Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 16:55

Donatka, ale wstyd faktycznie na pierwszej stronce widać, że czekasz na synka. Dzięki Tibby.
Dziewczyny mam pytanie, gdzie mierzycie obwód brzuszka, bo ja mierzyłam na wysokości pępka, a mój brzuszek nie jest w tym miejscu najszerszy.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 17:26

Misiu to Ty kochana nie masz apetytu?
Apetytu nie mam dopiero od kilku dni, ale od kąd zaczołi brzuch rosnąć to zjem np dwie kromki chleba i jestem pełana jakbym conajmniej zjadła knysze :ico_noniewiem: jem o połowe mniej niz przed ciążą żadna kolezanka,która jest w ciąży nie ma tak jak ja,a ja nie mam pojęcia czemu tak sie dzieje,np talerz zupy jem na dwa razy bo nie zjem całej bo mi sie robi ciężko,i to też jest baardzo uciążliwe :ico_noniewiem:


Byłam z mężem na rozmowie oni baardzo męża chcą bo ma wiele uprawnień itd,ale czy mąz sie zgodzi to inna kwestia,troszku malo płacą :ico_noniewiem:
Bylismy również w sklepie dziecięcym pooglądać i Astrze to u nas taki ogromny sklep ze wszystkim mozna chodzic i chodzić i ja juz umieram z bólu bioder jak nic wieczorkiem będą skurcze,a szłam na prawde wolniusio :ico_noniewiem: a zaraz jeszcze do gina jedziemy :ico_sorki: booje się :ico_chory:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 17:30

misia, może ten brak apetytu to przez to, że Milka na brzusio (żołądek) napiera. Ona coraz większa, organy pościesniane. Pocieszę cię tym, że jak się karmi cycem (a ja wierzę, że tobie się to uda!), to apetyt rośnie z dnia na dzień. Dziecko wysysa z nas wszystko :-D
I nie stresuj mi się wizytą. Mała z pewnością jest zdrowa i pięknie się rusza.
Ja w pt na wizytę, w sob ten masaż w szkole rodzenia, a za tydzien w środę już zaczynamy zajęcia w szkole rodzenia :-) Oby do tego czasu zdążyło się ocieplic.

Tobikowi przed chwilą zaaplikowałam nurofen, bo coś taki niewyraźny. Pod kołdrą tylko leży i bajki ogląda. Oby nic się z tego nie wykluło!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 17:43

Witajcie
misia ja w pierwszej ciazy wogole apetytu nie mialam. Teraz to ciagle jakies zachcianki I wcinam.
tibby miejmy nadzieje, ze Tobik tylko zmeczony. Moj Oli jak sie wybiega to lubi poleniuchowac pozniej. Niestety malo ma okazji do biegania.
misia trzymam kciuki za USG. Jestem pewna, ze wyjdziesz z gabinetu cala w skowronkach.
donatka Czekam Na relacje jak tam Maluszek sie ma ;)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 17:56

Witam Was dziewczyny!

Ja dzis od samego rana na zakupach. maz tylko wstal po 7 zjadl sniadanie i po 8 juz pojechalismy na zakupy spozywcze i przede wszystkim kupic karme naszemu pupilkowi bo juz mu sie skonczyla. maz jak zwykle dzis kolejny dzien na 2 zmiane pojechal do pracy wiec dlatego rano robilismy szybko zakupy zeby potem mogl sobie spokojnie jeszcze odpoczac i zjesc obiad. po obiedzie gdzies po 13 to znowu sie z moja mama wybralam na sklepy i dopiero niedawno wrocilam. jestem taka padnieta jak nigdy :ico_noniewiem: caly dzien na nogach :ico_noniewiem: ale jestem zadowolona z zakupow bo dla synusia kupilam dzis 4 pary skarpeteczek i dwie czapusie takie ladniutkie a dla siebie pizamke do szpitala i bielizne :-) takze oplacalo sie wyjsc z domu i lazic po tych sklepach bo szafeczka dla maluszka sie powoli zapelnia :-) zostaly mi jeszcze tylko takie drobne rzeczy do higieny dla malego kupic i w sumie tyle. no jeszcze wozek i wanienke ale to juz mozna nawet na sam koniec :ico_oczko:
chcialam jeszcze kupic plyn do plukania tkanin z loveli ale nigdzie nie bylo :ico_zly: tylko byly plyny do prania hmmm...
ehhh caly dzien bylo jako tako na polu szaro buro ponuro a teraz znowu zaczal sypac drobny snieg :ico_zly: a juz dzis bylo sucho rano jak bylam z psem na spacerze.

misia jakie te chusteczki nawilzone kupilas? bo ja to zawsze patrze na promocje jak sa 2 , 3 albo 6 paki to wtedy takie kupuje :-) dla mojego maluszka udalo mi sie kiedys kupic w kauflandzie 6-pak za 23 zl jakos tak :-)

kciuki za wizyte - USG ! :-)

co do apetytu to ja mam taki ogromny ze moj maz to sie napatrzec i nawierzyc nie moze ze tyle teraz jem. ja to potrafie zjesc obiad zupe i drugie danie i zaraz siegam po cos do jedzenia np. po jakas drozdzowke albo jogurt lub owoce. mi wiecznie jest malo jedzenia. czasem to sama sie sobie dziwie bo przed ciaza to potrafilam byc w sumie caly dzien tylko o sniadaniu i jednym obiedzie np. zupie a teraz to ile bym nie zjadla zawsze jakas taka nie najedzona jestem :-P ale ja mam tez dobra przemiane materi wiec moze dlatego choc teraz to ona za rewelacyjna to nie jest ale daje rade ....

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 18:01

ziolo kochana jak tam sia ma Twoj maz ?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 18:09

dziewczyny podpowiedzcie mi jakie moge sobie kupic witaminy i brac zeby troche sobie podbudowac ta moja niska hemoglobine? bo z polozna ostatnio jak byla rozmawialam i byl w szoku ze mam taka niska i zapisala sobie ze mam anemie i cos mowila ze moge brac jakies witaminy a ja nie wiem jakie sa najlepsze zeby ta hemoglobina poszla mi w gore. bo zanim do gina pojde to juz bym sobie brala te witaminy a jemu tylko powiedziala ze takie biore.

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 18:58

Misia gratki kolejnego tygodnia :P jeszcze 8 i możesz się rozdwajać !!! ;) Piękny brzusio !


Dziewczyny Wam też ukończonych tygodni gratuluję, podczytuję Was z ukrycia ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 19:00

u mnie w domu zimnica. niby kaloryfery grzeją, a zimno wszędzie.
musiałam nawet rozkręcic kaloryfer w łazience, bo zimno tak, że tyłek żal wypinac na wc a co dipiero kąpac młodego.

Chyba kryzys minął. Tobiko temp nie ma. Chyba to było zwykłe zmęczenie :-) Teraz bawi się w najlepsze.

monika, z tabletek, to ja używalam Ladee Vit albo Vita-min plus mama - skład identyczny tylko Ladee Vit droższe. Póki co ja tabsów nie biorę żadnych.
Super, że zakupy udane.

Właśnie, zioło, jak maż się czuje?

dziewczyny, kciuczę za oba USG!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 mar 2013, 19:33

znalazlam tez takie tabletki Falvit Mama i nie wiem czy te by tez byly dobre ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość