Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 maja 2009, 21:53

Gratulujemy zeba!!

Wiola nas tez bylo 4 tylko sie zmienialy Panie :( jedne przechodzily do innych sal itp no pod wzgledem towarzystwa to nie wyszlo :( modlilam sie zeby wyjsc jak najszybciej bo bylo nudno jak cholera! Jak mala byla naswietlana przez 4h to zeby sie nie nudzic, bralam prysznic godzine, a na pozostaly czas przychodzila przyjaciolka i gadalysmy i gadalysmy bo inaczej bym zwariowala

Agusia - ja od 2 miesiecy Nine przebieram na ziemi, bo z przewijaka polozonego na lozeczku by spadla. U mnie to jest maly wyscig - ja ja chce ubrac na pach na brzuch i ucieka, ja jak przyciagam i chce zalozyc pieluche ta sie kreci wywija i ucieka, czasem pomaga mi maz i we dwoje to robimy, dla niej to super zabawa - o masowaniu i smarowaniu kremem po kapipeli nie ma mowy :ico_placzek: tylko stopki moge calowac i masowac, a przebieram pieluche jak juz wczesniej wspominalam jak ona lezy na brzuchu, z reszta prawie cala ja tak ubieram. Czasem jak stoi, wtedy juz jest latwiej, a reszte jak trzymam ja na kolanach, no ale wychodze z lazienki czasem zdyszana jak po maratonie :)

[ Dodano: 2009-05-14, 22:55 ]
Ja przyznam sie ze czasem jej daje telefon jak baaaaaaaardzo placze, bo to ja uspokaja - raz na tydzien moze, bo podobno na telefonie znajduje sie bardzo duzo zarazkow - z reszta niedziwne - no a piloty tez bym jej dawala, tylko slini sie na nie i boje sie ze przestana dzialac - kupie jej moze kiedys jak beda w jakims sklepie 'wszystko za 5 zl' :) chociaz jak bedzie mogla sie nim bawic to pewnie jej sie odechce :)

[ Dodano: 2009-05-14, 23:35 ]
Dziewczyny dobranoc Wam zycze, ide scielic lozko, ogladac tiwi i czekac na mojego M :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 maja 2009, 22:54

Pati fotki i filmiki rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i superowe zebole :-D :-D
yoanna Nina to slodas taka mala i sobie stoi tak pieknie wielkie bawa dla niej od cioci Marty :-D :-D
slonko no normalnie Antek idzie jak burza :ico_brawa_01: tylko pozazdroscic :ico_brawa_01:
Wiola super takie spotkanko :ico_haha_02: bedzie co wspominac :ico_brawa_01:
Agusia :ico_brawa_01: za zebola :-D

Dana Zirca Miszka Sarenka przywoluje Was :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

Moje dziecko dzis bylo nadzwyczaj grzeczne :ico_szoking: to chyba dlatego ze bylysmy w gosciach :-D
jutro dziewczyny wpadaja do mnie :-) mam nadzieje ze Iga bedze tez grzeczna
Marcin sie tak wkurza ze Iga teraz caly czas wola mama :ico_haha_01: a tata nic :ico_brawa_01: Ale wiecie co bylysmy w PL 2 tygodnie a Iga poznala Marcina jak przylecialysmy :-)
dobra lete
milej nocki :532:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

15 maja 2009, 07:53

pobudka dziewczynki! :-D
stawiam ogromną kawusie :ico_kawa: i może kawałeczek :ico_tort: tak na osłode życia :ico_haha_02:
moj sobie juz jeździ w chodziku,dobrze jednak ze go mam bo inaczej nie wiem jak dałabym rade,na podłodze wszystko przewraca i ściąga,musiałbym go miec cały czas na oku,a tak jeździ sobie i moge spokojnie wypić kawusie i zaglądnąć na forum,oczywiście też mam go na oku,nawet dwóch :ico_brawa_01: bo po tym wypadku z żelaskiem :ico_szoking:
o masowaniu i smarowaniu kremem po kapipeli nie ma mowy tylko stopki moge calowac i masowac, a przebieram pieluche jak juz wczesniej wspominalam jak ona lezy na brzuchu, z reszta prawie cala ja tak ubieram. Czasem jak stoi, wtedy juz jest latwiej, a reszte jak trzymam ja na kolanach, no ale wychodze z lazienki czasem zdyszana jak po maratonie :)
tio dokładanie tak jak u nas,to dobrze bo już sie martwiłam że mam jakiegoś robalka co mi sie wije ,przewraca i ucieka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
miłego dnia dziewczynki

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 maja 2009, 10:33

:))) Dzien dobry - u nas nocka z 3 pobudkami czyli standard :/ ale daje jej mleko, i wychodze wiec pobudki sa coraz mniej uciazliwe :) tylko mleko konczy mi sie bardzo szybko, wczesniej karmilam piersia wiec nie odczuwalam tego.
Marta a jak u Ciebie nocki? Zmienilo sie cos po pobycie w Polsce??

Dziewczyny ja tez Was przywoluje!! :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 maja 2009, 11:09

witam :-D
Marta a jak u Ciebie nocki? Zmienilo sie cos po pobycie w Polsce??
pierwsza noc po powrocie z PL masakra !!!!! Budzila mi sie co 30 minut w koncu ja wzielam do siebie do lozka bo jak oparzona sie darla jak ja do lozecvzka odkladalam :ico_olaboga: bala sie :ico_noniewiem: czy co odzwyczaila sie od niego :ico_noniewiem:
ale dzis nocka juz super pobudka 12 30 i 4 a o 7 30 wzialam ja do wyrka i do 9 30 pospalysmy :-D
no ale zobaczymy jak to bedzie dzis :-)
oby tak samo :ico_sorki:
U nas znowu pododa do nonono :ico_zly:
normalnie polowa maja a lepiej w marcu bylo :ico_zly:
kurde juz sie nie moge doczekac az znowu do polski polece :ico_noniewiem: chyba wezme sie za kupowanie biletow to mi szybciej zleci :ico_oczko: mam nadzieje ze najpozniej kolo polowy lipca polece :ico_sorki:
Wogole w Polsce jest obiadek kroliczek z warzywami a iga go uwielbia :-D nie jestem z niej dumna ze je kroliczki :ico_nienie: no ale jak jej smakuje...
dobra lece pomyc naczynia
do potem

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 maja 2009, 12:58

Moja mala nie je sloiczkow :( gotuje jej zupki codziennie, ale przyznam sie ze zapominam o jajku na twardo odkad skonczyla 7 miesiecy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

My wlasnie po herbatce u sasiadki - mala mi zasnela tam na rekach wiec po godzinie wrocilysmy - ale nie dziwne, jak szalala z pieskiem i wszystko wsadzala do buzi i kruszyla biszkoptami :ico_placzek: a syn sasiadki taki malutki i nie rusza sie w ogole i nie je biszkoptow wiec ona nie przyzwyczajona do takiego balaganu :O mam nadzieje, ze jeszcze nas kiedys zaprosi po tym jak zrobilysmy ten maly burdelek :P

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 maja 2009, 13:02

przyznam sie ze zapominam o jajku na twardo odkad skonczyla 7 miesiecy
ja dalam Idze 2 razu i pediatra Igi w Polsce mi nie kazala dawac do skonczenia 9 miesiaca wiec nie daje narazie
a sasiadka ma przedsmak tego co ja czeka :)))
Jezu Iga to taki nerwus ...zaraz sie wydziera jak jej cos nie pasuje z traka zloscia wywala zabawki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 maja 2009, 13:16

Hehe Nina ostatnio tez wali nimi za szczebelki z lozeczka - a jajko zaczna dawac, moze dzis nawet po troszeczku :)

[ Dodano: 2009-05-15, 14:42 ]
Obrazek

Nasze dwa zabki - slabo widac bo mala sie ruszala :) ale sa!

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 maja 2009, 17:15

witamy :)
My jak zwykle na dworze pogoda dopisuje mały cały brudny i szczęsliwy zrywa kwiatki i pcha je do buzi bawi sie z kotkami i psem a hitem jest huśtawka
troche fotek :ico_oczko:
moja siostrzenica Emilka
Obrazek
Mama robi ze mnie dziewczynke :-D :-D
Obrazek
Antek i Emilka :-D :-D
Obrazek
Ale mam szparke między zębami dziadek mówi na mnie Bóbr :ico_placzek:
Obrazek
troche wspomnien taki mały Antek :ico_placzek:
Obrazek

[ Dodano: 2009-05-15, 17:24 ]
a syn sasiadki taki malutki i nie rusza sie w ogole i nie je biszkoptow wiec ona nie przyzwyczajona do takiego balaganu :O mam nadzieje, ze jeszcze nas kiedys zaprosi po tym jak zrobilysmy ten maly burdelek :P
jak synek podrośnie to przyjdzie do Ciebie z biszkoptami :-D :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 maja 2009, 17:51

yoanna zabki widac :ico_brawa_01: sliczne
slonko sliczne fotki a zebole Antek ma superowe :ico_brawa_01: musi byc szpara bo stale sa wieksze i by sie nie zmiescily :-D ale on sie zmienil :ico_olaboga: kawaler jak sie patrzy :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość