Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 kwie 2007, 16:03

No tak a ja gapa nie zauważyłam :ico_nienie:

[glow=violet][size=200]Antosiu gorące buziaki na 11 miesięcy [/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/glow]

No no jeszcze tylko miesiąc i będzie wielka imprezka :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 kwie 2007, 16:11

acha pani alergolog wczoraj nas nie przyjęła - tzn ja zrezygnowałam bo w kolejce czekalo przede mną 20 osób :ico_szoking: (podobno Pani dr nie przyjmowała w zeszłym tygodniu i dlatego był taki tłum) - pojadę we czwartek jeszcze raz
malwinka zaczyna sie podciągać do wstawania - łóżeczko właśnie obniżyłam do najniższego poziomu i jeszcze jedna dobra wiadomość - zaczyna sama spać w łóżeczku ... ale narazie zaczyna więc nie zapeszam :ico_wstydzioch:

Hm... kurcze powoli zmieniam garderobę dzieciom na letną (choć dziś u nas zimno i pada deszcz ) - kurcze pół wypłaty na ciuszki dla dzieci - o sobie nie wspomnę .... no właśnie 5 maja mam komunię Tomka chrześniaka .... co ja sobie kupię ??? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 kwie 2007, 16:19

Aginka moja Ada tez zaczyna sie podciągać do wstawania.Właśnie dzisiaj przy kolejnej próbie wyrąbała głowa w szczebelki :ico_olaboga: ale był ryk :ico_placzek: :ico_placzek: .No ale bez tego sie pewnie nie obejdzie :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 kwie 2007, 17:07

Aginka, justyna, Antoś dziękuje zażyczonka...oj tak juz za miesiac urodzinki, nie moge uwierzyc w to ze tak szybko ten rok minał...wydaje sie ze niedawno w nalesniczek sie Go zawijało, a teraz juz prawie roczek :ico_haha_02: ...wzruszyłam si ę :ico_wstydzioch:
Mama_Kingi pisze:A co do tej wagi: nie myślicie, że to trochę mało?

Mama_Kingi, ja mysle ze nie, dziewczynki sa drobniejsze...po za tym mój Bziczek niewiele ciezszy od Twojej Kingusi :ico_oczko:
Aginka pisze:malwinka zaczyna sie podciągać do wstawania - łóżeczko właśnie obniżyłam do najniższego poziomu i jeszcze jedna dobra wiadomość - zaczyna sama spać w łóżeczku ... ale narazie zaczyna więc nie zapeszam :ico_wstydzioch:

...o Aginka, widze ze miałas ten sam problem...Antek tez wolał spać z nami...szczególnie po tym pamietnym przeziebieniu, ale dzisiejsza noc przespał cała w swoim łózeczku :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 kwie 2007, 18:55

Maggie, Malwina jak do tej pory spała w sypialni ze mną i z Kacprem na jednym łóżku - powoli wypędzam też Kacpra do swojego pokoju - tylko musze jeszcze Tomkowi kupić łóżko do pokoju gościnnego bo jak Kacper na dobre przeniesie się do swojego pokoju to nie wiem gdzie mężulek będzie spał - :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: napewno nie ze mną .... niech sobie to z głowy wybije .... :ico_puknij: wkońcu bociany sie kręcą ... :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

24 kwie 2007, 19:21

ja tylko na sekundke
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: dla ANTOSIa!!!!! za 11 miesicy

i dla Piotrusia :ico_buziaczki_big: ..wracaj nam szybciutko do zdrowia
trzymam kciuki
kristi super fpteczki..i Nicolki i ogrodu!!!! super

justyna jak Adusia?? lepiej troszke??

kaola super ze jestes!!! tesknilismy!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 kwie 2007, 19:34

dziękujemy za zyczenia...iza a co TY tak szybko znikasz...czyzby Matus znowu miałm gorsze dni?
Aginka, my sie juz tak gniezdzilismy w łózku we trójke ze całe szczescie Antos juz wraca do swojego... :-D

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

24 kwie 2007, 20:33

bosie swiety antosku moj ty ........pseprasam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ze wczesniej nie napisalam ale :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: na jedenacie miesiecy :597: :597: :597: :597:
jejku maggie jak to przelecialo ...ja pamietam jak pisalysmy jeszcze na starym forum....jak myslalysmy ze jak urodze wczesniej a ty ciut pozniej to beda w tym samym wieku a tu prosze antos sie pospieszyl a mojemu w brzusiu dobrze bylo:)
dziekujemy z a zyczenia zdowka ...mamy nadzieje ze sie przydadza bo jest masakra z lekarstwami....no ale dzis juz tylko 2 kupajdy i do poludnia zwymiotowal lekarstwa a tak nastepne posilki juz ok
kristi sliczne zdjecia .....ogrodka wam zazdroszcze ......ale mi sie marzy ....no ale moze niedlugo......kto wie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
aginka wracaj do mezowskiego loza :584: nie wolno uciekac :603:
maggie wpraszamy sie na imprezke :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 kwie 2007, 21:01

iwonap, śpię sama i przynajmniej nie martwie się że będę :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 kwie 2007, 21:22

iza Adusia ma sie znacznie lepiej ale jeszcze troszke kaszle i musze ją oklepywać bo ma zalegania no ale z tym odkrztuszaniem to jest ciężko :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość