17 je z nami obiadek
popija cycolkiem a na wieczór podgryza owoce
ale dumam czy nie wprowadzić jakiejś kaszki :ico_noniewiem:
bo moze on głodny i temu tyle sie budzi

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

30 lip 2011, 10:43

Witam!!!!! :-)
Trochę mnie nie było i jakie zmiany na naszym forum WITAM SERDECZNIE WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE NA WĄTKU bardzo się ciesze że dołączyłyście do nas czy my do was nie wiem :ico_haha_01:

Nadrobiłam szybciutko braki noi wszystkie zdjęcia dzieciaczków śliczne rosną maluchy :-)

U nas wszystko dobrze Jasio narazie zdrowy bardzo sie zmienia też zaczyna psocić a przytym dość dużo słów mówi. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie ma z tym problemu ale jak już daje Jasiowi mleko krowie do picia i oczywiście cycuś w dużych ilościach :ico_olaboga: nie wiem jak ja go od uczę :ico_noniewiem: . Dzisiaj na śniadanko zjadł jajecznice z 1 jajka z bułeczką i popił wodom z sokiem ibirowym.

Dziaj idziemy na wesele i własnie biore się za prasowanie, a Jasio będzie nocował u teściów pierwszy raz i trochę jestem zestresowana.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 lip 2011, 11:31

kaczorek, ty masz z tym cycusiem tak jak my :ico_noniewiem:

Bartoszek śpi a ja wziewam sie za pranie firanek i dywanu z Juli pokoju

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 lip 2011, 21:37

a nasz kanapek do buzi nie chce brac. pluje na odległośc :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość