gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 kwie 2013, 17:12

widzę że temat diety.
U nas wszystko później to i dieta niezbyt bogata. Króluje niestety cycek na drugie śniadanie deserek potem do spania cycek, obiadek i w zależności ile zje jak mało to daje na dwa razy tak żeby zjadł te 130g obiadku. No i na wieczór ale nie w każdy kaszkę daję. Aha i chcę dzisiaj kiesielek mu zrobić własnej roboty.

Kasiala rzeczywiście mogłaś się przestraszyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 kwie 2013, 17:17

Ojej wspolczuje.Ja raz się tak wystarczylam jak Marcinek się uderzył i się tak zaniósł ,że się siny zrobił.Myślałąm,że zawału dostanę :-(

No dziś Marcinowi zrobiłam tą jajecznicę polecaną przez Mad. i zjadł pół kromeczki chlebka z masełkiem.
Zrobilam mu zupę z groszku to nie chciał i deserka też dziś nie chciał.Pokazuje mi cały czas,że " nie nie nie" głową :-)
Ale za to mleczko chętnie zjadł więc nie wiem o co mu dziś chodzi :-)

My na noc dajemy mu Beblion 2 noc i mał śpi duuużo lepiej :-)
Wczoraj od 22 do 8 rano.
W sobotę od 20 do 9;30 z jedną pobudką.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 kwie 2013, 18:03

Patryk mi się dłuuugo tak zanosił żesiniał, ale wyrósł z tego. okropne to było
a Agatka jest mega podatna na krztuszenie , że tak powiem. jużkilka razy telepałam nią głową w dół- tzn. po pleckach stukałam bo jedzonko leci nie tam gdzie trzeba.
Ona jest na mleku HA ale plamki na nogach nadal się pojawiają więc chyba wrócimy do zwykłego bebiko, hmmm....jedła bebiko już wcześniej to nie wiem, musze je jakoś powoli znów wprowadzać?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 kwie 2013, 22:46

Kasiala, 3 razy miałam sytuację jaką opisujesz. Raz nie wiedziałam co robić bo przełożenie przez kolano w dół i oklepywanie nie pomagało. Miałam wrażenie że się udusi. Mąż na szczęście przy zdrowych zmysłach włożył jej palec i zwymiotowała. Czasem się mlekiem tak może dziecko zatkać jak się zaserkuje i zalega gdzieś tam.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 kwie 2013, 14:11

Hej,
wspołczuję tych przeżyć... Ja też chyba bym spanikowała...

jestem po rozmowie w spr pracy i jestem jak dętka bez powietrza. Wymaglowali mnie prawie godzinę. Już odwykłam od rozmów kwalifikacyjnych- nie była na zadnej od ponad 8 lat. Wyszłam z wprawy:(
Zobaczymy, ale wydaje mi się, że stawkę podałam zaporową, bo tak jakoś dziwnie na mnie spojrzeli... ( a może jest ona tak smiesznie mała?)
Marcelina w tym czasie była sama w żłobku i pięknie zjadła, bawiła się i nawet zdążyła zasnąć i zrobić mega kupę, aż ciocie musiały Ją przebierać:) Oby Jej się tam spodobało :ico_sorki:
teraz Mała znów śpi- chyba z natłoku wrażeń, a ja mykam :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: i jeszcze parę innych dupereli zrobić

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 kwie 2013, 16:44

Tośka jesłi można to jaką stawkę podałaś i na jakie stanowsiko?

a mnie ząb napier$%&)(*&^$#%dala zasrane 8-ki jak pomyśłę ze znowu 4 i pół stówy na chirurgiczne wyrywanie to mnie czepie... :ico_zly: ja się zesram z bólu chyba jak sobie przypomnę 3 lata temu to juz mnie telepie....

a tak w ogóle to pomału pomału myslimy o przejsciu na butlę... co prawda Kaja je tylko na noc i rano cyca.... ale już 9 msc odkramione... i myślę tak w maju juz przejsć na butlę całkowicie... teraz kupię mleko i powoli będę wprowadzać.... trochę butli i trochę cyca... a na sniadanko jeszcze cyca zostawimy....

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 kwie 2013, 17:15

Kasiala ja mam super chirurga w chrzanowie, mi rwał chirurgicznie 7mke, miało to 200zł kosztować a akurat dostał jakiś tam dodatkowy limi tz NFZ i na kase chorych mi wyrwał. ja wolę rwanie chirurgiczne niż zwykłe:-)
a moja baba bez cyca żyć nie może, bedzie do 18tki doiła....

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 kwie 2013, 17:28

ja wolę rwanie chirurgiczne niż zwykłe:-)
A jakie to chirurgiczne? Ja myślałam że chirurgia potrzebna tylko wtedy kiedy ząb jest pod dziąsłem...tak jak moje ósemki :ico_zly:
Póki nie bolą to mogą tam siedzieć ale jak zaczną się psuć to i mnie czeka chirurgia dentystyczna i koszt 350-500zł u mnie
Zwykłe rwanie 120zł.
a tak w ogóle to pomału pomału myslimy o przejsciu na butlę... co prawda Kaja je tylko na noc i rano cyca.... ale już 9 msc odkramione... i myślę tak w maju juz przejsć na butlę całkowicie... teraz kupię mleko i powoli będę wprowadzać.... trochę butli i trochę cyca... a na sniadanko jeszcze cyca zostawimy....
Zazdroszczę :ico_sorki: Też bym chciała wreszcie przestać karmić piersią ale Tymek taki uparty że hej :ico_zly:
Zobaczymy, ale wydaje mi się, że stawkę podałam zaporową, bo tak jakoś dziwnie na mnie spojrzeli... ( a może jest ona tak smiesznie mała?)
A co powiedziałaś? No i w jakim zawodzie, bo to też ważne.
Marcelina w tym czasie była sama w żłobku i pięknie zjadła, bawiła się i nawet zdążyła zasnąć i zrobić mega kupę, aż ciocie musiały Ją przebierać:) Oby Jej się tam spodobało :ico_sorki:
:ico_brawa_01: Na pewno da sobie radę. Dzielna dziewczynka :ico_brawa_01:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 kwie 2013, 18:03

Kasiala, Quanchita, no oczywiście poweidziałam, że " nie chciałabym być zdyskwalifikowana jeśli podam za wysoką kwotę, jestem otwarta na negocjacje, ale chciałabym nie zarabiać mniej niż obecnie". Mam nadzieję, że to dobre argumenty.... ( a podałam 3000 netto podstawy, aplikowałam na spedytora/ dyspozytora krajowego w ogólnopolskiej firmie dystrubującej i produkującej leki).


Kasiala ja już nie karmię miesiąc, z przyczyn zdrowotnych, ale z pewnością długo bym nie karmiła, bo Mała strasznie gryzie...

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 kwie 2013, 22:00

Witajcie i ja dzisiaj dostam propozycje zostania kierownikiem/kordynatorem wydzialow korespondencji ale o stawce poki co cisza w sumie to w ciagu 3 miesiecy sie sprawa rozegra ale juz wstepnie sie zgodzilam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość